1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Bayilik Almak İçin En Doğru 10 Firma

Bayilik Almak İçin En Doğru 10 Firma
0

Türkiye’de 1000’i aşkın bayilik sistemine sahip firma bulunuyor. Bu firmalardan ise çok azı franchise sistemiyle ciddi bir büyüme elde edebiliyor. Eğer franchise alarak iş kurmak istiyorsanız, son dönemde öne çıkan 10 firmayı listeledik. Bu firmaların en büyük avantajlarından biri ise 50 bin liradan daha düşük bedelli girişe sahip olmaları.

2019 yılında bayilik alarak yeni bir iş kurmayı planlayan yatırımcı ve girişimciler için Türkiye’de bayilik veren ve bu yıl içerisinde ciddi bir büyüme atağı planlayan 10 firmayı inceledik. Bu firmalar son dönemde ciddi oranda ön plana çıkmış durumda ve kısa vadede önemli gelirler elde etmek mümkün olacak. Franchise için araştırmalar yapıyorsanız, 50 bin liradan daha az giriş bedeli talep eden bu 10 firmayı mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

1. ALTINOLUK PASTANESİ

Kısa sürede büyüme planı olan Altınoluk Pastanesi, yeni yılda 4 yeni franchise vermek istiyor. Firmanın bayilik giriş bedeli ise 25 bin lira.

2. GÖÇMEN BÖREKÇİSİ

Son dönemde adı en çok duyulan börekçilerden biri. 95 bayi hedefine ulaşmayı planlayan Göçmen Börekçisi, bayilik giriş bedeli olarak 30 bin lira talep ediyor. Ek bilgiler: Göçmen Börekçisi Bayilik

3. JUICE PLANET

Doğal meyve suları üreticisi Juice Planet de 2019 yılında ciddi bir büyüme atağı planlıyor. Vitamin bar firması yeni bayilik almak isteyen yatırımcılardan giriş bedeli olarak yalnızca 40 bin lira talep etmekte.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

4. TATLISES ÇİĞKÖFTE

Türkiye’nin en çok tanınan çiğköfte markalarından biri olan Tatlıses Çiğköfte, 2019 yılında 50 yeni bayilik vermek istiyor. 15 bin lira ile kurulabilen bir Tatlıses Çiğköfte bayisi için geniş planlar 30 bin liraya kadar ulaşabiliyor. Ek Bilgiler: Tatlıses Çiğköfte Bayilik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Hızlı Bir Ek Gelir İçin: Direksiyon Dersi Verin

5. 1 BURGER

Yeni yılda 10 yeni bayilik vermeyi planlayan burger firmasının giriş bedeli 25 bin lira.

6. TOMBİŞ

Lezziz kumruları ile son dönemin çok konuşulan markalarından Tombiş’in bayilik giriş bedeli 20 bin lira. Firma bu yıl 9 yeni bayi açmayı planlıyor.

7. CLEANLUX

Organik ıslak temizleme adlı yepyeni bir kuru temizleme markası olan Cleanlux, 2019 yılında 30 yeni franchise verecek. Firmanın bayilik giriş bedeli de 5 bin Euro.

8. e FIT STUDIO

Duruş bozukluğu, sırt ağrıları gibi önemli problemleri çözen E Fıt Studio, 2019 yılında 10 yeni bayi verecek. Firmanın bir bayisi olmak için talep edilen giriş bedeli de 20 bin TL.

9. EMPA GAYRİMENKUL

Türkiye’nin en karlı sektörlerinden olan gayrimenkul sektörünün tanınan firmalarından Empa Gayrimenkul de bayilik sağlıyor. Giriş bedeli yalnızca 15 bin lira.

10. ESKIDJI GAYRİMENKUL

Gayrimenkul sektöründe avantajlı bayilik sağlayan bir diğer firma ise Eskidji Gayrimenkul. Firmanın bir bayisi olmak için talep edilen giriş bedeli 12 bin lira.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bedelsiz Bayilik Veren Firmalar

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir