Kapat

Şampiyon Kokoreç Bayilik

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Şampiyon Kokoreç Bayilik
şampiyon kokoreç

Türkiye’de kokoreç denildiği zaman ilk akla gelen marka olan Şampiyon Kokoreç, girişimci ve yatırımcılara eşsiz bir fırsat sağlayarak bayilik veriyor. Yeterli potansiyel bulunması durumunda Türkiye’nin her noktasına bayilik veren Şampiyon Kokoreç, 1962 yılından beri süregelen deneyimini yatırımcılar ile paylaşıyor.

İstanbul, Ankara, Bursa, Kayseri, Diyarbakır, Gaziantep, Antalya, Eskişehir, Giresun ve Ordu‘da 50’yi aşkın şubesi bulunan Şampiyon Kokoreç, sektör deneyimi bulunan yatırımcılara bayilik vermeye devam ediyor. Yatırımcıların sektör deneyimi dışında elbette bir de yatırım sermayesinin de yeterli olması gerekiyor. Farklı bölgeler için farklı yatırım planlamaları bulunan Şampiyon Kokoreç’de şu anda ortalama yatırım sermayesi ise 200 bin lira civarında bulunuyor.

Yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulan firma, bayilerin öncelikle daha önce deneyimlediği sektörleri ve işleri inceliyor. Doğru yatırımcılar ile çalışmak için yüksek çaba gösteren Şampiyon Kokoreç, yatırım planlamalarının ve bayilik sözleşmelerinin imzalanması sonrasında tüm bayi kurulumunu ve planlamalarını kendi bünyesi içerisinde gerçekleştirmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRReis Döner BayilikUsta Dönerci Bayilik

Yatırımcılara, bayinin kurulduğu andan itibaren yoğun bir destek sağlayan firma, bayinin kar elde etmesi ve uzun yıllar markaya değer katması için de yoğun çaba gösteriyor.

Firmanın bayilik sistemi ve diğer tüm ayrıntılar için iletişim adresleri kullanılabiliyor.

ŞAMPİYON KOKOREÇ İLETİŞİM

Adres: Tepe Ören Mah. Özvatan Caddesi Araylar Sanayi Sitesi B Blok No:10-11 Tuzla / İSTANBUL
Telefon: +90 216 304 08 08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir