Hamido Baklava ve Fıstık Bayilik

Hamido Baklava ve Fıstık Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Hamido Baklava ve Fıstık Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Fırsatları kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de yüksek potansiyel içeren baklava ve fıstık sektörünün önemli firmalarından Hamido Baklava ve Fıstık, Türkiye genelinde 50 bayiye ulaşabilmek amacıyla bayilik veriyor. Esnek bayilik koşulları sağlayan firmanın yurt içerisinde 2 yılda 7 bayisi açıldı.

Şu an İstanbul Bostancı, Ankara Yenimahalle, Kayseri, Fethiye, Iğdır, Merzifon ve Çorlu‘da toplam 7 bayisi bulunan Hamido Baklava ve Fıstık, bayi sayısını 2019 yılı içerisinde 50’ye çıkarmayı planlıyor. İsim hakkı bedeli olarak şehirlerde 50 bin lira, ilçelerde ise 20 bin lira talep eden firma, şehir ve ilçelerin ana caddelerindeki dükkanlar için bayilik veriyor. Mahalle araları ve düşük potansiyel içeren bölgelere bayilik verilmiyor. Bayinin iç ve dış dizaynı franchise alan yatırımcı tarafından gerçekleştiriliyor.

Bir Hamido Baklava ve Fıstık’ın bayiliğinde firmanın ürünleri dışında bir ürün satılamıyor. Firma ek olarak 10 bin lira depozito talep ediyor. Sipariş geçilen ürünler Hamido Baklava ve Fıstık tarafından soğuk zincir altında bayilere ulaştırılıyor. Firma ek olarak reklam katılım payı ve gelirden pay da talep etmiyor.

Şu anda bayinin bulunmadığı şehirlerde yeni bayilere ek olarak distribütör olma şansı da veriliyor. Bir bayinin sattığı ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 30 civarında.

HIZLI ERİŞİM

İLETİŞİM

Adres: Fatih Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı, Kurtuluş Apt. Altı No:153/E Şehitkamil/Gaziantep
Telefon: 0 505 706 47 25

İLGİLİ

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Hamido Baklava ve Fıstık Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Hamido Baklava ve Fıstık Bayilik” üzerine bir yorum

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!