Mükemmel Piknik İçin Harekete Geçti: Haftada 3 Rezervasyon Alıyor

Mükemmel Piknik İçin Harekete Geçti: Haftada 3 Rezervasyon Alıyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Mükemmel Piknik İçin Harekete Geçti: Haftada 3 Rezervasyon Alıyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Girişimcilik, Karlı İşler, Yeni İş Fırsatları, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

İngiltere’nin başkenti Londra’da yeni bir iş fikri bulmak üzere piyasadaki eksiklikleri inceleyen girişimci Amy Robinson, insanların buluşmak için seçeneklerinin çok kısıtlı olduğunu fark etti. Özellikle piknik yapmak isteyen ancak bunun için yoğun bir uğraş çabası girmek istemeyen insanların olduğunu fark eden Robinson, bunun üzerine kentin büyük parkları arasında yer alan Anzak Parkı’nda belediyeden izin alarak piknik danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

İlginizi Çekebilir: Şimdi Başlayabileceğiniz Karlı 10 İş Fikri

Mükemmel pikniği” hazırlamak üzere yola çıktığını belirten Amy Robinson, kısa sürede insanlardan çok sayıda talep aldığını belirtiyor. Özellikle Instagram ve Facebook’ta yaptıkları reklamlara çok sayıda olumlu geri dönüş aldıklarını belirten Robinson, “İnsanların akşam yemeği için gidebileceği restoranların tamamı birbirine benziyor ve bu bir süreden sonra gerçekten çok sıkıcı. Bunun yerine açık havada bir piknik havasında konforlu bir deneyim yaşatmak istedim” diyor.

 

mükemmel piknik2

Piyasada bir boşluk olduğunu fark ettiğini söyleyen genç girişimci, bunun üzerine mükemmel bir piknik deneyimi yaşatmak için Anzak Parkı’nda bir yer kiraladığını ve sosyal medya aracılığıyla reklamlar verdiğini söylüyor. Şu anda haftada en az 3 rezervasyon aldıklarını dile getiren Robinson, bugüne kadar 40 kişilik gruba dahi hizmet verdiğini belirtti.

TEKRAR REZERVASYON YAPIYORLAR

Genç Girişimci Robinson konu ile ilgili olarak, “Mükemmel piknik fikrimize katılanlardan çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Birçoğu stresten büyük ölçüde kurtulduğunu söylüyor ve birkaç hafta sonra yeniden bir rezervasyon yaptırıyor. Ayrıca yeni istekleri de olursa bunları gerçekleştirebilmek için hemen harekete geçiyoruz” dedi.

Fotoğraflar: Gareth Gardner

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Mükemmel Piknik İçin Harekete Geçti: Haftada 3 Rezervasyon Alıyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!