1. Ana Sayfa
  2. Girişimcilik

Google Kurslar İle Kendinizi Geliştirme Fırsatı

Google Kurslar İle Kendinizi Geliştirme Fırsatı
0

Dünyanın en büyük arama platformu Google, becerilerinizi, kariyerlerinizi veya işinizi büyütmenize yardımcı olacak ücretsiz eğitim, araçlar ve etkinlikler hazırlayarak bunları ücretsiz olarak sunuyor. Google Grow aracılığıyla kullanıcılara sunulan hizmetler aracılığıyla birçok konuda eşsiz bilgilere ücretsiz erişebilme şansınız var.

Girişimci veya kariyerini, becerilerini,işini büyütmek isteyen biriyseniz, Google Class Central aracılığıyla ücretsiz ve eşsiz kurslara katılabilirsiniz. Birçok dili destekleyen platformda, Türkçe olarak da birçok kurs bulunuyor. Ancak Türkçe kursların haliyle çok fazla olmadığını belirtmek gerekiyor, eğer İngilizce biliyorsanız gerçekten platform ile 1-2 ay içerisindeki kurslar ile ‘birçok konuda’ çok daha iyi bir seviyeye gelebilirsiniz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Google Kurslar’da Neler Var?

Google Kurslar aracılığıyla bulabileceğiniz kurslara kısaca göz atmak gerekirse eğer,

  • Bir işe başlamak istiyorsanız ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız, bu kurs aracılığıyla aradığınız tüm sorulara yanıtlar bulabiliyorsunuz. Kurs yaklaşık olarak 3 hafta sürüyor.
  • Bir uygulama hazırlamayı istiyorsanız eğer, bu konuda harika bir kurs bulunuyor. Yaklaşık 2 hafta süren Google’nin Uygulama Hazırlama kursunu kesinlikle denemelisiniz. Kursta ayrıca Uygulama Pazarlama konusunda da bilgiler sağlanıyor.
  • Bir uygulama hazırlamayı başardığınız zaman bu uygulamadan bir de para kazanmayı istemeniz normal. Bu kurs aracılığıyla bu soruya yanıtları bulabiliyorsunuz. Kurs yaklaşık 1 ay sürüyor.
  • Mevcut yada mevcut olmayan bir ürün konusunda tasarım fikirlerine sahipseniz eğer Google’nin bu kursu aracılığıyla hızlı bir şekilde ürün tasarımı konusunda bilgiler almanız mümkün. Kursta ayrıca hazırlamayı planladığınız ürünün pazarda karşılık bulup bulamayacağına yönelik de fikirler sağlanıyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Türkiye Genelinde En Çok Aranan Hizmetler

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap