En İyi 4 Ücretsiz Stok Fotoğraf Sitesi

En İyi 4 Ücretsiz Stok Fotoğraf Sitesi hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

En İyi 4 Ücretsiz Stok Fotoğraf Sitesi ile benzer konular hakkında bilgi almak için İnternetten Para Kazanmak kategorimize göz atabilirsiniz.

İnternet üzerinden çeşitli e-ticaret, şirket, kurum ve diğer birçok site için sık sık kaliteli fotoğraflara ihtiyaç duyuluyor. Bu durumda devreye stok fotoğraf siteleri giriyor. Ancak stok fotoğraf sitelerinin birçoğu tek bir fotoğraf için bile onlarca dolar ödeme yapmanızı talep ediyor. Bu nedenle bu sektörde ücretsiz hizmet veren stok fotoğraf sitelerinin değeri her geçen gün artıyor.

Sizler için önerdiğimiz en iyi 6 ücretsiz stok fotoğraf platformunu kullanarak harika fotoğraflar bulmanız mümkün.

Picjumbo
Kolay navigasyon ve son derece yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraflar. Üstelik fotoğraflar için herhangi bir atıfta bulunmanıza gerek yok. Özellikle gıda koleksiyonuna mutlaka göz atın.

Pixabay
Hemen hemen onlarca farklı dilde harika sonuçlar verebilen Pixabay, halihazırda en çok kullanılan ücretsiz stok siteleri arasında yer alıyor. Sitedeki arama sonuçları sürekli olarak geliştiriliyor. Pixabay’dan aldığınız fotoğraflar için atıfta bulunmanız istenmiyor.

FreeImages
Çok geniş bir arşive sahip olmasa da FreeImages, özellikle yeni sitelerin inşaası için önemli alternatifler sunmakta. Çeşitli kategorilerde binlerce fotoğraf bulunan platformdan aldığınız fotoğraflara çoğunlukla atıfta bulunmanıza gerek yok.

Unsplash
Yüksek çözünürlüğe sahip harika fotoğraflar bulunabilen Unsplash’ta ücretsiz içeriklerde gayet makul seviyede bulunuyor. Sitede sürekli olarak bazı arşivler ücretsiz statüsüne alınıyor, bu nedenle sıkı bir takipçi olabilirseniz güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

En İyi 4 Ücretsiz Stok Fotoğraf Sitesi hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“En İyi 4 Ücretsiz Stok Fotoğraf Sitesi” üzerine 30 yorum

 1. merhaba üniversite öğrencisiyiz 3 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok mutlu oluruz afyon merkezdeyiz her işide yapabiliriz

  Cevapla
 2. yaz boyunca çalışmıyorum. evde çok fazla boş zamanım var ve değerlendirmek istiyorum. paketleme ve yapım işlerinde tecrübeliyim. izmir menemene bağlı seyrekte yaşıyorum.

  Cevapla
 3. ANKARA-ALTINDAĞ
  kredi borçlarımızı ödeyebilmek için paketleme işine ihtiyacımız var elimiz hızlı 3-4 kişilik bir grubumuz var gününde saatinde ne kadar iş varsa o kadar çabuk,hızlı ve eksiksiz yetiştirebiliriz.Bize yardımcı olun lütfen.

  Cevapla
 4. merhaba biraz sermayem var bursa da bir iş yapmak istiyorum bulunduğum yede 3 hastane var ve 2 okul ne yapabilirim

  Cevapla
 5. Konya/Seydişehir’de Kosgep genc girişimci hibe desteği ile iş kurmak istiyorum, fikir açısından yardımcı olurmusunuz

  Cevapla
  • Merhaba Sn. Sevda,
   Sultangazi çok büyük bir bölge. İstanbul için her zaman aynı şeyleri söylüyoruz, İstanbul’da her işten para kazanabilirsiniz, sadece doğru işi seçmelisiniz. Bunun için de ortalama sermaye ve eğitim – deneyim bilgileriniz önemli. Bu konuda bilgi sağlarsanız size yardımcı olmaya çalışırız.

   Cevapla
  • Merhaba Sn. Sevda,
   Sultangazi çok büyük bir bölge. İstanbul için her zaman aynı şeyleri söylüyoruz, İstanbul’da her işten para kazanabilirsiniz, sadece doğru işi seçmelisiniz. Bunun için de ortalama sermaye ve eğitim – deneyim bilgileriniz önemli. Bu konuda bilgi sağlarsanız size yardımcı olmaya çalışırız..

   Cevapla
  • Merhaba Sn. İsmail,
   İstanbul ile ilgili olarak istenen iş fikirleri için genellikle hep aynı şeyleri söylüyoruz. İstanbul’da iş fikrine ihtiyaç yok, ne iş yaparsanız yapın milyonlarca müşteriye ulaşabiliyorsunuz. Sadece doğru işi yapmanız gerekiyor. Doğru işi bulmak da sizin elinizde. Becerileriniz, eğitiminiz ve sermayeniz nedir?

   Cevapla
  • Merhaba Sn. Zeynep,
   Orası çok büyük bir bölge ve hemen hemen her iş zaten aktif olarak yapılıyor. Sizi yanlış yönlendirmek istemiyoruz. Bu nedenle ortalama sermayeniz ne düzeyde acaba ? 40 – 50 bin lira civarı sermayeniz varsa ciddi bir araştırma yapabiliriz.

   Cevapla
  • Merhaba Sn. Cenhiz,
   Aliağa’da ciddi bir oyuncak pazarı olmasına rağmen şık ve güzel bir mekan sayısı çok az. Türkiye’nin en karlı sektörleri arasında yer alan oyuncak sektörüne girmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Ayrıca bir göz attık ve Kültür Mahallesi Hükümet Caddesi üzerinde Nazlım Pide ve Karadeniz Lezzet Durağı arasında güzel bir oyuncakçının devredildiğini öğrendik. 75 bin lira talep ediyor ancak iş yapıyor diye belirtiliyor. 1 hafta bu oyuncakçının iş potansiyelini inceledikten sonra 60 bin lira civarında bir teklifin mantıklı olabileceğini düşünüyoruz.

   Cevapla
  • Merhaba Sn. Furkan,
   Genç girişimciler daima bizim için öncelikli. İş hayatına atılmayı düşünen girişimcilere de özellikle çok yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çünkü bu ülke sizler sayesinde gelişecek. Darıca nüfus olarak sürekli büyüyor ve bu sayede ilçede harika iş potansiyelleri var. Ancak genç girişimciyseniz muhtemelen sermayeniz yoktur. İlk etapta 5 bin lira ile Darıca Park AVM’de bir nohut – pilav standı kurmanı öneriyoruz. En fazla 5 bin lira ile kurabilirsin, nohut – pilavları evde yapacaksınız ve ortalama günlük 50 liraya mal olan nohut – pilavı 300 liraya satmaya çalışacaksın, ay sonunda 9 bin liranın 3 bini kira bin 500ü masraf ve geri kalanı da size kalacak. Bence kesinlikle değerlendirmelisin. Çok iş yapıyor.

   Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!