Selen Su Bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak > Selen Su Bayilik

23 yılı aşkın bir süredir su sektörünün önemli markalarından biri olan Selen Su, 0.25, 0.5, 1.5, 5, 10 ve 19 litre su ürünleriyle sektördeki payını yıllardır koruyor. Firma, sık sık ihtiyaçlara paralel olarak bayilik veriyor. Genel bayilik başvurusu açık olan Selen Su’nun bayiliğini alabilmek için çok ciddi yatırım sermayesine ihtiyaç duyulmuyor.

Firmanın bayilik şartları:

  • Depo ve depo ekipmanlarına sahip olmak.
  • İşini kurmak ve geliştirmek için gerekli yatırımları yapabilecek durumda olmak(Sermaye, araç ve yatırım gücü…)
  • Selen Su Tüketicisine ve kendi ticari işletmesine; katma değer sağlayabilecek bakış açısı ve anlayışına sahip olmak.(Eğitim,bilgi işlem ve kalifiye eleman…)
  • Bölgesindeki rakipleriyle sağlıklı rekabet koşulları hazırlayabilir kapasitede olmak.(Su sektör tecrübesi, rekabet ortamının sağlıklı değerlendirilmesi…)
  • Selen Su firması ve diğer bayileri ile birlikte işbirliği içinde takım çalışması yapabilecek, hoşgörülü tatlı rekabeti seven, agresiflikten uzak , çalışkan dürüst karakter yapısına sahip olmak.

Özellikle firma daha önce veya aktif olarak su sektöründe çalışan yatırımcılara bayilik sağlamayı planlıyor. Bu kapsamda bayilik başvurusunda daha önce çalışılan su firmalarına ilişkin de bilgi talep ediliyor.

İLETİŞİM

Adres: İstiklal Cad. Rumeli Han. Kat:1 No:88/16 Beyoğlu/ İSTANBUL
Telefon: 0212 212 32 09

 

İLGİLİ

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Selen Su Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Selen Su Bayilik” üzerine 3 yorum

  1. Selen su ve niksar su markalariyla uretim yapan abaylar gida firmasinin uretem izni yapilan usulsuzlukler nedeniyle bartin cumhuriyet bassavciliginin yuruttugu sorusturma neticesinde bartin valiligince surediz olarak iptal edilmistir.

    Cevapla

Yorum yapın