En Kazançlı İşler ile Sektörlere Hızlı Giriş Yapın
 1. Anasayfa
 2. İnternetten Para Kazanmak

En Kazançlı İşler ile Sektörlere Hızlı Giriş Yapın

2

Türkiye’de birçok sektörde kazanç potansiyeli çok daha fazla. İster kısa, ister uzun vadeli olarak düşünün her şartta sizlere birçok sektöre hızlı giriş fırsatı sağlayan iş fikirleri var.

Sermaye düzeyinize bağlı olarak, kazançlı işler aracılığıyla kısa ve uzun vadeli olarak değerlendirebileceğiniz iş fikirleri ile daha yüksek potansiyel sahibi olabilirsiniz.

Son dönemde daha fazla kar marjı sağlayarak ön plana çıkan kazançlı işler;

1. ÇEVİRİ HİZMETLERİ

çeviri

İletişim araçlarının gelişmesi ve artmasıyla birlikte artık yereldeki küçük şirketler bile dünyanın öbür ucuyla çalışma fırsatı bulabiliyor. Ancak bu konunun önündeki en büyük sorun ise dil. İşte bu nedenle çeviri ve tercüme hizmetlerine yönelik iş fırsatlarındaki potansiyel gün geçtikçe artıyor.

İster yerel, ister ulusal bazda hizmet verin; Her halükarda gün geçtikçe iş hacminizde artış elde etme fırsatı sağlarsınız. Ancak girişimcilik yönünüzü ön plana çıkartarak, şirketlere ulaşmak için çaba göstermeniz gerekir. Yalnızca çeviri yaparak para kazanabileceğiniz iş fikirlerine Çeviri Yaparak Para Kazanmak İçin 7 Yol! adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

2. MOBİL UYGULAMALAR

mobil uygulama

Artık en küçük işletmenin bile Android ve IOS işletim sistemleri için mobil uygulamaları bulunuyor. Türkiye’de de akıllı cep telefonu pazarında yaşanan inanılmaz yükseliş, şirketlerin daha fazla mobil uygulamalara yönelik hizmet alımına neden oluyor.

Mobil uygulamalar üzerine çalışarak, kısa ve uzun vadede önemli düzeyde gelir sağlama fırsatınız var. Elbette mobil uygulama hizmeti vermek için teknik olarak uzman seviyesinde olmanız gerekir. Ancak bu konuda yeterliliğe sahip değilseniz yalnızca personel istihdam ederek bu işe koyulmanızı önermiyoruz. Öncelikle bir mobil uygulama kursunu tamamlamak sizi istediğiniz yere daha hızlı götürebilir.

Bu konuda başarılı olabilmek için Başarılı Bir Mobil Uygulama İçin 5 Önemli Adım adlı rehberimiz size fikir sağlayabilir.

3. ÖZEL DERS

özel ders

Çocuk sayısı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gittikçe düşüyor. Bu düşüşün iş dünyası için getirdiği bir avantaj ise, daha fazla bireysel hizmetin satın alınması ile gerçekleşiyor.

Ebeveynler artık çocuk sayısındaki düşüş ile birlikte, çocuklarına daha fazla özel ders hizmeti almaya başladı. Siz de bu artıştan pay alabilmek amacıyla ister bireysel olarak özel ders hizmeti verebilir veya bu iş için bir firma kurabilirsiniz.

4. DONDURMA & ÇİKOLATA

dondurma çikolata

Dondurma ve çikolata normalde birbirinden bağımsız olarak büyüyen 2 sektör olmasına rağmen, işleyişin nerede aynı olması nedeniyle aynı kategoride ele alınabilir. İster dondurma, ister çikolata veya her ikisi birden üzerine faaliyet gösterin, sektör cirolarında benzer önemli bir yükseliş var.

Üstelik her 2 sektörde de kar marjları birbirine yakın. Eğer sermaye düzeyiniz 200 bin liranın üzerindeyse, şık bir cafe açarak dondurma, çikolata ve birlikte yapılan birçok ürün için hizmet sağlayabilirsiniz.

5. GÜVENLİK

güvenlik

Hem bireysel hem de kurumsal olarak güvenlik hizmetlerinde önemli düzeyde yükseliş var. İnsanlar artık daha fazla güvenlik hizmeti satın alıyor ve bu da sektörün ciddi düzeyde büyümesini sağlıyor.

Son yıllarda apartmanların site halini almaya başlamasıyla birlikte de siteler için güvenlik hizmeti alımlarında da her yıl yeni bir rekor kırılıyor. Bu kapsamda bir güvenlik şirketi açarak sektöre hızlı bir giriş sağlayabilirsiniz. Ancak güvenlik sektörü çok kapsamlıdır ve sermaye düzeyinizin 200 bin lira üzerinde olması sizi istediğiniz hedefe daha hızlı götürebilir.

6. DANIŞMANLIK

danışmanlık

Artık hemen hemen her konuda danışmanlık hizmeti veren şirketler ortaya çıkmaya başladı. Özellikle ilgi duyduğunuz ya da eğitimini aldığınız bir konuda danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz. Bu iş fikrinin en önemli avantajı düşük sermayeler ile yola koyulabilme fırsatı sağlamasıdır.

Tek bir kişi ile bile danışmanlık hizmeti vermek üzere ofis kurabilirsiniz. Ancak rekabet ettiğiniz şirketlerin çok daha kapsamlı çalışacağını belirtmekte yarar var.

7. İÇ DEKORASYON

iç dekorasyon

İnsanlar artık daha güzel evlerde yaşamak üzere önemli düzeyde para harcıyor. Ayrıca iç dekorasyon hizmeti alan insanlar, genellikle 2 sene içerisinde yeniden hizmet alarak sektörü büyütmeyi sürdürüyor. İç dekorasyon üzerine çalışarak kısa ve uzun vadede önemli bir büyüme elde etmeniz mümkün.

Elbette iç dekorasyon bir uzmanlık alanı ve bunun eğitimini almanız veya eğitimini almış personeller ile çalışmanız gerekecek. İlk süreçte referanslara ihtiyacınız olacağı için, karlılığı ön planda tutmamaya özen gösterin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: English Home Bayilik

İlginizi Çekebilir

Yorumlar (2)

 1. Merhaba
  istanbul anadolu yakasında 45 yaşında evli bir aile babasıyım. Hafta sonları ek iş olarak öğrenci evleri ile bekar arkadaşların ev temizliği ve ev düzenine yardımcı olmak istiyorum.
  yapılacaklar
  yerlerin süpürülmesi
  camların silinmesi
  banyo WC temizliği
  mutfak temizliği
  ilgilenen arkadaşların 05324224093 nolu telefona ulaşmaları yeterli

 2. Created the greatest arciltes, you have.

Bir yanıt yazın