Kapat

Amway Giriş ve Kullanıcı Adı

Anasayfa İnternetten Para Kazanmak Amway Giriş ve Kullanıcı Adı
amway

Dünyanın en önemli Network Marketing şirketleri arasında yer alan ABD Merkezli Amway’a nasıl giriş yapacağınız ve kullanıcı adınızı nasıl alacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki adımları tamamlamanız yeterli.

Bir Network Marketing şirketi olan Amway’da kısaca doğrudan satış yapıyorsunuz. Yani pazarlamacı oluyorsunuz. Birçok kişisel bakım ürününü sizlere sunan Amway bu ürünleri satmanızı istiyor. Sattığınız ürünler için Amway’dan yüzde 30 kar elde ediyorsunuz. Ayrıca Amway aylık olarak sattığınız tüm ürünler için yüzde 3 ila yüzde 21 oranında da prim veriyor.

Güvenilirlik sıkıntısı olmayan Amway’a giriş yapmak ve iş ortaklığı programına kaydolmak için ilk olarak bu sayfaya giriş yapacaksınız. Bu sayfada bütün kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Ayrıca kişisel bilgilere ek olarak Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası bilgileriniz de isteniyor. Bu bilgileri Amway’a sağlayarak, Amway’a giriş yapabiliyorsunuz. Ardından Amway Kullanıcı Adı’nızı bulabilmek için de PROFİLİM adlı bölüme göz atmanız yeterli.

“Amway Giriş ve Kullanıcı Adı” üzerine 1 yorum

  1. Mücahit says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir