Evde Çiçek Paketleme ve Süsleme İşi

Evde Çiçek Paketleme ve Süsleme İşi hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Evde Çiçek Paketleme ve Süsleme İşi ile benzer konular hakkında bilgi almak için Evde Ek İş kategorimize göz atabilirsiniz.

Ev hanımları için aylık düzenli gelir elde edilebilmesinin birkaç yolundan biri de Çiçek Paketleme işidir. Halihazırda çiçekçilerin bolca bulunduğu il ve ilçelerde evde ek iş olarak yapılan bir iş fikri olan evde çiçek paketleme ve süsleme işi ile aylık tek kişi için 1500 – 1600 lira gelir sağlama şansınız var.

Genellikle şehirdeki çiçekçiler tarafından verilen bu iş fikri ile, çiçek mağazalarında ek personel istihdamının oluşturulmasının önüne geçiliyor. Bu sayede çiçekçiler maliyetlerinden kısıyor ve daha fazla gelir sağlıyor. Bu işi yapmak için şehrinizde bulunan büyük çiçekçilere gidebilir ve burada evde ek iş aradığınızı belirtebilirsiniz. Mutlaka birkaç çiçekçiye gitmeyi ihmal etmeyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Evde Yapılabilecek En İyi 10 İş Fikri

FABRİKA VE ATÖLYELER

Ayrıca birçok şehirde yapay çiçekler üreten fabrika ve atölyeler var. Bu fabrika ve atölyelerde üretilen çiçekler genellikle toplu bir şekilde çuvallara konuluyor ve çiçekçilere böyle gönderiliyor. Ancak anlaşmaları gereği bazı firmalar çiçeklerin teker teker paketlenmesini ve süslenmesini talep ediyor. İşte bu durumda genellikle fabrikalar bunun için personel istihdam etmek yerine bu işi evde ek iş olarak veriyor. Şehrinizde veya ilçenizde bu tür bir atölye varsa bunun için bir gününüzü ayırarak evde ek iş için ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.

Bu tür fabrika ve atölyeler genellikle Organize sanayi bölgelerinde bulunuyor. İstanbul, Ankara ve İzmir‘de sayısız yapay çiçek fabrikası bulunuyor. Anadolu’da yalnızca büyük şehirlerde 1-2 atölye var.

 

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Evde Çiçek Paketleme ve Süsleme İşi hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Evde Çiçek Paketleme ve Süsleme İşi” üzerine 41 yorum

 1. Merhaba
  Ümraniye’de oturuyorum çalışıyordum ancak çocuklarım olduktan sonra çalışamıyorum bu işe ihtiyacım var.
  Dönüşlerinizi rica ederim.

  Cevapla
 2. Merhaba, İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
 3. İstanbul Pendik’te oturuyorum işe ihtiyacım var estetik algım yüksek el becerisi gayet iyi öğrenciyim bolca vaktim var en iyi şekilde yapacağımı düşünüyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.tesekkurler

  Cevapla
 4. arkadaşlar merhaba internette uzun yıllar ek iş ilanlarına baktım ancak dönüş yaşamadım evde ailesine katkıda bulunmak isteyenlere belki faydam olur hangi sayfada rastladım bilmiyorum ilana kına davetiye sabun mandal kartvizit vb paketleme işleri büyük bir ajans ekip bende 3 sene önce dahil oldum 100 tl depozito yatırdım ürününün eve teslimi için güvence adına ilk başta yetiştiremem kaygısı ile 1000 adet sipariş verdim çünkü ödeme alabilmem ve depozito iadesi için 3 haftada eksiksiz teslim etmem gerekiyordu 300 tl kazancı vardı tükenmez kalem paketleme şimdi aylık 1500-1750 tl arası kazanıyorum bilgi ve diğer iş kolları için mail atmak isterseniz

  Cevapla
 5. Merhaba Sakarya da yaşıyorum ve evde ek iş istiyorum geri dönüş sağlamanızı bekliyorum ekip halindeyiz iyi akşamlar

  Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!