Trendmood Takı Aksesuar Bayilik

Türkiye’de en aktif sektörler arasında yer alan takı ve aksesuar sektöründe bayilik almayı planlıyorsanız, en iyi seçeneklerden biri de Trendmood.

İstanbul merkezli takı ve aksesuar firmasının sağladığı bayiliği alabilmek için ortalama 100 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. 2009 yılında kurulan Trendmood takı ve aksesuar, 5000 farklı takı ve aksesuar ürünü ile bayilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Sanal mağaza tedarik sistemi de bulunan firmanın ürünlerini e-ticaret kanalı ile de rahatlıkla satışa sunabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Takı Yapımı İle Evde Para Kazanın

Günümüzde 18 bayiliği bulunan Trendmood, kısa sürede bayilik sayısını 50’ye çıkartmayı planlıyor. Bu kapsamda firma isim hakkı bedeli, reklam katılım payı ve gelirden pay talep etmiyor. 100 bin lira civarında sermayesi bulunan yatırımcılar, firmanın bayiliğini alabiliyor. Trendmood’un bayilerinde satışa sunulan ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 300 civarında bulunuyor. Bu doğrultuda firmanın bayiliğine yapılacak yatırımların ortalama geri dönüş süresi 12 ay civarında bulunuyor.

Sözleşme Geçerlilik Süresi: Mağaza için 4 Yıl – Stand için 1 Yıl
İşe Başlama Süresi: Sözleşme Tarihinden İtibaren Hemen
Ürün Yatırım Bedeli: m2 ye Göre Değişkenlik Göstermektedir,(Dekorasyon ve Ürün Bedeli Başlangıç Olarak Ortalama Olarak 2500 TL Baz Alınarak hesaplanır) .

Firmanın bayilik sistemi hakkında ek bilgiler için iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

TRENDMOOD İLETİŞİM

Adres: Mehmet Nesih Özmen Mah.Kızılağaç Sok. Arin Han No:9/3 Merter/Güngören İstanbul
Telefon: 0 212 706 04 72

Yorum yapın