Kapat

Özel Hediyelikler Üretin

Anasayfa Evde Ek İş Özel Hediyelikler Üretin

Sermayesiz iş fikirleri kategorimizin yepyeni iş fikri: Özel Hediyelikler Üretin!

Bazı işler için ciddi manada sermaye talebi gerektirmiyor. 100 – 200 lira ile bile başlanabilecek bir iş fikri olan Özel Hediyelikler İşi ile kısa sürede evden çalışarak ve sermayesiz bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hediyelik sektörü son zamanlarda ciddi manada büyüyor. Bu büyüme sürecinden faydalanmak sizin elinizde. Sektörde büyük şirketler bulunuyor ama bu şirketler genellikle hep aynı ürünleri satışa koymaları nedeniyle farklı ürünler ve tasarımlarda para kazandırıyor.

Bu işi yapmak için maksimum 200-300 liralık bir sermayeye ihtiyacınız var. Herhangi bir tuhafiyeye giderek malzemeleri ucuz fiyattan alabilirsiniz. Üretmek istediğiniz hediyelikleri Youtube’den inceleyebilir yada kendi başınıza tasarımlar da üretebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak

Bu ürünleri satacağınız noktalar ise akseuarcılar ve hediyelik eşya satan dükkanlar. Birkaç güzel ürün hazırladıktan sonra bu numuneleri aksesuarcılara ve hediyelik eşya satan dükkanlara götürerek komisyon usulü çalışabileceğinizi belirtin. Onlarca dükkana gidin ve mutlaka ürünlerinizi para vermeden ve komisyon usulü almak isteyen iş yerleri çıkacak. Bu dükkanlar peşin para vermediği için büyük kısmı kabul edecektir.

KAZANÇ POTANSİYELİ YÜKSEK

Bu işten kazancınız ise değişken olacaktır. 1-2 liraya ürettiğiniz ürünleri piyasada 30-40 liraya bile satmanızın mümkün olduğunu belirtelim. Özellikle turistik bir yerdeyseniz kendi başınıza da çarşıda küçük bir yer kiralayabileceğinizi belirtelim.

“Özel Hediyelikler Üretin” üzerine 10 yorum

 1. Kıvanç Tatlıtuğ says:
 2. Zerrin says:
 3. soner says:
 4. Meliha says:
 5. Meliha says:
 6. yonca says:
  • Alper says:
 7. Demet says:
 8. ELVAN ULUSOY says:
  • Nur yilmaz says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir