ANA SAYFA / Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise / Bayilik Almak İçin En Doğru 10 Firma
bayilik

Bayilik Almak İçin En Doğru 10 Firma

Türkiye’de 1000’i aşkın bayilik sistemine sahip firma bulunuyor. Bu firmalardan ise çok azı franchise sistemiyle ciddi bir büyüme elde edebiliyor. Eğer franchise alarak iş kurmak istiyorsanız, son dönemde öne çıkan 10 firmayı listeledik. Bu firmaların en büyük avantajlarından biri ise 50 bin liradan daha düşük bedelli girişe sahip olmaları.

2019 yılında bayilik alarak yeni bir iş kurmayı planlayan yatırımcı ve girişimciler için Türkiye’de bayilik veren ve bu yıl içerisinde ciddi bir büyüme atağı planlayan 10 firmayı inceledik. Bu firmalar son dönemde ciddi oranda ön plana çıkmış durumda ve kısa vadede önemli gelirler elde etmek mümkün olacak. Franchise için araştırmalar yapıyorsanız, 50 bin liradan daha az giriş bedeli talep eden bu 10 firmayı mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

1. ALTINOLUK PASTANESİ

Kısa sürede büyüme planı olan Altınoluk Pastanesi, yeni yılda 4 yeni franchise vermek istiyor. Firmanın bayilik giriş bedeli ise 25 bin lira.

2. GÖÇMEN BÖREKÇİSİ

Son dönemde adı en çok duyulan börekçilerden biri. 95 bayi hedefine ulaşmayı planlayan Göçmen Börekçisi, bayilik giriş bedeli olarak 30 bin lira talep ediyor. Ek bilgiler: Göçmen Börekçisi Bayilik

3. JUICE PLANET

Doğal meyve suları üreticisi Juice Planet de 2019 yılında ciddi bir büyüme atağı planlıyor. Vitamin bar firması yeni bayilik almak isteyen yatırımcılardan giriş bedeli olarak yalnızca 40 bin lira talep etmekte.

4. TATLISES ÇİĞKÖFTE

Türkiye’nin en çok tanınan çiğköfte markalarından biri olan Tatlıses Çiğköfte, 2019 yılında 50 yeni bayilik vermek istiyor. 15 bin lira ile kurulabilen bir Tatlıses Çiğköfte bayisi için geniş planlar 30 bin liraya kadar ulaşabiliyor. Ek Bilgiler: Tatlıses Çiğköfte Bayilik

5. 1 BURGER

Yeni yılda 10 yeni bayilik vermeyi planlayan burger firmasının giriş bedeli 25 bin lira.

6. TOMBİŞ

Lezziz kumruları ile son dönemin çok konuşulan markalarından Tombiş’in bayilik giriş bedeli 20 bin lira. Firma bu yıl 9 yeni bayi açmayı planlıyor.

7. CLEANLUX

Organik ıslak temizleme adlı yepyeni bir kuru temizleme markası olan Cleanlux, 2019 yılında 30 yeni franchise verecek. Firmanın bayilik giriş bedeli de 5 bin Euro.

8. e FIT STUDIO

Duruş bozukluğu, sırt ağrıları gibi önemli problemleri çözen E Fıt Studio, 2019 yılında 10 yeni bayi verecek. Firmanın bir bayisi olmak için talep edilen giriş bedeli de 20 bin TL.

9. EMPA GAYRİMENKUL

Türkiye’nin en karlı sektörlerinden olan gayrimenkul sektörünün tanınan firmalarından Empa Gayrimenkul de bayilik sağlıyor. Giriş bedeli yalnızca 15 bin lira.

10. ESKIDJI GAYRİMENKUL

Gayrimenkul sektöründe avantajlı bayilik sağlayan bir diğer firma ise Eskidji Gayrimenkul. Firmanın bir bayisi olmak için talep edilen giriş bedeli 12 bin lira.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bedelsiz Bayilik Veren Firmalar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İş Kurmak İstiyorum

İş Kurmak İstiyorum Diyenler İçin 245 İş Fikri!

HIZLI ERİŞİM1. ANTİKA SATICILIĞI2. SANAT GALERİSİ OLUŞTURMA3. BARMENLİK4. TEKNE TURU DÜZENLEMEK5. EV YAPIMI PASTALAR6. BUTİK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

  1. Ben bu işten anlıyorum Eray bey.benim hobim 20 yıldir. Hayalim balık av market açmak. Hem bankacılık yaptım şimdi muhasebecilik yapıyorum…

  2. !!! Merhabalar yurtdışında parfüm dükkanı açmayı düşünüyoruz gerekli arge ve çalışmları yapıldı , Sermayeder arayışımız bulunmaktadır. Kar oranımız %100 (…

histats