Tuğba Kuruyemiş’e kayyum atandı

Tuğba Kuruyemiş’e kayyum atandı hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Tuğba Kuruyemiş’e kayyum atandı ile benzer konular hakkında bilgi almak için Ekonomi kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’nin en önemli kuruyemiş firmalarından biri olan Tuğba Kuruyemiş’e kayyum atandı.

Türkiye genelinde 60’tan fazla bayisi bulunan önemli kuruyemiş şirketlerinden biri olan Aydın merkezli firma Tuğba Kuruyemiş’e kayyum atandı. Kayyum atama kararını Aydın Sulh Ceza Hakimliği verdi. Aydın Sulh Ceza Hakimliği’nin kararının ardından Tuğba Kuruyemiş’in tüm hakları Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na (TMSF) geçtiği öğrenildi.

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturmaları kapsamında daha önce Tuğba Kuruyemiş’in sahibi Ahmet Tonkul geçen yıl Ağustos ayında tutuklanmıştı. Tonkul, 3 ay hapiste kaldıktan sonra serbest bırakılmış ancak bugün gelen karar ile birlikte şirketin TMSF’e aktarıldığı öğrenildi.

Tuğba Kuruyemiş’in Türkiye genelinde 63 bayisi bulunuyordu, bu bayilikler hakkında ise henüz net bir karar yok. Bayiliklerin bir kısmı ise bizzat şirket tarafından açılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Tuğba Kuruyemiş’e kayyum atandı hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Tuğba Kuruyemiş’e kayyum atandı” üzerine 5 yorum

 1. AYDIN’DA İKAMET ETMEKTEYİM.EK İŞ ARIYORUM EVDEN YAPMAM GEREKİYOR BU İŞE CİDDİ ANLAMDA İHTİYACIM VAR EV HANIMI OLAN ANNEM İLE BİRLİKTE YAPACAĞIZ. GÜNDÜZLERİ ANNEM MESAİDEN SONRA BERABER İŞİ TAMAMLAYACAĞIZ YILLARDIR AYNI İŞTE ÇALIŞMAKTAYIM İŞ KONUSUNDA İSTİKRARLI VE DAKİKİMDİR BU İŞE GERÇEKTEN İHTİYACIMIZ VAR UMARIM DÖNÜŞ YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ.İYİ GÜNLER DİLERİZ..

  Cevapla
 2. merhaba iyi günler aydın şehirindeyiz annem ev hanımı ben ise ek işe ihtiyacım var borçlarımızdan dolayı bu işe çokk çokk ihtiyacımız var gerçekten dönüş yaparsanız çokkk mutlu oluruz …

  Cevapla
 3. iyi günler kiradayım ve ek iş yapmak için bolca vaktim var borçlarım olduğundan bu işe gerçekten ihtiyacım var.şehir:AYDIN

  Cevapla
 4. merhaba eşim işsiz ve çocuğum var bu işe gerçekten ihtiyacımız var dönüş yaparsanız çok seviniriz.

  Cevapla
 5. İyi günler sitenızı yakından takip ediyorum başarılı ve mükemmel yazılar yazıyorsunuz. kullanmadığım bir sitem var ve size hediye etmek istiyorum bu sayfanın admını bana en kısa zamanda email atsın bekliyorum. osmantulum112@gmail.com

  Cevapla

Yorum yapın