Kapat

Evde Çiçek Paketleme ve Süsleme İşi

Anasayfa Evde Ek İş Evde Çiçek Paketleme ve Süsleme İşi
evde-çiçek-paketleme

Ev hanımları için aylık düzenli gelir elde edilebilmesinin birkaç yolundan biri de Çiçek Paketleme işidir. Halihazırda çiçekçilerin bolca bulunduğu il ve ilçelerde evde ek iş olarak yapılan bir iş fikri olan evde çiçek paketleme ve süsleme işi ile aylık tek kişi için 500 – 600 lira gelir sağlama şansınız var.

Genellikle şehirdeki çiçekçiler tarafından verilen bu iş fikri ile, çiçek mağazalarında ek personel istihdamının oluşturulmasının önüne geçiliyor. Bu sayede çiçekçiler maliyetlerinden kısıyor ve daha fazla gelir sağlıyor. Bu işi yapmak için şehrinizde bulunan büyük çiçekçilere gidebilir ve burada evde ek iş aradığınızı belirtebilirsiniz. Mutlaka birkaç çiçekçiye gitmeyi ihmal etmeyin.

FABRİKA VE ATÖLYELER

Ayrıca birçok şehirde yapay çiçekler üreten fabrika ve atölyeler var. Bu fabrika ve atölyelerde üretilen çiçekler genellikle toplu bir şekilde çuvallara konuluyor ve çiçekçilere böyle gönderiliyor. Ancak anlaşmaları gereği bazı firmalar çiçeklerin teker teker paketlenmesini ve süslenmesini talep ediyor. İşte bu durumda genellikle fabrikalar bunun için personel istihdam etmek yerine bu işi evde ek iş olarak veriyor. Şehrinizde veya ilçenizde bu tür bir atölye varsa bunun için bir gününüzü ayırarak evde ek iş için ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.

Bu tür fabrika ve atölyeler genellikle Organize sanayi bölgelerinde bulunuyor. İstanbul, Ankara ve İzmir‘de sayısız yapay çiçek fabrikası bulunuyor. Anadolu’da yalnızca büyük şehirlerde 1-2 atölye var.

 

 1. KÜÇÜK İLLER İÇİN İŞ FİKİRLERİİ!
 2. KÖYE DÖNENE 300 KOYUN!
 3. GELECEĞİN MESLEKLERİ
 4. İNTERNETTEN PARA KAZANIN
 5. EVDE EK İŞ FIRSATLARI!

“Evde Çiçek Paketleme ve Süsleme İşi” üzerine 16 yorum

 1. eda says:
 2. Ceren says:
 3. zeynep says:
 4. Ümmiye says:
 5. Seda K. says:
 6. Nilgun says:
 7. nermin says:
 8. paraci says:
 9. Neslihan says:
 10. Betül says:
 11. BETÜL says:
 12. Serpil says:
 13. Cumali says:
 14. Cumali says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir