Arçelik’ten Kadın Girişimcilere Bayilik Fırsatı
  1. Anasayfa
  2. Karlı İşler

Arçelik’ten Kadın Girişimcilere Bayilik Fırsatı

0

Türkiye’nin en önemli beyaz eşya markaları arasında bulunan Arçelik – Beko bayilikleri yüksek potansiyel içeriyor. Üstelik kadın girişimci ve yatırımcılara Arçelik ve Beko bayilik seçenekleri için önemli destekler sağlanıyor.

Anadolu Ajansı‘na konuşan Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, bayi olmak isteyen kadın girişimcileri cesaretlendirmek için önemli fırsatlar ve destekler sağladıklarını dile getirdi. Tüm girişimcilere, eğitim, pazarlama, reklam, personel ve kira desteği sağladıklarını belirten Dinçer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, kadın girişimciler için ise ek bir destek sistemi oluşturduklarını söyledi.

Yeni sistem ile, Arçelik veya Beko bayisi olmak isteyen kadınlara, bayilik başvurusundan itibaren, şirketin profesyonel franchise ekibi tarafından tüm konularda eşsiz bir destek sağlanacak. Kadın girişimciliğin gelişmesi için hazırlanan program ile şu anda Arçelik ve Beko bayilik alma seçenekleri kesinlikle çok cazip.

Arçelik bayilik sistemine göz atmak için ise Arçelik Bayilik rehberine göz atabilirsiniz. İlgili iletişim adresleri aracılığıyla size en uygun bayilik seçeneklerini öğrenme şansınız olacak. Özellikle kadın bir girişimciyseniz mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.