1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

Şampiyon Kokoreç Bayilik

Şampiyon Kokoreç Bayilik
0

Şampiyon Kokoreç bayilik vererek sektördeki gelişimini sürdürmeyi planlıyor.

Türkiye’de kokoreç denildiği zaman ilk akla gelen marka olan Şampiyon Kokoreç, girişimci ve yatırımcılara eşsiz bir fırsat sağlayarak bayilik veriyor. Yeterli potansiyel bulunması durumunda Türkiye’nin her noktasına bayilik veren Şampiyon Kokoreç, 1962 yılından beri süregelen deneyimini yatırımcılar ile paylaşıyor.

İstanbul, Ankara, Bursa, Kayseri, Diyarbakır, Gaziantep, Antalya, Eskişehir, Giresun ve Ordu‘da 50’yi aşkın şubesi bulunan Şampiyon Kokoreç, sektör deneyimi bulunan yatırımcılara bayilik vermeye devam ediyor. Yatırımcıların sektör deneyimi dışında elbette bir de yatırım sermayesinin de yeterli olması gerekiyor. Farklı bölgeler için farklı yatırım planlamaları bulunan Şampiyon Kokoreç’de şu anda ortalama yatırım sermayesi ise 200 bin lira civarında bulunuyor.

Yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulan firma, bayilerin öncelikle daha önce deneyimlediği sektörleri ve işleri inceliyor. Doğru yatırımcılar ile çalışmak için yüksek çaba gösteren Şampiyon Kokoreç, yatırım planlamalarının ve bayilik sözleşmelerinin imzalanması sonrasında tüm bayi kurulumunu ve planlamalarını kendi bünyesi içerisinde gerçekleştirmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRReis Döner BayilikUsta Dönerci Bayilik

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Yatırımcılara, bayinin kurulduğu andan itibaren yoğun bir destek sağlayan firma, bayinin kar elde etmesi ve uzun yıllar markaya değer katması için de yoğun çaba gösteriyor.

Firmanın bayilik sistemi ve diğer tüm ayrıntılar için iletişim adresleri kullanılabiliyor.

ŞAMPİYON KOKOREÇ HAKKINDA

Şampiyon Kokoreç, 1962 yılında Galip ve Necati Tokgöz kardeşler tarafından Beyoğlu Balıkpazarında küçük bir işletme olarak faaliyete başladı. Zamanla bu küçük işletme herhangi bir tanıtım ve reklam yapmamasına rağmen dilden dile bir şehir efsanesi olarak önce İstanbul sonra tüm Türkiye de kokoreç denilince akla gelen ilk isim olayı başarmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Evde Çalışıyordu Kendi İşletmesini Hibe ile Kurdu

Şampiyon Kokoreç, markalaşma yolunda ilk adımını 1994 yılında ismini tescil ettirerek atmıştır. 1995 yılından itibaren Şampiyon Kokoreç, lezzetlerini tüm İstanbullulara sunmak adına kendi işletmelerini açarak şubeleşmeye başlamıştır. Yoğun bayilik taleplerinden sonra 2000 yılından itibaren franchisingler verilerek şubeleşmeye ve markalaşmaya yönelmiştir.

Tüm üretim ve lojistik departmanlarını Avrupa standartlarına uygun hale getirmiştir. Şu anda tüm Türkiye ye üretimden müşterilerin masasına gelene kadar bütün ürünleri soğuk zincir ile hijyen ve gıda güvenliğine uygun bir şekilde sevk edilmektedir.

ŞAMPİYON KOKOREÇ İLETİŞİM

Adres: Tepe Ören Mah. Özvatan Caddesi Araylar Sanayi Sitesi B Blok No:10-11 Tuzla / İSTANBUL
Telefon: +90 216 304 08 08

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Midyeci Açmak

İNCELEYİN: Midyeci Ahmet Bayilik

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap