Evde Para Kazandıran 15 İş İmkanı ve İlanları
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş

Evde Para Kazandıran 15 İş İmkanı ve İlanları

142

Evde para kazandıran iş imkanları ve evde iş ilanları aracılığıyla ev ekonomisine katkı sağlamak için bugün bile harekete geçme fırsatına sahipsiniz. Birçok iş imkanı sayesinde hemen hemen her koşulda ek işlerden para kazanabilirsiniz.

Rehberimizde evde yapılabilecek işler ile nasıl para kazanabileceğinizi aktaracağız.

Türkiye’de 50 milyona yakın çalışma yaşında insan yaşıyor. Her insanın bir şirkette, kurumda çalışma şansı yok. Bazen zorunluluk gereğiyle de evden çalışmak zorunda kalınabiliyor. Örneğin 2 çocuğu bulunan ve kariyer yapmak yerine çocuklara bakmayı düşünen bir ev hanımı olabilirsiniz. Yada dışarıda çalışmanızı engelleyen bir engeliniz olabilir veya hepsinden farklı olarak evden çalışmaktan hoşlanıyor olabilirsiniz. Bu nedenle evde iş imkanı konusunda fikirlere ihtiyaç duyanlar için 15 iş fikrini bir araya getirdik.

Bu evde iş imkanı sağlayan fikirlerin birçoğu için çok düşük düzeyde sermaye sahibi olmanız yeterli.

1. YOUTUBERLİK

youtube

Evde yapılabilecek ve para kazandırma potansiyeli en yüksek işlerden biri Youtube’de video yayınlamaktır. Son dönemde oldukça popüler hale gelen Youtube aracılığıyla kolaylıkla para kazanma fırsatına sahipsiniz.

Youtube’de para kazanmaya başlamak için kolaylıkla yapabilecekleriniz var.

Öncelikli olarak Youtube’de yayınlayabileceğiniz bir kanal fikri belirleyin ve ardından Youtube’den para kazanma rehberinden yardım alarak kanalınızı kurmaya başlayın.

2. KANVAS TABLO

kanvas
Son yılların evler için en iyi dekorasyon fikirleri arasında yer alan ve yüzde 600 kar marjı ile satışa sunulan kanvas tablolar evde iş imkanlarına göz atanlar için kesinlikle harika bir fikir. Evde kanvas tablo üretebilmek için herhangi bir marangoza gidip gerekli malzemeleri alabilirsiniz. Ayrıca kanvas tabloları satmak için herhangi bir ev ürünleri satan dükkanla direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Fabrika üretimi olarak tüm Türkiye’ye satılan kanvas tablolar genellikle aynı olduğu için farklı ve dikkat çekici ürünler daha hızlı satılmaktadır.

Kanvas tabloları üretebilmek için küçük bir baskı makinesi de satın alabilirsiniz. Böylelikle daha hızlı üretim gerçekleştirirsiniz ancak öncelikle potansiyelinizi görmeden makine satın almanızı önermiyoruz. Bu tür makineler için 6-7 bin lira sermaye ihtiyacınız olacak. Kanvas tablolar konusunda seri üretime geçerseniz eğer bu ürünleri sosyal medyadan da satışa sunabilirsiniz. Bunun için özellikle Instagram’ı kullanmanızı öneriyoruz. Ciddi satışlar elde edebilirsiniz. İlk etapta satış yapmamaktan şikayetçi olmayın, referans oluşturmayı sürdürün.

3. EVDE SABUN YAPIMI

sabun
“Ben ne anlarım sabundan” diye düşünmeyin hiç. Sabun üretimi gerçekleştirebilmek için sadece bir el kitabı yada birkaç Youtube videosu bile yeterli. Sabun üretmek o kadar zor değil.

Genellikle evde üretilen bu sabunlar “HOŞ GELDİN BEBEK” kutularında kullanılır ve hoş kokuları ile dikkat çeker. Siz bu ürünleri çok uygun fiyatlar ile yine internetten bulabiliyorsunuz. Bu tür sabunları hoş kokular ve şık küçük aksesuarlar ile paket haline getirip sosyal medyadan satabilirsiniz. Ayrıca şehrinizde bu tür ürünlerin satıldığı onlarca işyeri bulunuyordur. Bu dükkanlara da mutlaka KAR PAYI SATIŞI şeklinde ürün bırakmayı ihmal etmeyin. Evde iş konusunda son 1 yıldır ev kadınları arasında çok popüler bir iş olarak dikkat çektiğini de ayrıca belirtelim.

4. MAKALE YAZIN

makale
Türkiye’de makale yazarak para kazanabileceğiniz onlarca platform bulunuyor. Bu platformlarda çeşitli şirketler, kurumlar, gazeteler ve dergiler için sık sık makale siparişleri alınıyor. Bu siparişler editör olarak alınan kişiler tarafından makaleye dökülüyor. Fiyatları genellikle değişmekle birlikte her 200 kelime için 2-3 TL para kazanabiliyorsunuz.

Eğer evde bilgisayarınız varsa ve klavye kullanımınızın iyi olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bu iş fikrini değerlendirmenizi öneriyoruz. Bu konuda ayrıntılı bilgileri >MAKALE YAZARAK PARA KAZANMA adlı rehberimizde bulmanız mümkün.

5. EL İŞİ

nakış
El işi yapmak için bu konuda maharetli olmanız gerekiyor. Biraz el beceriniz olduğuna inanıyorsanız eğer el işi yaparak para kazanmanız mümkün.

El işi sektörünün öldüğünü düşünmeyin, artık moda trendlerinde el işleri ve danteller de ciddi oranda yer alıyor. El işi malzemelerini hemen hemen her mahallede bulunan tuhafiyecilerde bulabilirsiniz. El işlerini yine bu tuhafiyecilere de satabilirsiniz. El işlerini son zamanlarda sosyal medyadan satan birçok kişi bulunuyor. Eğer ciddi manada dikkat çekici el işleri yapabilirseniz bunları sosyal medyadan da rahatlıkla satabilirsiniz.

6. DAVETİYE YAPIN

davetiye
Yaklaşık 5-6 yıldır en iyi evde iş imkanı arasında yer alıyor. Evde yapılabilecek iş fikirleri ile para kazanma listelerinde mutlaka davetiye hazırlayarak para kazanma yer almalı. Zira davetiye hazırlamak çok zor olmadığı gibi daima iş de bulabiliyorsunuz. Şehrinizde veya semtinizde mutlaka onlarca matbaa bulunuyordur, bu matbaalara giderek bunlarda her daim davetiye işi alabilirsiniz. Her gün 500 – 1000 davetiye hazırlayarak ay sonunda 2 bin liraya yakın para kazanabilirsiniz. Ancak bunu 2-3 kişiyle yapmanız gerekebilir.

7. ÇEVİRMENLİK

çevirmen
İngilizce biliyorsanız eğer evde çalışarak para kazanabileceğiniz en iyi iş fikridir. Çevirmen işi almak için internet üzerinden de hizmet veren ve alan şirketlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yenibiris.com veya kariyer.net gibi sitelerde de bolca çevirmen ilanı bulabilirsiniz.

Çevirilere genellikle makalelerde, oyunlarda, videolarda ihtiyaç duyuluyor. Ayrıca birçok program için de yazılım – teknoloji şirketleri sık sık çevirilere ihtiyaç duyuyor.

8. SOSYAL MEDYA SAYFALARI OLUŞTURUN

sosyal-medya
Sosyal medya hesapları ciddi bir gelir kapısı olmuş durumda. Facebook’ta, Twitter’da, Instagram’da hatta Google Plus’ta yüksek takipçiye sahip sayfalar yüksek fiyatlara satılabiliyor. Ayrıca bu sayfalara sık sık reklam teklifleri de gelmektedir. Eğer reklam almak istiyorsanız sayfanızın HAKKINDA bölümüne bir iletişim adresi bırakmayı ihmal etmeyin.

Sosyal medyada fenomen olmak istiyorsanız bu konudaki rehberimize >FENOMEN OLMAK İSTİYORUM adlı bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

9. UYGULAMALARDAN KAZANIN

uygulama
Android ve IOS platformlarında milyonlarca uygulama yer alıyor. Bu uygulamalardan bazıları para kazanmak için farklı yollar sunuyor. Örneğin bazı uygulamalarda makale okuyarak, anket şıklayarak yada video izleyerek para kazanma şansınız var. Bu uygulamalardan bazılarını incelemeniz için vermek gerekirse eğer; Hopi, Ebates, Swagbucks

Para kazandıran uygulamalar rehberimize göz atarak uygulamalar ve kullanımları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

10. PAKETLEME

paketleme

Türkiye’de evde en çok para kazandıran iş fikri paketlemedir. Türkiye’de hemen hemen her fabrikanın paketleme bölümü bulunuyor. İster oyuncak olsun, ister sabun olsun hiç fark etmez bu fabrikaların ürünlerinin paketleme olmadan piyasaya çıkma şansı yok. Fabrikalar bu paketleme bölümü için 50 personel alıp, hepsine asgari ücret verip SGK’larını yatırmak, yol ve yemek masraflarını ödemek büyük bir külfet durumuna geliyor. Bu nedenle Batı ülkelerinde olduğu gibi fabrikalar bu yol yerine evde paketleme işi vermeye başladı. Bu paketleme işlerini almak ise eskiye nazaran kolay değil. Zira fabrikalar bu konuda 1 kişiyle muhatap olmak için işi şirketlere veriyor, evde ek iş alan kişilerle de bu şirketler muhatap oluyor.

Evde paketleme işi veren firmalar rehberimize göz atmanızı öneririz.

11. MEYVE KURUTMAK

meyve-kurutma

Evde meyve kurutma işi yaparak aylık ev ekonomisine ciddi katkıda bulunabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında meyve kurutup, bu meyveleri kış aylarında satarak minimum çaba ile ciddi bir ciro elde edebilirsiniz. Evde meyve kurutma işinde en önemli konu, sağlık ve doğru meyve seçimidir.

Kayısı, Erik, Armut, Muz, Şefatali ve Üzüm’den bölgenize uygun bir meyve seçimi yaparak, bu meyveleri kurutup; Kış aylarında satabilirsiniz. Yazın fiyatına göre, kış aylarında bu tür meyveler 4-5 katına satılmaktadır.

Konu ile ilgili ek bilgiler Evde Meyve Kurutma İşiyle Para Kazanın rehberinde yer alıyor.

12. OYUNCAK YAPIMI

oyuncak yapımı

İnsanlar artık sıradan plastik oyuncaklar yerine özellikle ahşap oyuncaklara yönelmiş durumda. Bunun da en büyük nedeni plastik malzemelerin hem doğayı kirletmesi hem de çocuklar için zararlı potansiyeli taşıması. Bu nedenle el emeği ile yapılan özellikle ahşap ya da kumaş gibi çeşitli malzemelerden yapılan oyuncaklara ilgi var. Youtube’de el yapımı oyuncak üretimi videolarına göz atarak, ilgi çekici ürünler ortaya koyabilirsiniz.

13. BEBEK – ÇOCUK BAKICILIĞI

bebek anne

Özellikle büyük apartmanların bulunduğu sitelerde yaşıyorsanız size ek gelir sağlayabilecek harika bir evde iş imkanına sahipsiniz. Artık ailede bir kişinin çalışmasıyla maalesef ekonomik olarak yeterli seviyede bulunamıyoruz, bu nedenle ebeveynlerin 2’sinin çalışması nedeniyle bebek ve çocukların bakımında sorunlar yaşıyor. Bu soruna çözüm olarak para kazanabilirsiniz. Evet insanların birçoğu bebek ve çocuklarını kreş ve gündüz bakım evi gibi yerlere bırakıyor, ancak bunu herkes için “en mükemmel seçim” olmayabiliyor. Bu nedenle bu konuda kendinizi geliştirebilirseniz, sürekli 3-4 çocuk bile bakabilecek seviyeye gelerek iyi düzeyde para kazanabilirsiniz. Özellikle İngilizce biliyorsanız geliriniz 2-3’e katlanır.

14. İNGİLİZCE ÖĞRENİN

ingilizce öğrenmek

Muhtemelen bu başlık size tuhaf gelmiştir, İngilizce öğrenmek nasıl bir iş imkanı olabilir diye düşünüyorsunuzdur? Ama bunu kesinlikle düşünmeyin, çünkü evde geçirdiğiniz çok boş vaktiniz varsa, kurslar, ders kitapları, videolar aracılığıyla İngilizce öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer İngilizce’yi başarılı bir şekilde öğrenirseniz, ciddi düzeyde gelir elde edebileceğiniz birçok iş fikri için imkan sahibi olursunuz. Örneğin İngilizce Öğrenilerek Para Kazanma rehberimize, sadece İngilizce bilerek yapılabilecek iş fikirlerine göz atabilirsiniz.

1. ORGANİK REÇEL YAPIMI

reçel
Evde iş imkanı arıyorsanız eğer ve reçel yapımı konusunda kendinize güveniyorsanız hiç durmayın, organik reçel üretimine başlayın. Pazardan veya şehrinizdeki Sebze ve Meyve Hali’nden uygun fiyatlar ile organik meyveler bulabilirsiniz. Bu meyvelerden organik reçel üretimi sağlayarak bu ürünlerden para kazanabilirsiz.

Organik reçel yapabilmek için birkaç video izlemeniz yada tariflere göz atmanız yeter. O kadar zorlu bir çalışma gerektirmiyor. Organik reçelleri ise herhangi bir markete yada pazarcı tezgahına bile satabilirsiniz. Ortalama olarak reçellerden elde ettiğiniz 200 TL’nin yaklaşık 130 lirası net kar.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar (142)

 1. Meraba biz 4 tane ev hanımıyız evde bos bos oturmak istemiyoruz evde paketleme isi yapmak istiyoruz yardimci olursanız cok seviniriz

 2. 28 Nisan 2022

  Paketleme işi yapmak istiyorum şuan bu işe ihtiyacım var . Lütfen yardımcı olursanız sevinirim . Ankara Sincan’da yaşıyorum

 3. 1 Mart 2021

  bu işi harika yaparım 4 dortlük yaparım ve gününden öncede teslim ederim çok sıkıntılar içindeyim acil iş almam lazım telefon

 4. 2 Ocak 2020

  Sn yetkili, malum ekonomik şartlar ve işsizlik sebebiyle iş arıyorum. Hızlı, pratik, doğru çalışarak gününden önce teslim ederim. Grup olarak da çalışabiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen dönüş yapınız.
  Syg,

 5. 29 Temmuz 2019

  İYİ AKŞMLAR DOLGUN ÌŞ ARĮYORUM ŞÖFÖR LÙK DE YP OPERÖTÖR DE YP

 6. Merhaba el becerime güveniyorum ve evde ahşap oyuncak yapma işini istiyorum teşekkürler

 7. Merhabalar ben sizinle çalışmak istiyorum
  Mum de yapıyorum sabun da olur ya da heykel paketleme

 8. Evde paketleme işi yaparım lütfen dönüş yapın bu işe ihtiyacım var

 9. 23 Şubat 2019

  Universite ögrencisiyim nakit olarak para kazanmak istiyorum evden paketleme isi oluursa cok guzel olur elim hızlıdır ve her turlu sosyalmedyayi kullanirim Tesekkurler ?

 10. Merhaba ben ve 3 yetişkin kızlrımlan beraber4 kişiyiz sizden bilgi alabilirmiyiz istanbulda esenlerde oturuyoruz

 11. 17 Şubat 2019

  Ankara cubuk ilcesindeyim

 12. 17 Şubat 2019

  Benim bu ise cok ihtiyacim var . Düğün davetiyesi işini kolaylıkla yapabileceğimi düşünüyorum. Lütfen geri döner mısınız.

 13. Ankara sincan evde paketleme işi yapabilirim

 14. İstanbul Kartal da yaşıyorum çalışmıyorum evde iş istiyorum paketleme işi olur. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

 15. 16 Ocak 2019

  Merhaba ev hanimiyim istanbul bahcesehirde ikamet ediyorum evde paketleme ile ilgili hangi urun olursa olsun ilgileniyorum bos vaktim cok eve katki saglamam gerekiyo 2 kisiyiz ama isin yogunluguna gore kisi sayisini da artira bilirim lutfen geri donus yaparsaniz cok sevinirim tesekkurler

 16. 4 Ocak 2019

  Selamun aleyküm BARTINlıyım.engelli biriyim ewde eşimle beraber paketleme işi yapmak istiyoruz 3 çocuğum war ikisi engelli kızım işitme oğlum kas hastası diğer oğlum sağlıklı çok şükür bende ayaklarımdan engelliyim ayakta fazla duramıyorum ALLAH rızası için bize yardımcı olun ewde paket işi yaparak para kazanmak istiyorum nolur ALLAH rızası için geri dönüş yapın.herşey için şimdiden teşekkür ederim hayırlı,nurlu akşamlar.

 17. konyada yasiyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 18. 17 Aralık 2018

  Ankara keçiörende oturuyorum evliyim ve ev hanımıyım davetiye işini yapmak istiyorum boş vakitlerimi değerlendirmek istiyorum seve seve yaparım bu tarz işleri tecrubeli ve hızlıyımdır maddi acıdanda cok rahatlıcam bana dönüş yaparsanız seviniri.

 19. 7 Aralık 2018

  işsizim işe ihtiyacım var

 20. Sakaryada ikamet ediyorum bende evde iş. imkanindan yararlamak istiyorum

 21. El becerim cok iyidir paketleme davetiye vs. Ne is olsa yaparim lutfen destek verin cok ihtiyacimiz var ailecek bu isleri yapabiliriz corluda ikamet ediyoruz

 22. Evde yapabileceğim paketleme işi yapmak istiyorum iş varsa gönder

 23. Gaziantepte yaşıyorum paketleme işi yapabilirim lutfen yardimci olun

 24. Sivasta ikamet ediyorum evde işmkanından yararlanmak istiyorum

 25. Merhaba Bursa Osmangazi / Hüdavendigar’da oturuyorum. Zamanımız çok bol ve paketleme ya da kutu/zarf katlama işi yapmak istiyoruz 2 kişi. Bu konulara elimiz çok yatkın.

 26. Evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönerseniz sevinirin

 27. Manisalıyım ek iş yapmak istiyorum.

 28. Evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbulda yaşamaktayım

 29. İki çocuk büyüttüm evde çocuk bakabilirim Sakarya’da oturuyorum.

 30. Acil işe ihtiyacım var paketleme yaparım. Sinop Ayancık ta oturuyorum

 31. 15 Kasım 2018

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum. Şişli de ikamet ediyorum.

 32. Adım Gülşen ev hanimiyim İzmir’de yaşıyorum işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim zira dönüş yapmiycaksaniz bu site neden var ?

 33. 31 Ekim 2018

  Salam olsun.bende evde calismak istiyorum.mumkunse bilgi verin

 34. Paketleme veya çocuk bakımı yada süsleme gibi işler yapabilirim eşimden dolayı çalışamıyorum fakat evde iş yapmak istiyorum.

 35. merhaba ben balıkesır sındırgı ılcesınde ıkametgah ediyorum evde yapabılecegım bir iş arıyorum lutfen bana geri donus saglarmısnız

 36. merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum. işe ihtiyacım var. konya da oturuyorum.

 37. Evde paletleme veya süsleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 38. Evde paketleme işi yapmak istiyorum istediğiniz kadar bu işi yapacak insan bulabilirim zamanında itina ile iş teslim edilir kahramanmaraşta yaşıyorum

 39. 24 Ekim 2018

  evde zarf yapma iş istiyorum 4 kişiyiz

 40. merhabalar, Ankarada yasiyorum evde ek is yapmak istiyorum. Acil ise ihtiyacim var en kisa zamanda donus yaparsaniz sevinirim. Iyi calismalar.

 41. Evde iş arıyorum.geri dönüş beklıyorum

 42. Kimseye muhtac olmamak için evde iş istorm şanlı urfa

 43. Evde iş arıyorum

 44. evde yapabileceğim iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 45. 17 Ekim 2018

  Manisa akhisarda davetiye paketleme işi arıyoruz yardımcı olursanız çok memnun oluruz

 46. Reyhan istanbul bahçelievler /küçükçekmece /iki adresde acıl

 47. Mersin de yaşıyorum. Evde 2 kişilik paketleme isi ariyorum

 48. Evde paketleme isi yamak istiyorum bursa orhan gazı de oturuyorum çok ihtiyacım var

 49. İstanbul Sancaktepede oturuyorum paketleme davetiye toka gelin buketi tesbih vs evimde yapabilecegim bir is ariyorum

 50. Lütfen eve iş için dönüş bekliyorum. Acil çok acil lütfen

 51. 1 Ekim 2018

  Samsun canik e var mı

 52. 30 Eylül 2018

  Merhaba Facebook Grubumuz şuan test aşamasında Grubumuza gelen ilk 4 kişiye modertörlük ilk 100 kişiye Ücretsiz üyelik verilecektir eğer hızlı bir şekilde iş bulmak istiyorsan facebook grubumuza katılmaya ne dersin ?

 53. 27 Eylül 2018

  Merhaba Hatay İskenderun’da yaşıyorum evde kızımla beraber yapabileceğim iş arıyorum.Teşekkürler

 54. 24 Eylül 2018

  paketleme işi yapmak istiyorum.geri dönüş olursa sevinirim.lütfeennnn

 55. 23 Eylül 2018

  Merhaba ben sancaktepe de oturuyorum paketme işi istiyorum

 56. kullandığım tıklama ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum net olarak söylüyorum sadece sayıları girip entere basıyorsunuz ben 1 saatte 5 dolar kazanıyorum para yurt dışından geldiği için kesintilerle 4.20 dolar hesaba geçiyor

 57. Evde is imkanı konusunda bana yardımcı olurmusunuz

  • 30 Eylül 2018

   Merhaba Facebook Grubumuz şuan test aşamasında Grubumuza gelen ilk 4 kişiye modertörlük ilk 100 kişiye Ücretsiz üyelik verilecektir eğer hızlı bir şekilde iş bulmak istiyorsan facebook grubumuza katılmaya ne dersin ?

 58. İzmir’de evde is imkanı istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 59. Evde yapabileceğim iş imkanı istiyorum 2 kişiyiz dönerseniz sevinirim çocuğum olduğundan dolayı evde iş yapabilirim

  • 30 Eylül 2018

   Merhaba Facebook Grubumuz şuan test aşamasında Grubumuza gelen ilk 4 kişiye modertörlük ilk 100 kişiye Ücretsiz üyelik verilecektir eğer hızlı bir şekilde iş bulmak istiyorsan facebook grubumuza katılmaya ne dersin ?

 60. tokatta yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 61. paketleme işi yapmak istiyorum

 62. Merhabalar evde paketleme boncuk dizme kalem vs iş arıyorum Ankara Keçiören

 63. Arap kızı mavi ve pembe krem satışlarımız da yer alarak %100 %150 kazanç sağlamak istermisiniz. detaylar için mesaj atabilirsiniz

 64. Evde ıs yaomak ıstıyorum ılgınıze

 65. Erzincan da yaşıyorum. Evde yapabileceğim bir iş istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 66. 1 Eylül 2018

  Kırıkkale’de ikamet etmekteyim.. evde her türlü montaj , paketleme ve elişi yapabilirim acil işe ihtiyacım var teşekkürler..

 67. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 68. linke girip bir deneyin arkadaşlar sadece reklam izleyerek günde en az 100-150 dolar kazanılıyor.

 69. Davetiye paketleme işi evde yapmak istiyorum

  • Çorumda yasiyorum herturlu paketleme isini yapabilirim

  • Ekibimizde Yer Almak İster misiniz?

   Uygulama içerisinde günlük 24 görev yapılacaktır. Görev başı 15 kuruş kazanılacaktır.

   Bir kişinin günlük kazancı:

   24 Görev X 0,15 kuruş = 3,6 TL günlük kazanç

   3,6 TL X 30 gün= 108 TL aylık kazanç.

   Aylık bir kişinin net kazancı 108 TL dir. (Bu rakamlar başlangıç için )

   Sponsor kazançları:

   Sistem unilevel olarak çalışır ve 10 Derinlikte kazanç dağıtır. Yana doğru kayıtlarda herhangi bir sınır yoktur. Yani bir işi direk referansına istediği kadar kayıt yapabilir.

   Her görev sistem 0,01 kuruş sponsorlara verir. 24 görev X 0,01 kuruş = 0,24 kuruş bir kişiden günlük kazanç

   Bir sponsor ekibindeki her kişinin 24 görevi yapması halinde günlük 0,24 kuruş kazanır.

   0,24 Kuruş X 30 gün = 7,2 TL bir kişiden gelen aylık kazanç. Buna göre;

   Bir sponsor ekibinde 100 kişi varsa ; 100 Kişi X 7,2 TL = 720 TL aylık kazanç elde eder.

   Bir sponsor ekibinde 500 kişi varsa ; 500 kişi X 7,2 TL = 3600 TL aylık kazanç elde eder.

   Bir sponsor ekibinde 1000 kişi varsa ; 1000 kişi X 7,2 TL = 7200 TL aylık kazanç elde eder.

 70. izmir , bornova da yaşıyorum.l birlikte çalışmak isterim.

 71. Evde Paketleme isi yapmak istiyorum. Evde cok bos vaktim var. Is farketmez. Ise ihtiyacim var.
  Banada yardimci olurmusunuz?
  Simdiden tesekkurler

 72. Annem ve babam çalışmıyorum bende öğrenciyim yardımcı olursanız sevinirim

 73. İzmir de Evde paketleme işi alabilirim.titiz ve hızlı çalışma

 74. Evde paketleme işi alabilirim.titiz ve hızlı çalışma

 75. 31 Temmuz 2018

  Merhaba evde paketleme işi arıyorum. Deneyim sahibiyim ve grup olarak da iş alabiliriz.

 76. Denizlide yasıyorum evde ek iş arıyorum yardımcı olur musunuz

 77. istanbul başakşehirde yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 78. 14 Temmuz 2018

  konyada oturuyorum evde iş arıyorum

 79. 18 Haziran 2018

  Acil ise ihtiyacım var

 80. Bursada oturuyorum kanvas tablo işi için eğitim alabileceğim yerler varmıdır acaba

 81. 16 Mayıs 2018

  Sirnakta oturyrm evde iş yapmak istyrm yabancı dilimde var her iş yaparim

 82. 15 Mayıs 2018

  İstanbulda yaşıyorum.Davetiye yapma işini çok iyi beceririm.maddi olarak çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 83. düzce de yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum ulaşım sağlarsanız sevinirim.

 84. Bolu merkezde oturuyorum ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum vaktim bol.

 85. 8 Nisan 2018

  Izmir yesilyurtta oturuyorum acil ek ise ihtiyacim var herhangi ek is olabilir daha oncede yaptim bu tur isler elim yatkindir donus yapip cvp verirseniz sevinirim tesekkurler

 86. İstanbul da ikamet ediyorum evde ek işe ihtiyacım var

 87. mrb bende calışmak istiyorum ihtiyacım var

 88. 26 Mart 2018

  İsmim Nuran AKÇAY. Emekliyim. Evde Ek iş kazancına bende katılmak istiyorum. Sabun paketleme, kürdan paketleme, örgü işlerinde çalışmak istiyorum.

 89. denizli ilinde yaşıyoruz,evde herhangi bir ek işyapabiliriz.

 90. Evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum bursa yıldırım da ikamet ediyorum 3kısıyız bilgilerinizi bekliyoruz.

 91. Manisada yasiyorum evde iş istiyorum

 92. Mardin de yaşıyorum evde is yapmak istiyorum

Bir yanıt yazın