1. Ana Sayfa
  2. Girişimcilik

Mükemmel Piknik İçin Harekete Geçti: Haftada 3 Rezervasyon Alıyor

Mükemmel Piknik İçin Harekete Geçti: Haftada 3 Rezervasyon Alıyor
0

İngiltere’nin başkenti Londra’da yeni bir iş fikri bulmak üzere piyasadaki eksiklikleri inceleyen girişimci Amy Robinson, insanların buluşmak için seçeneklerinin çok kısıtlı olduğunu fark etti. Özellikle piknik yapmak isteyen ancak bunun için yoğun bir uğraş çabası girmek istemeyen insanların olduğunu fark eden Robinson, bunun üzerine kentin büyük parkları arasında yer alan Anzak Parkı’nda belediyeden izin alarak piknik danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

İlginizi Çekebilir: Şimdi Başlayabileceğiniz Karlı 10 İş Fikri

Mükemmel pikniği” hazırlamak üzere yola çıktığını belirten Amy Robinson, kısa sürede insanlardan çok sayıda talep aldığını belirtiyor. Özellikle Instagram ve Facebook’ta yaptıkları reklamlara çok sayıda olumlu geri dönüş aldıklarını belirten Robinson, “İnsanların akşam yemeği için gidebileceği restoranların tamamı birbirine benziyor ve bu bir süreden sonra gerçekten çok sıkıcı. Bunun yerine açık havada bir piknik havasında konforlu bir deneyim yaşatmak istedim” diyor.

 

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

mükemmel piknik2

Piyasada bir boşluk olduğunu fark ettiğini söyleyen genç girişimci, bunun üzerine mükemmel bir piknik deneyimi yaşatmak için Anzak Parkı’nda bir yer kiraladığını ve sosyal medya aracılığıyla reklamlar verdiğini söylüyor. Şu anda haftada en az 3 rezervasyon aldıklarını dile getiren Robinson, bugüne kadar 40 kişilik gruba dahi hizmet verdiğini belirtti.

TEKRAR REZERVASYON YAPIYORLAR

Genç Girişimci Robinson konu ile ilgili olarak, “Mükemmel piknik fikrimize katılanlardan çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Birçoğu stresten büyük ölçüde kurtulduğunu söylüyor ve birkaç hafta sonra yeniden bir rezervasyon yaptırıyor. Ayrıca yeni istekleri de olursa bunları gerçekleştirebilmek için hemen harekete geçiyoruz” dedi.

Fotoğraflar: Gareth Gardner

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bulgaristan Asgari Ücret ve Maaşlar Ne Kadar En Detaylı Bilgi

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap