1. Anasayfa
 2. İnternetten Para Kazanmak

BIM – A101 ve Şok Aktüel Ürünlerini Takip Ederek Para Kazanmak

BIM – A101 ve Şok Aktüel Ürünlerini Takip Ederek Para Kazanmak
0

Marketlerdeki kampanyaları takip ederek hem toptan hem de perakende şekilde ucuza ürün temini yapabilirsiniz.

Türkiye’de bir ürünü ucuz fiyattan bulmak karlı bir ticaret yapmanın ilk kuralıdır. Satış fazlası veya promosyon ürünleri sık sık Aktüel Ürünler kapsamında satışa çıkartan ŞOK, BIM ve A101 marketlerini takip ederek, ucuz ürünler bulabilirsiniz. Elbette her ŞOK, BIM ve A101 Aktüel ürünü çok cazip fiyatlara sahip olmayabilir, piyasada ilgili ürünleri iyice araştırmanız gerekiyor.

İş fırsatlarını kovalayan insanlar çoğu zaman bir ürünü ucuza temin edebilecekleri zaman çok fazla düşünmez. Piyasa fiyatı altında bulunan her ürün genellikle kısa veya uzun vadede kar elde ettirir. Bu nedenle ŞOK, A101 ve BIM gibi ulusal marketlerin her hafta satışa sunduğu Aktüel Ürünleri inceleyerek hangi ürünün piyasa fiyatı altında olduğunu bulun ve bu ürünlerin hangisini hızlıca elinizden çıkartabileceğinizi inceleyin.

Örneğin çoğu zaman söz konusu 3 marketten de televizyonlar satışa çıkar. İsmini ve markasını pek duymadığımız bu televizyonlar ise genellikle piyasa fiyatının altında satışa sunuluyor. Şehrinizde spot ürünler satan bir mağaza ile görüşerek, bu ürünleri ŞOK, BIM ve A101 marketlerinden temin etmek için çalışabileceğinizi belirtin. Anlaşmayı sağlayabilir ve nakit sorunu yaşamazsanız 20-30 televizyonu elde edebilirseniz her üründe 100-150 lira para kazanabilirsiniz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ticarete Atılmak İstiyorum Diyenler İçin Fikirler

Uygun fiyatlı ürünleri bulmak için Aktüel Ürünler listelerini yayınlanır yayınlanmaz elde edin ve bu ürünler arasında en hızlı olarak paraya dönüştürülebilecek ve kar elde edilebilecekleri belirleyin. Ürünleri marketlerde bulmak için sabah erken saatlerde ve mutlaka bir araç ile marketlere gitmeniz gerekiyor. Genellikle teknolojik ürünlerde ciddi kar potansiyelleri bulunuyor, televizyon, tablet ve cep telefonlarına özel araştırmalar yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  2019'a Girerken Neye Yatırım Yapılmalı?

HANGİ ÜRÜNLER ALINMALI

ŞOK, BIM ve A101‘in ucuz ürün satmasının en büyük nedenlerinden biri toplu satış ile sürümden kazanma şansı. Bu doğrultuda her iki firma da sık sık piyasa şartları altında uygun ürünleri satışa sunmaktadır. Özellikle toplu ürün alacak kadar çok sermayeniz yoksa, bu yol ile daha düşük sermayeler ile ucuz ürünler alma şansınız var.

En çok araştırmanız ve fiyatı uygun ise değerlendirmeniz gereken ürünler ise;

 • Televizyon
 • Cep telefonu
 • Yazıcı
 • Çamaşır Makinesi
 • Bulaşık Makinesi
 • Fırın
 • Uydu Alıcı
 • Tablet
 • Çeşitli diğer teknolojik ürünler

E-TİCARET DE YAPABİLİRSİNİZ

Söz konusu 3 markette de her hafta yayınlanan aktüel ürünler listesinde ilgi çekici bazı ürünler de yer alıyor. İlgi çekici olarak satılan ürünleri tespit edebilirseniz eğer, bu ürünleri satın alarak e-ticaret aracılığıyla da satarak para kazanabilirsiniz. Birçok girişimci tarafından gerçekleştirilen bu yol aracılığıyla, özellikle Instagram’dan para kazanma fırsatınız bulunmaktadır.

Uygun fiyatlı ve trend ürünleri satın aldıktan sonra ilgili rehberimize göz atarak, bu ürünleri Instagram aracılığıyla kolaylıkla satışa sunabilir ve hızlıca para kazanmaya başlayabilirsiniz. Genellikle tek bir ürün üzerinden harekete geçmenizi mutlaka öneririz. Daha hızlı bir büyüme ve alanında en iyisi olma şansınız olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

 1. Bim Bayilik
 2. Şok Bayilik
 3. UCZ Bayilik
 4. Bayilik Veren Marketler
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir