1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Nobby Gold Bayilik

Nobby Gold Bayilik
0

5 yıl önce açılan Nobby Gold, Türkiye geneline altın, mücevherat, takı sektöründe bayilik veriyor. Özellikle corner bayiliği ile dikkat çeken firmadan bayilik almanın bedeli de çok yüksek değil.

Kolye, küpe, yüzük, bileklik, gerdanlık ve diğer aksesuarlar için eşsiz kataloğa sahip olan Roselli Jewellery Diamond’un alt markası Nobby Gold, Türkiye genelinde 5 bin dolarlık sermayeye sahip girişimcilere corner bayiliği veriyor.

Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylı tasarımlara sahip olan firma, corner bayiliği almak isteyen girişimci ve yatırımcılara özel bir corner tasarımı gerçekleştirmekte. Firmadan alınan ürünler için yarısı peşin – yarısı vadeli sistemi uygulanıyor. Nobby Gold, bayi koruma sistemine de sahip. Bu kapsamda bir bölgeden alınan bir bayilik dışında ana firmadan başka bayilere ürün verilmiyor. Bunun yerine ilk bayiden mal alınması talep ediliyor. Ayrıca internet üzerinden verilen siparişlerde yine bölgedeki mevcut bayiye yönlendirme gerçekleştiriliyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Trendmood Takı Aksesuar Bayilik

Kuyumcular, aksesuarcılar veya takı sektöründe yer alan bütün firmalara ek gelir avantajı sunan Nobby Gold, satılmayan ürünleri de tamamen nakit ile geri almaktadır. Böylelikle bayilere yüzde 100 koruma sağlanıyor.

İstanbul merkezli Roselli Jewellery Diamond’un Türkiye genelinde 5 bayiliği bulunuyor. Firma kısa sürede sayıyı 50’nin üzerine çıkarmak için yoğun çaba gösteriyor.

İLETİŞİM

Adres: Alemdar Mah. Himaye-i Etfal Sok. No:4/103 Cağaloğlu / Fatih / İstanbul
Telefon: +90 212 518 08 05

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  BİM Bayilik Şartları ve Ücreti

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir