Kapat

Hamido Baklava ve Fıstık Bayilik

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Hamido Baklava ve Fıstık Bayilik
hamido baklava ve fıstık

Türkiye’de yüksek potansiyel içeren baklava ve fıstık sektörünün önemli firmalarından Hamido Baklava ve Fıstık, Türkiye genelinde 50 bayiye ulaşabilmek amacıyla bayilik veriyor. Esnek bayilik koşulları sağlayan firmanın yurt içerisinde 2 yılda 7 bayisi açıldı.

Şu an İstanbul Bostancı, Ankara Yenimahalle, Kayseri, Fethiye, Iğdır, Merzifon ve Çorlu‘da toplam 7 bayisi bulunan Hamido Baklava ve Fıstık, bayi sayısını 2019 yılı içerisinde 50’ye çıkarmayı planlıyor. İsim hakkı bedeli olarak şehirlerde 50 bin lira, ilçelerde ise 20 bin lira talep eden firma, şehir ve ilçelerin ana caddelerindeki dükkanlar için bayilik veriyor. Mahalle araları ve düşük potansiyel içeren bölgelere bayilik verilmiyor. Bayinin iç ve dış dizaynı franchise alan yatırımcı tarafından gerçekleştiriliyor.

Bir Hamido Baklava ve Fıstık’ın bayiliğinde firmanın ürünleri dışında bir ürün satılamıyor. Firma ek olarak 10 bin lira depozito talep ediyor. Sipariş geçilen ürünler Hamido Baklava ve Fıstık tarafından soğuk zincir altında bayilere ulaştırılıyor. Firma ek olarak reklam katılım payı ve gelirden pay da talep etmiyor.

Şu anda bayinin bulunmadığı şehirlerde yeni bayilere ek olarak distribütör olma şansı da veriliyor. Bir bayinin sattığı ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 30 civarında.

HIZLI ERİŞİM

İLETİŞİM

Adres: Fatih Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı, Kurtuluş Apt. Altı No:153/E Şehitkamil/Gaziantep
Telefon: 0 505 706 47 25

İLGİLİ

“Hamido Baklava ve Fıstık Bayilik” üzerine 1 yorum

  1. KADİR says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir