1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

Oto Yıkama Bayiliği Veren 8 Firma

Oto Yıkama Bayiliği Veren 8 Firma
1

Son dönemin düşük sermaye ile kurulan gözde iş fikirlerinden olan oto yıkama sektöründe artık bayilik alınabilecek birçok firma bulunuyor. Oto yıkama sektöründe faaliyet göstermeyi planlıyorsanız, sektörde büyük bir tecrübeye sahip olan firmalardan oto yıkama bayiliği alarak, sektöre çok daha hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Oto yıkama işi artık eskisi gibi bir oto yıkama makinesi ve 2 işle direkt olarak para kazandıran bir iş değil. Otomobil sahipleri artık daha profesyonel markalara güveniyor. Profesyonel markalar ile çalıştıkları zaman emin ellerde olduğunu düşünen araç sahipleri nedeniyle oto yıkama bayiliği veren firmalar her geçen gün bayi sayısını artırmaktadır.

Oto yıkama sektörüne girmek istiyorsanız aşağıdaki bayilik fikirlerine göz atabilir ve bu şirketler ile iletişime geçerek bayilik şartları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1. Wemax

1993 yılından itibaren sektörde bulunan Wemax da oto yıkama bayiliği veriyor. Firma Türkiye’de 50’i aşkın bayiye sahiptir.

Başlangıç olarak 150 ile 500 metrekarelik Wemax yıkama merkezinin kurulum maliyeti  kaapalı alanlar için  50.000 bin Dolar dan başlıyor. Sisteme giriş için herhangi bir ücret alınmıyor. Bu fiyata makine parkı, 300 araçlık Oto Kuaförü Wemax Ürünleri, destek ekipmanları, aparat ve avadanlıklar, standlar, tabela, basılı evraklar, kataloglar, reklam materyalleri, personel kıyafetleri ve eğitim dahil. Kısacası uygulama merkezinde faaliyet göstermek için gerekli olacak tüm materyaller şirket tarafından karşılanıyor. Personel Eğitim desteği altı aylık periyotlar halinde veriliyor.

Wemax bayilik için telefon: 0532 425 28 15

2. Globowax

35 yıllık lojistik sektörü geçmişi olan Esa Logistics’e ait olan Globowax adlı marka oto yıkama sektörüne giriş yaptı. 2006 yılından itibaren oto yıkama sektöründe yer edinen Globowax, “kuru temizleme” konsepti ile sektöre farklı bir heyecan katmayı başardı.

Türkiye’nin birçok noktasında bayilik veren Globowax, bayilerinde yalnızca oto yıkama hizmeti vermiyor. Bu bayilerinde aynı zamanda mini onarım, oto ekspertiz, cam film, seramik kaplama ve kaput koruma hizmeti de veriyor.

GloboWax bayilik için telefon: 0 212 450 00 09

3. Sonax

SONAX’ın Türkiye Distribütörü Auton A.Ş. 2002 yılında piyasadaki profesyonel oto yıkama sektöründe boşluk olduğunu fark ederek modern bir görünüme sahip, bir marka altında çalışan, hizmet standartlarının uygulandığı, personelin ürün ve uygulama aldığı, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine önem veren Profesyonel SONAX Car Care konseptiyle bu sektöre girdi. Bu sektörde büyük bir taleple karşılaştı. Her yıl 15-20 bayilik vererek bugün 100’e varan bayi sayısına ulaştı. Sonax, halen Türkiye’nin her noktasına bayilik veriyor.
Sonax telefon: 0 216 527 75 03

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

4. AutoWash

2005 Yılında kurulan Autowash, sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama ürünlerinin toptan, perakende satışı ve uygulama bayiliklerini isim hakkı ve eğitim bedeli almadan girişimcilere vermiş olduğu güvencesi ve kalitesiyle ürün yelpazesine her geçen gün yenilerini ekleyerek oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama pazarında dahada güçleniyor. AUTOWASH® ile artık mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşma fırsatı var. AutoWash Telefon: 0216 461 06 79

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Dadya Parfüm Bayilik

5. CarisMax

2003 yılında oto yıkama sektöründe çalışmalara başlayan Carismax, 2012 yılından itibaren Carismax Car Care Systems olarak yoluna devam ediyor. Car Care uygulamalarının en üst ve en teknolojik adımlarına ulaşmış olan CArismax, bu bilgi birikimini değerli yatırımcılara sunmayı hedefliyor. “Carismax standart hizmet anlayışı, ürünlerinin ve ekipmanlarının performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan bayilik dekorasyonları, profesyonel yönetim sistemleri, sektördeki yenilikleri, profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla, 400 m2’lik eğitim merkeziyle, %100 müşteri memnuniyeti ile, Carismax bayilik sistemi işletmenizi her zaman bir adım daha ileriye taşıyacak mükemmel bir iş ortaklığı modelidir.“

CarisMax Telefon: 0 850 532 37 42

6. Redline

Anka Kimya & Kozmetik Ürünleri 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. B&B Parfumes , Black Rose, Kokuriku, Car Shine Car Care, Sihirli Bambu, Tarihi Osmanlı Kolonyaları, Freshwind, G-Point, Concon Perfüme, ve Redline Professional Car Care Film & Foil isimlerinde 10 farklı markası ile hizmet vermektedir.

Ana faaliyet konusu oto bakım ürünleri olan firma, kurumsal kimliğine paralel olarak, parfüm ve kimya ürünleri konusunda çalışmalar yapmaktadır. Firmanın felsefesi, en uygun fiyata, en kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturmaktır.

Redline, Car Shine, Kokuriku, B&B Parfumes ve Black Rose markalarıyla franchising sisteminde işleyişine devam etmekte olup, Ülke genelinde oto bakım, oto kuaför ve çeşitli kozmetik mağazalarına, zincir mağazalara satış yapmaktadır.

Redline Telefon: 0212 428 73 32

7. AutoRoy

Car Care sektöründe ileri teknolojiyi ve bilgi birikimini en verimli şekilde sentezleyen ve bu birikimleri doğru kullanarak en iyi sonuçları elde eden AUTOROY, müşterilerine zirvede bir hizmet sunmaktadır.

İyi değil en iyi sonuçları hedefleyen ve başaran AUTOROY, otomobil kullanıcılanın tüm isteklerini doğru anlamakta ve analiz etmektedir.

Çevre dostu bir tutumla kimyasal değil, doğal ürünler kullanmayı tercih eden AUTOROY, kendi alanında doğallığı seçen tek firma konumunda yer almanın yanı sıra güler yüzlü ve işine aşık ekip çalışmasını benimseyerek, sonuca en etkili şekilde ulaşmaktadır.

AUTOROY Car Care markasının üretimi, T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olup, üretim merkezlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanılmaktadır. Şuanda 10 adet AUTOROY CAR CARE uygulama istasyonu bulunmaktadır. 2017 yılı sonuna kadar hedef bu istasyon sayısını 45 adete çıkarmaktır.

AutoRoy Telefon: 0850 304 76 94

8. MyWash

50 Bin lira karşılığında bir oto yıkama bayiliği sağlayan MyWash, kısa sürede 10 bayiliğe ulaşmış ve 2020 yılı için en az 50 yeni bayilik hedefi koymuştur. Uzun yıllar süren oto yıkama deneyimini yeni yatırımcılar ile buluşturmak isteyen MyWash’in ortalama bir bayiliği 10 gün içerisinde kurulabiliyor. Şirket ile görüşme sağlayarak bayilik sistemi hakkında ek bilgiler alabilmeniz mümkün.

MyWash Bayilik: 02164610679

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap