Kapat

Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2018 Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Oto yıkama sektörü her geçen gün değişim gösteriyor. Bu değişime ayak uydurmayı başaran işletmeler daha fazla kazanç sağlayabiliyor. Bu değişime en ucuz olarak oto yıkama bayilik veren firmalar ile ayak uydurmanız mümkün.

Oto yıkama işi artık eskisi gibi bir oto yıkama makinesi ve 2 işle direkt olarak para kazandıran bir iş değil. Otomobil sahipleri artık daha profesyonel markalara güveniyor. Profesyonel markalar ile çalıştıkları zaman emin ellerde olduğunu düşünen araç sahipleri nedeniyle oto yıkama bayiliği veren firmalar her geçen gün bayi sayısını artırmaktadır.

Oto yıkama sektörüne girmek istiyorsanız aşağıdaki bayilik fikirlerine göz atabilir ve bu şirketler ile iletişime geçerek bayilik şartları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GLOBOWAX

35 yıllık lojistik sektörü geçmişi olan Esa Logistics’e ait olan Globowax adlı marka oto yıkama sektörüne giriş yaptı. 2006 yılından itibaren oto yıkama sektöründe yer edinen Globowax, “kuru temizleme” konsepti ile sektöre farklı bir heyecan katmayı başardı.

Türkiye’nin birçok noktasında bayilik veren Globowax, bayilerinde yalnızca oto yıkama hizmeti vermiyor. Bu bayilerinde aynı zamanda mini onarım, oto ekspertiz, cam film, seramik kaplama ve kaput koruma hizmeti de veriyor.

GloboWax bayilik için telefon: 0 212 450 00 09

SONAX

SONAX’ın Türkiye Distribütörü Auton A.Ş. 2002 yılında piyasadaki profesyonel oto yıkama sektöründe boşluk olduğunu fark ederek modern bir görünüme sahip, bir marka altında çalışan, hizmet standartlarının uygulandığı, personelin ürün ve uygulama aldığı, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine önem veren Profesyonel SONAX Car Care konseptiyle bu sektöre girdi. Bu sektörde büyük bir taleple karşılaştı. Her yıl 15-20 bayilik vererek bugün 100’e varan bayi sayısına ulaştı. Sonax, halen Türkiye’nin her noktasına bayilik veriyor.
Sonax telefon: 0 216 527 75 03

AutoWash

2005 Yılında kurulan Autowash, sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama ürünlerinin toptan, perakende satışı ve uygulama bayiliklerini isim hakkı ve eğitim bedeli almadan girişimcilere vermiş olduğu güvencesi ve kalitesiyle ürün yelpazesine her geçen gün yenilerini ekleyerek oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama pazarında dahada güçleniyor. AUTOWASH® ile artık mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşma fırsatı var. AutoWash Telefon: 0216 461 06 79

CarisMax

2003 yılında oto yıkama sektöründe çalışmalara başlayan Carismax, 2012 yılından itibaren Carismax Car Care Systems olarak yoluna devam ediyor. Car Care uygulamalarının en üst ve en teknolojik adımlarına ulaşmış olan CArismax, bu bilgi birikimini değerli yatırımcılara sunmayı hedefliyor. “Carismax standart hizmet anlayışı, ürünlerinin ve ekipmanlarının performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan bayilik dekorasyonları, profesyonel yönetim sistemleri, sektördeki yenilikleri, profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla, 400 m2’lik eğitim merkeziyle, %100 müşteri memnuniyeti ile, Carismax bayilik sistemi işletmenizi her zaman bir adım daha ileriye taşıyacak mükemmel bir iş ortaklığı modelidir.“

CarisMax Telefon: 0 850 532 37 42

Redline

Anka Kimya & Kozmetik Ürünleri 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. B&B Parfumes , Black Rose, Kokuriku, Car Shine Car Care, Sihirli Bambu, Tarihi Osmanlı Kolonyaları, Freshwind, G-Point, Concon Perfüme, ve Redline Professional Car Care Film & Foil isimlerinde 10 farklı markası ile hizmet vermektedir.

Ana faaliyet konusu oto bakım ürünleri olan firma, kurumsal kimliğine paralel olarak, parfüm ve kimya ürünleri konusunda çalışmalar yapmaktadır. Firmanın felsefesi, en uygun fiyata, en kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturmaktır.

Redline, Car Shine, Kokuriku, B&B Parfumes ve Black Rose markalarıyla franchising sisteminde işleyişine devam etmekte olup, Ülke genelinde oto bakım, oto kuaför ve çeşitli kozmetik mağazalarına, zincir mağazalara satış yapmaktadır.

Redline Telefon: 0212 428 73 32

AutoRoy

Car Care sektöründe ileri teknolojiyi ve bilgi birikimini en verimli şekilde sentezleyen ve bu birikimleri doğru kullanarak en iyi sonuçları elde eden AUTOROY, müşterilerine zirvede bir hizmet sunmaktadır.

İyi değil en iyi sonuçları hedefleyen ve başaran AUTOROY, otomobil kullanıcılanın tüm isteklerini doğru anlamakta ve analiz etmektedir.

Çevre dostu bir tutumla kimyasal değil, doğal ürünler kullanmayı tercih eden AUTOROY, kendi alanında doğallığı seçen tek firma konumunda yer almanın yanı sıra güler yüzlü ve işine aşık ekip çalışmasını benimseyerek, sonuca en etkili şekilde ulaşmaktadır.

AUTOROY Car Care markasının üretimi, T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olup, üretim merkezlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanılmaktadır. Şuanda 10 adet AUTOROY CAR CARE uygulama istasyonu bulunmaktadır. 2017 yılı sonuna kadar hedef bu istasyon sayısını 45 adete çıkarmaktır.

AutoRoy Telefon: 0850 304 76 94

  1. KÜÇÜK İLLER İÇİN İŞ FİKİRLERİİ!
  2. KÖYE DÖNENE 300 KOYUN!
  3. GELECEĞİN MESLEKLERİ
  4. İNTERNETTEN PARA KAZANIN
  5. EVDE EK İŞ FIRSATLARI!

“Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar” üzerine 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir