Özel Hediyelikler Üretin
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş

Özel Hediyelikler Üretin

10

Sermayesiz iş fikirleri kategorimizin yepyeni iş fikri: Özel Hediyelikler Üretin!

Bazı işler için ciddi manada sermaye talebi gerektirmiyor. 100 – 200 lira ile bile başlanabilecek bir iş fikri olan Özel Hediyelikler İşi ile kısa sürede evden çalışarak ve sermayesiz bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hediyelik sektörü son zamanlarda ciddi manada büyüyor. Bu büyüme sürecinden faydalanmak sizin elinizde. Sektörde büyük şirketler bulunuyor ama bu şirketler genellikle hep aynı ürünleri satışa koymaları nedeniyle farklı ürünler ve tasarımlarda para kazandırıyor.

Bu işi yapmak için maksimum 200-300 liralık bir sermayeye ihtiyacınız var. Herhangi bir tuhafiyeye giderek malzemeleri ucuz fiyattan alabilirsiniz. Üretmek istediğiniz hediyelikleri Youtube’den inceleyebilir yada kendi başınıza tasarımlar da üretebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak

Bu ürünleri satacağınız noktalar ise akseuarcılar ve hediyelik eşya satan dükkanlar. Birkaç güzel ürün hazırladıktan sonra bu numuneleri aksesuarcılara ve hediyelik eşya satan dükkanlara götürerek komisyon usulü çalışabileceğinizi belirtin. Onlarca dükkana gidin ve mutlaka ürünlerinizi para vermeden ve komisyon usulü almak isteyen iş yerleri çıkacak. Bu dükkanlar peşin para vermediği için büyük kısmı kabul edecektir.

KAZANÇ POTANSİYELİ YÜKSEK

Bu işten kazancınız ise değişken olacaktır. 1-2 liraya ürettiğiniz ürünleri piyasada 30-40 liraya bile satmanızın mümkün olduğunu belirtelim. Özellikle turistik bir yerdeyseniz kendi başınıza da çarşıda küçük bir yer kiralayabileceğinizi belirtelim.

Özel Hediyelikler Üretin

Özel Hediyelikler Üretin

Özel Hediyelikler Üretin

Özel Hediyelikler Üretin

Özel Hediyelikler Üretin

İlginizi Çekebilir

Yorumlar (10)

 1. 9 Nisan 2018

  Burası dilek ağacı değil burda size size fikir sunuluyor iş der

 2. Mugla milastayim her tüelü hediyelik esya yapabilirim.

 3. ankara da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 4. Zeytinburnu’nda oturuyorum açıl olarak dönüş yapın lütfen evde iş yapmak ve dağıtımını yapmak istiyorum

 5. Evde ek iş yapmam lazım lütfen dönüş yapın

 6. istanbul sultangazi de ikamet ediyorum acil ek iş lazim lütfen geri dönüs yapin lütfen

 7. Hediyelik ürün iyi isterim

 8. 28 Ocak 2018

  Acil çalışmak üzere yetkili ile görüşmek istiyorum. Sitenizi inceledim. Evde rahatlıkla zamanında teslim edilecek şekilde çalışabilirim.

Bir yanıt yazın