Midyeci Ahmet Bayilik

Midyeci Ahmet Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Midyeci Ahmet Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’nin en meşhur midyecisi olan Midyeci Ahmet, İstanbul – Beşiktaş’ta bulunan tek şubesi ile hizmet veriyor. Ahmet Çiçek tarafından kurulan işletme günümüzde uzun kuyrukların bulunduğu tek midyecidir. Çok uzun yıllar aynı noktada yer alan ve henüz franchising konusunda adım atmayan Midyeci Ahmet, ilk kez franchise sistemini aktif etti. Ancak Midyeci Ahmet, bayilik sistemini yalnızca Yurtdışı için açtı.

Midyeci Ahmet’te satılan bütün midye ürünleri Marmara Adası’nda bulunan özel çiftlikte üretiliyor. Haftada bir kere bakanlık tarafından incelenen ürünler, lezzetli ve sağlıklı bir şekilde müşterilere sunuluyor.

Eğer yurtdışında lezzetli bir nokta oluşturmayı planlıyorsanız, Midyeci Ahmet‘in franchise sistemi ile ilgilenebilirsiniz. Midyeci Ahmet’in franchise sistemi hakkında ek bilgiler henüz tam olarak paylaşılmadı, ancak ortalama olarak 150 bin liralık bir sermaye ile AVM ve Cadde konseptinde özellikle Avrupa’da bayilik alabilirsiniz.

Midyeci Ahmet’te midyelerin tanesi 1 TL fiyatı ile satılıyor. Firma, Avrupa’da aynı ürünleri 1 Euro‘ya satmayı planlıyor. Bu açıdan midyeler için ortalama kar marjının yüzde 30 civarında olacağını belirtmek mümkün.

Midyeci Ahmet’in bayilik sistemi hakkında ek bilgileri 0212 297 95 20 numaralı telefondan alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Şampiyon Kokoreç Bayilik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRReis Döner BayilikUsta Dönerci Bayilik

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Midyeci Ahmet Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!