1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Arçelik’ten Kadın Girişimcilere Bayilik Fırsatı

Arçelik’ten Kadın Girişimcilere Bayilik Fırsatı
0

Türkiye’nin en önemli beyaz eşya markaları arasında bulunan Arçelik – Beko bayilikleri yüksek potansiyel içeriyor. Üstelik kadın girişimci ve yatırımcılara Arçelik ve Beko bayilik seçenekleri için önemli destekler sağlanıyor.

Anadolu Ajansı‘na konuşan Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, bayi olmak isteyen kadın girişimcileri cesaretlendirmek için önemli fırsatlar ve destekler sağladıklarını dile getirdi. Tüm girişimcilere, eğitim, pazarlama, reklam, personel ve kira desteği sağladıklarını belirten Dinçer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, kadın girişimciler için ise ek bir destek sistemi oluşturduklarını söyledi.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Yeni sistem ile, Arçelik veya Beko bayisi olmak isteyen kadınlara, bayilik başvurusundan itibaren, şirketin profesyonel franchise ekibi tarafından tüm konularda eşsiz bir destek sağlanacak. Kadın girişimciliğin gelişmesi için hazırlanan program ile şu anda Arçelik ve Beko bayilik alma seçenekleri kesinlikle çok cazip.

Arçelik bayilik sistemine göz atmak için ise Arçelik Bayilik rehberine göz atabilirsiniz. İlgili iletişim adresleri aracılığıyla size en uygun bayilik seçeneklerini öğrenme şansınız olacak. Özellikle kadın bir girişimciyseniz mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Eğlence Sektöründe Düşük Maliyetli 14 İş Fikri
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir