Kapat

Parti Organize Ederek Para Kazanın

Anasayfa
Karlı İşler Parti Organize Ederek Para Kazanın
parti-organize

Türkiye’de de insanlar dünyanın geri kalanına ayak uydurarak Parti işlerine daha fazla zaman ve para harcamaya başladı. Hemen hemen her konuda artık insanlar yeni bir parti düzenlemek için resmen harekete geçmeyi bekliyor.

Partiler aynı zamanda yeni bir iş kolunun da oluşmasını sağladı. Eskiden de var olan ancak eskisi kadar aktif olmayan Parti Organizasyonculuğu işi son zamanlarda çok popüler. Hemde bu iş için paranızın yada eğitiminizin olmasına gerek yok, bu işi amatör olarak yapmak istiyorsanız sadece sosyal bir çevreniz ve girişimci ruhunuzun olması yeterli.

AMATÖR OLARAK PARTİ ORGANİZE EDEREK PARA KAZANMA

Parti Organize Etmek

Parti Organize Etmek

Daha önce de belirtiğimiz üzere eğer aktif bir sosyal çevreniz varsa muhtemelen çevrenizde sık sık partilerin düzenlendiğini fark etmişsinizdir. Çevrenize bir mail, mesaj atarak onlara parti organize ettiğinizi söylemeniz büyük ölçüde yeterli olacaktır. Parti organize etmek hele hele bunu amatör çevrenizde yapmak çok zor bir girişim değildir. Sadece insanlara ne tür bir şey istediklerini sorun ve hemen işe koyulun. Parti organize etmek için yola koyulduğunuz zaman, insanların ne için parti yapmak istediklerini anladığınız vakit hemen işe koyulacaksınız. Parti organize işinde en önemli konu mekandır ve asıl para bu konuda elde edilir.

MEKAN ÇOK ÖNEMLİ

Parti Organize Etmek

Parti Organize Etmek

Parti düzenleyenler genelde iyi bir mekanda bulunmak ister. Sizin en önemli girişiminiz bu konuda olmalı. Mekan sahipleri ile tanışmalı, onlardan iyi bir fiyat alabilmelisiniz. Şehrinizde hemen hemen her farklı parti için gidecek farklı mekanlara ihtiyaç duyacaksınız. Ve asıl gelir kapınızda mekanlara götürdüğünüz müşterilerilerin sayısı ile ortaya çıkacaktır. Zaten şehrinizde bulunan mekan sahipleri ile tanıştığınız zaman onlar size parti konusunda büyük ipuçları vereceklerdir, zira bu onların da en büyük gelir kapısı.

Eğer sosyal bir çevreniz varsa bir kaç parti düzenledikten sonra ve bu partilerden insanlar mutlu ayrılırsa, çok sık telefonunuzun çalmaya başlayacağından emin olabilirsiniz.

NE KADAR PARA KAZANIRIM

Parti Organize Etmek

Parti Organize Etmek

Parti organize işinde para kazanmanın çok farklı yolları vardır. Öncelikle parti düzenleyen kişilerden para kazanacaksınız, ikinci husus tuttuğunuz mekan sahibinden de komisyon alacaksınız. Ayrıca partiye ünlü biri geldiği zaman, partiye katılacak kişilerden bilet parası da alabilirsiniz ve son olarak partide yenilip içilecek şeyler için ek gelir elde edebilirsiniz. Parti organizasyonu işi çok düşük ve çok yüksek bütçeler ile düzenlenebilmesi nedeniyle bu konuda belirtebileceğimiz bir tutar mümkün değil. Ancak en düşük bütçeli partide bile 500-1000 liralık bir gelir elde edebilmenizin mümkün olduğunu söyleyelim.

Unutmamanız gereken en önemli nokta daima “eğlence” olmalı, hepsi bu.

Sermayesiz başka bir iş arıyorsanız SERMAYESİZ İŞ FİKİRLERİ kategorimize de göz atabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir