Yeni Deniz Eğlencesi: Wheeebo

wheeebo-yeni

Japonya merkezli teknoloji şirketi Yanmar tarafından üretilen yeni elektrikli ve kumandalı deniz kaykayı Wheeebo görücüye çıktı.

Çeşitli robotik tasarımları ile adından söz ettiren Japon merkezli Yanmar‘ın ürettiği yeni eğlenceli deniz kaykayı, üzerinde bulunan kişinin ağırlığını hesaplayarak buna göre su üzerinde dengeli bir duruş ve hareket fırsatı sağlıyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Nikel-hidrojen bataryaya sahip olan Wheeebo, en fazla saatte 5 kilometre hızına ulaşabiliyor. Tek şarj ile 60 dakikalık çalışma süresine sahip olan yeni ürün uzaktan kumanda ile de çalışabiliyor. Ürünün kumandasında yalnızca hareket yönleri ve hareket hızı seçilebiliyor.

Görücüye çıkan yeni ürün şimdiden birçok ülkeden yüzlerce sipariş aldı. Özellikle yüzme bilmeyenler ve denize rahatlıkla açılmak isteyenler için eşsiz bir seçenek sunan Wheeebo, dalgalı(az) – tuzlu – tatlı suların tamamında çalışabiliyor.

Ürünün ana hedef kitlesi gençler olsa da, Yanmar, ürünün çocuklar ve yaşlılar tarafından da rahatlıkla kullanılabileceğini belirtiyor.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık