Kapat

Nobby Gold Bayilik

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Nobby Gold Bayilik
roselli

5 yıl önce açılan Nobby Gold, Türkiye geneline altın, mücevherat, takı sektöründe bayilik veriyor. Özellikle corner bayiliği ile dikkat çeken firmadan bayilik almanın bedeli de çok yüksek değil.

Kolye, küpe, yüzük, bileklik, gerdanlık ve diğer aksesuarlar için eşsiz kataloğa sahip olan Roselli Jewellery Diamond’un alt markası Nobby Gold, Türkiye genelinde 5 bin dolarlık sermayeye sahip girişimcilere corner bayiliği veriyor.

Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylı tasarımlara sahip olan firma, corner bayiliği almak isteyen girişimci ve yatırımcılara özel bir corner tasarımı gerçekleştirmekte. Firmadan alınan ürünler için yarısı peşin – yarısı vadeli sistemi uygulanıyor. Nobby Gold, bayi koruma sistemine de sahip. Bu kapsamda bir bölgeden alınan bir bayilik dışında ana firmadan başka bayilere ürün verilmiyor. Bunun yerine ilk bayiden mal alınması talep ediliyor. Ayrıca internet üzerinden verilen siparişlerde yine bölgedeki mevcut bayiye yönlendirme gerçekleştiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Trendmood Takı Aksesuar Bayilik

Kuyumcular, aksesuarcılar veya takı sektöründe yer alan bütün firmalara ek gelir avantajı sunan Nobby Gold, satılmayan ürünleri de tamamen nakit ile geri almaktadır. Böylelikle bayilere yüzde 100 koruma sağlanıyor.

İstanbul merkezli Roselli Jewellery Diamond’un Türkiye genelinde 5 bayiliği bulunuyor. Firma kısa sürede sayıyı 50’nin üzerine çıkarmak için yoğun çaba gösteriyor.

İLETİŞİM

Adres: Alemdar Mah. Himaye-i Etfal Sok. No:4/103 Cağaloğlu / Fatih / İstanbul
Telefon: +90 212 518 08 05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir