Nacaroğlu Baklava Bayilik

Nacaroğlu Baklava Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Nacaroğlu Baklava Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Gaziantep merkezli en ünlü baklava markalarından biri olan Nacaroğlu Baklava, sektör tecrübesini yeni franchiseleri ile buluşturmak amacıyla bayilik veriyor. Günümüzde 10’u aşkın bayiliği bulunan Nacaroğlu, 2012 yılından itibaren eşsiz lezzetini müşterilerine sunmayı sürdürüyor.

Şube sayısını kısa sürede 50’nin üzerine çıkarmayı planlayan Nacaroğlu Baklava’nın 2 farklı bayilik modeli bulunuyor.

HIZLI ERİŞİM

1- MAĞAZA

Nacaroğlu, Mağaza konsepti olarak tanımlanan mekan bağımsız bir işyerinden oluşur (kiralık veya özmal) Nacaroğlu, Mimarı tarafından çizilecek proje mağazanın ölçüleri (Röleve) esas alınarak uygulamada konseptin bütünlüğünü ortaya koyacak şekilde hazırlanacaktır. Projeye bağlı kalmak kaydıyla Uygulama Franchisee’nin inisiyatifine bırakılmıştır. Alt Franchising her mağaza için sadece tek sefere mahsus bir giriş ücreti belirlenmiştir. Sözleşmede yazılı teminat alternatiflerinden birisi mutlaka sağlanmalıdır. Mimari proje ve Nacaroğlu ürün hareketlilik, satış, sipariş gibi faaliyetlerin takibi için oluşturulacak yazılım ücreti franchising tarafından karşılanacaktır. Alt Franchising sözleşmesi imzalanmak suretiyle gerçekleşecek bu işbirliğinde ürün tedarik ücretleri %25-35 karj marjı ortalaması ortaya koyacak şekilde oluşturulmuştur.

Ambalaj malzemeleri ve diğer marka sarf malzemeleri tedarik fiyatı üzerinden temin edilecek ve hiçbir kar beklentisine konu olmayacaktır. Lojistik ve Taşıma ücreti ürün ücreti haricinde tutulmaktadır. Baklavaların gönderildiği tepsiler ise depozitolu sayılacaktır. İade edilen tepsiler birim başına belirlenmiş tedarik ücretleri bazında mahsuplaşılacaktır. İlk sözleşmede 5 sene için geçerli olan işbirliği iki tarafın rızası dahilinde kendiliğinden uzayacaktır. Aynı mağaza için tekrar bir giriş ücreti alınmamaktadır. Ciro üzerinden bir pay alınmamaktadır.

2- KİOSK

Nacaroğlu, Kiosk olarak tanımlanan, AVM ve benzeri iç ve dış mekanlar için tasarlanmış bu konsept taşınabilir bir mekan olarak tanımlanmaktadır. Nacaroğlu, tarafından dizayn edilen ve üretilen kiosk konseptinde avantajlı bir yatırım maliyeti sunulmaktadır. Tek sefere mahsus bir giriş ücreti belirlenmiştir. Sözleşmede yazılı teminat alternatiflerinden birisi mutlaka sağlanmalıdır. Mimari proje ve Nacaroğlu ürün hareketlilik, satış, sipariş gibi faaliyetlerin takibi için oluşturulacak yazılım ücreti franchising tarafından karşılanacaktır.

Alt Franchising sözleşmesi imzalanmak suretiyle gerçekleşecek bu konsept dahilinde ürün tedarik ücretleri ayrıca belirlenmiştir. Ambalaj malzemeleri ve diğer marka sarf malzemeleri tedarik fiyatı üzerinden temin edilecek ve hiçbir kar beklentisine konu olmayacaktır. Lojistik ve Taşıma ücreti ürün ücreti haricinde tutulmaktadır. Baklavaların gönderildiği tepsiler ise depozitolu sayılacaktır. İade edilen tepsiler birim başına belirlenmiş tedarik ücretleri bazında mahsuplaşılacaktır. İlk sözleşmede 5 sene için geçerli olan işbirliği iki tarafın rızası dahilinde kendiliğinden uzayacaktır. Aynı konsept için tekrar bir giriş ücreti alınmamaktadır. Ciro üzerinden bir pay alınmamaktadır.

NACAROĞLU BAKLAVA İLETİŞİM

Adres: Küsget San. Sit. A Böl. F Blok Sosyal Tesisi No:3 Şehitkamil / GAZİANTEP
Telefon:  +90 544 892 56 84

İLGİLİ

Nacaroğlu Baklava Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın