Mobrog Anket Nedir? Ödeme Yapıyor mu?

mobrog

Anket doldurarak para kazanma fırsatı sağlayan birçok farklı uygulama ve web sitesi var. Bu platformlar arasında adı son dönemde en çok duyulan uygulama ise Mobrog. IOS ve Android işletim sistemleri için oluşturulan Google Play ve App Market’te yer alan Mobrog uygulamasını cep telefonunuza indirerek, katıldığınız anket başına 0,10 ila 1 Euro arası para kazanabiliyorsunuz.

Mobrog, Alman araştırma şirketi Splendid Research GmbH’ye ait bir platform olarak ortaya çıktı. Dünyanın 40’ı aşkın ülkesinde hizmet veren Mobrog uygulamasında Türkçe dil desteği ve Türkçe anketler de bulunuyor. Ancak Mobrog’da ciddi bir gelir elde etmeyi hayal etmeyin, Mobrog’da aktif olarak 6 ayda maksimum 5 ila 10 euro arası gelir kazanabilirsiniz. Bu rakamdan daha fazlası mümkün değilken, birçok kullanıcı çok daha az tutarda ödeme alabilmektedir. Bu kapsamda alternatif olarak değerlendirilmeli.

Anket doldurarak para kazanmayı planlıyorsanız, diğer sitelere göz atmak için Anket Doldur Para Kazan rehberimize mutlaka göz atın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Mobrog Nasıl Çalışır?

Online anketlere katılabilmek için  iPhone ya da Android uygulamasını indirin. Kayıt olmak hızlı, basit ve ücretsizdir. Profilinizi tamamladıktan sonra, anketlere e-posta yoluyla veya uygulama kullanıyorsanız push bildirimleri yoluyla davet edileceksiniz. Tamamlanan anketlerin her biri için hesabınıza yatırılan bedeli kredi olarak alacaksınız. Minimum tetikleyici miktara ulaştığınızda, Skrill ile kolayca ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Çevrimiçi anketlere ne sıklıkla davet edileceğim?

Kaç ankete katılacağınız önceden belli değildir. Tam olarak ne zaman alacağınız da belli değil. Davetlerin sayısı, büyük ölçüde yaşadığınız ülkeye bağlıdır – anketler bazı ülkelerde diğerlerinden daha sık yapılmaktadır. Katılımcılar rastgele seçilir veya müşteriler tarafından belirlenen hedef kitle gereksinimlerine bağlı olarak; yaş, cinsiyet, eğitim seviyesi, meslek, ikamet yeri, vs. gibi kriterlere bağlı bir ön seçim yapılabilir. Sizlerden profilinizi tam olarak doldurmanızı ve bilgilerinizi her zaman güncel tutmanızı öneriyoruz.

Skrill nedir, nasıl işler ve nerede bir Skrill hesabı açabilirim?

Skrill, bir e-posta adresi kullanarak güvenle, kolaylıkla ve düşük maliyetle para alıp göndermeyi sağlayan bir hizmettir. Ücretsiz kaydolmak mümkündür. Buradan kaydolabilirsiniz: www.skrill.com .

Ödeme almak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayın:

  • Mobrog’daki hesabınıza giriş yapın
  • “Ödülleri öde”ye tıklayın
  • Paraya dönüştürülebilir tutara ulaştıktan sonra onay kutusunu işaretleyin
  • ”Çıkış” düğmesini ve ardından “siparişi onayla”yı tıklayın
  • Gerekirse, işlemi kabul etmek için lütfen Skrill’da oturum açmayı unutmayın. E-posta adresiniz Skrill hesabınıza bağlı değilse, parayı almak için 30 gün içinde hesabınıza ekleyebilirsiniz.
  • İşlem sırasında doğacak bütün ücretler Mobrog tarafından karşılanacaktır.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık