Google Kurslar İle Kendinizi Geliştirme Fırsatı

Girişimcilik > Google Kurslar İle Kendinizi Geliştirme Fırsatı

Dünyanın en büyük arama platformu Google, becerilerinizi, kariyerlerinizi veya işinizi büyütmenize yardımcı olacak ücretsiz eğitim, araçlar ve etkinlikler hazırlayarak bunları ücretsiz olarak sunuyor. Google Grow aracılığıyla kullanıcılara sunulan hizmetler aracılığıyla birçok konuda eşsiz bilgilere ücretsiz erişebilme şansınız var.

Girişimci veya kariyerini, becerilerini,işini büyütmek isteyen biriyseniz, Google Class Central aracılığıyla ücretsiz ve eşsiz kurslara katılabilirsiniz. Birçok dili destekleyen platformda, Türkçe olarak da birçok kurs bulunuyor. Ancak Türkçe kursların haliyle çok fazla olmadığını belirtmek gerekiyor, eğer İngilizce biliyorsanız gerçekten platform ile 1-2 ay içerisindeki kurslar ile ‘birçok konuda’ çok daha iyi bir seviyeye gelebilirsiniz.

Google Kurslar’da Neler Var?

Google Kurslar aracılığıyla bulabileceğiniz kurslara kısaca göz atmak gerekirse eğer,

  • Bir işe başlamak istiyorsanız ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız, bu kurs aracılığıyla aradığınız tüm sorulara yanıtlar bulabiliyorsunuz. Kurs yaklaşık olarak 3 hafta sürüyor.
  • Bir uygulama hazırlamayı istiyorsanız eğer, bu konuda harika bir kurs bulunuyor. Yaklaşık 2 hafta süren Google’nin Uygulama Hazırlama kursunu kesinlikle denemelisiniz. Kursta ayrıca Uygulama Pazarlama konusunda da bilgiler sağlanıyor.
  • Bir uygulama hazırlamayı başardığınız zaman bu uygulamadan bir de para kazanmayı istemeniz normal. Bu kurs aracılığıyla bu soruya yanıtları bulabiliyorsunuz. Kurs yaklaşık 1 ay sürüyor.
  • Mevcut yada mevcut olmayan bir ürün konusunda tasarım fikirlerine sahipseniz eğer Google’nin bu kursu aracılığıyla hızlı bir şekilde ürün tasarımı konusunda bilgiler almanız mümkün. Kursta ayrıca hazırlamayı planladığınız ürünün pazarda karşılık bulup bulamayacağına yönelik de fikirler sağlanıyor.
İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Google Kurslar İle Kendinizi Geliştirme Fırsatı hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın