Kapat

Bayilik Veren Marketler Listesi

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Bayilik Veren Marketler Listesi

Perakende sektörü Türkiye’de her geçen gün daha yüksek iş hacmi sağlıyor. Türkiye’de bir elin parmaklarını aşmayan bu marketler ayrıca şube ağını artırmak için bayilik veriyor. Birçok bayilik veren marketler var ve hemen hemen bu şirketlerin tümü aynı şartları talep ediyor. En önemli konu ise rekabet şartlarının dükkan için uygun olması.

Bayilik veren marketlerden bayilik almak için genellikle şu şartlar talep ediliyor. Ancak bu şartların bir veya bir kısmına sahip değilseniz bile bu şirketler ile iletişime geçmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bazı zamanlarda farklı lokasyonlar için farklı talepler yapılıyor. Örneğin Ağrı‘da bir ilçe için farklı talepler istenirken, Ankara Çankaya‘da farklı talepler isteniyor. Yani özellikle market bayiliği almak istediğiniz bölgede rekabet şartları daha düşükse şansınız daha yüksek olabilir. Genel olarak bayilik verem marketlerin talepleri şu şekilde:

 1. İş Deneyimi (Sektörde en az 2-3 yıllık deneyim)
 2. Sermaye gücü (Banka hesaplarınıza ait raporlar istenecek)
 3. Dükkanın kurulacağı alan ve kira kontratı
 4. Marketin bulunduğu alana en yakın diğer market zincirleri
 5. Niyet mektubu

Bu şartlar genellikle her şirket tarafından ortak olarak talep ediliyor. Ancak tabii ki bunlara ek şartlar da belirtilecek. Her şirketin ek taleplerinin olması normal bir süreç. Tüm şirketler ile iletişime geçmeden market bayiliği almanızı da kesinlikle öneriyoruz.

İşte Market Bayiliği Veren Şirketler…

A101

A101

A101


Sık sık sorular gelmesi nedeniyle A101 Marketler Zinciri hakkında buraya bilgi notu eklemek istiyoruz. A101 Market bayiliği vermiyor. Lütfen sizlere A101 Bayilik veriyor diye bilgi veren internet sitelerine inanmayın. Bu konuda şirketle iletişime geçerek bilgi aldık ve A101’in şuana kadar bayilik vermediğini ve ileride de bu konuda yeni bir çalışmaya gitmeyeceği bilgisini net olarak aldık. A101 Market Bayiliği vermiyor, farklı alternatiflere yönelmenizi öneriyoruz.

BIM

BİM

BİM


Yine A101 gibi sık sık e-posta adreslerimize soru gelmesi nedeniyle BIM içinde bilgi notu eklemek istiyoruz. BIM, halihazırda herhangi bir bayilik, şube veya isim hakkı vermiyor. Sermaye ve dükkan şartlarınızın çok çok iyi olması durumunda bile BIM’in bayilik vermediğini belirtelim. BIM tarafından bizzat alınan bilgilere göre, şirket market bayiliklerini ve franchasing sistemini kendi bünyesi altında sürdürüyor. BIM Market bayiliğini de es geçmelisiniz.

UCZ

UCZ

UCZ


UCZ Market bayiliği almak için harika bir alternatif. Şirket hemen hemen Türkiye’nin her noktasına bayilik veriyor. Yıldız Holding’e ait olan ve bin şubeyi çoktan aşan UCZ Market Bayiliği ise gayet karlı. Şirket;

 • 70 Metrekare satış alanı
 • En az 3 metre dış cephe genişliği
 • Kot farkı olmamalı
 • En az 15 metrekare depo alanı

Şartlarını karşılayan dükkanlara bayilik vermektedir. UCZ Market bayiliği için ek bilgiler ve iletişim numaraları için UCZ Market Bayilik Başvurusu ve Şartları adlı rehbere göz atabilirsiniz.

ŞOK

ŞOK

ŞOK


Türkiye’nin en önemli marketlerinden biri olan ŞOK Market’ten de bayilik alabilirsiniz. Şirket birçok bölgeye bayilik vermektedir. Halihazırda Şok Market’in 5 bine yakın satış noktası bulunuyor ve şirket bu sayıyı her geçen gün artırmak için ek çalışmalar yapıyor. Şok Market bayilerine profesyonel destek ve kurulum da sağlaması açısından büyük bir fark yaratıyor.

Telefon: 0 850 221 11 00

Adres: Şok Marketler Ticaret A.Ş Kısıklı Mah. Hanımseti Sokak. N:33 Üsküdar, İstanbul

Ekomini


Market bayiliği veren en iyi şirketler arasında bulunan Ekomini, bu konuda farklı bir konsept sunuyor. Şirket market bayiliği almak isteyen girişimcilere ayrıca anahtar teslim şube fırsatı da sağlıyor. Ekomini, bayilik almak isteyen girişimcilere, “Girişimci bir ruha sahipseniz, Ticarete ve perakende mağazacılığa yatkınsanız, Mağazayı haftanın 7 günü geç saatlere kadar işletebilirim diyorsanız ve Temel bilgisayar kullanma becerileriniz varsa; Sizinle çalışmak istiyoruz” şeklinde seslenerek bu konuda sizleri teşvik ediyor.

Ekomininin bayiliğini almak için +90 216 586 80 00 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

Seç Market

seç
Bugün Türkiye’nin 30’dan fazla kentinde toplam 360 şubesi bulunan Seç Marketler zinciri de bayilik veriyor. Önemli bir perakende market zinciri olan Seç Market, Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın alt markalarından biridir.

Uygun fiyatlar ile kaliteli ürünleri sunmak için daima gelişim gösteren Seç Market’in bayilik sistemi halen aktif. Şirketin bayilik sistemine dahil olmak için minimum 200 metrekare satış alanına sahip bir dükkan bulmanız gerekiyor. Ayrıca bu dükkana yakın noktada bulunan diğer perakende market zincirlerinin de şirket ile paylaşılması gerekiyor.

Seç Market bayilik başvurusu yapan bütün girişimcilere eğer onay almaları durumunda eğitim desteği sağlıyor. Şube kurulumları da yine genel merkez tarafından destekleniyor. Seç Market bayileri için 2000’i aşkın farklı ürün bulunuyor ve bayiler bu ürünler arasında kendi seçimlerini yapabiliyor. Seç Market’in en önemli bayilik avantajı ise 35 günlük vadeli mal alımları, özellikle nakit döngüsüne önem veren girişimciler için mutlaka değerlendirilmeli.

Seç Market bayi adaylarından belirli bir süre için herhangi bir giriş bedeli ve katkı payı alınmıyor. Herhangi bir isim hakkı bedeli de yok.

Seç Market’in bayilik sistemi hakkında tüm bilgiler için +90 212 577 75 52 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Seç Market’in bayiliği hakkında ek bilgiler için > SEÇ MARKET BAYİLİK! rehberine göz atabilirsiniz.

“Bayilik Veren Marketler Listesi” üzerine 17 yorum

 1. Ali says:
 2. Osman PANDIR says:
 3. İSKAN says:
 4. ilhami polat says:
 5. yusuf can says:
 6. saddam says:
 7. İbrahim says:
 8. Recep yayla says:
 9. Celal Yılmaz says:
 10. ömer says:
 11. Tülay lale says:
 12. kübra says:
 13. Tunay says:
 14. ilhan yüksel says:
 15. yunus says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.