1. Anasayfa
  2. Evde Ek İş

BioBellinda Marketing Katalog ve Üyelik

BioBellinda Marketing Katalog ve Üyelik
0

2005 yılında bir Türk markası olarak kurulan BioBellinda, ek gelir elde etmek isteyenler için marketing sistemiyle katalog satışı yapıyor. Firma kısa ve uzun vadede birçok üyeye ulaşarak, özellikle evde ek iş arayan hanımlar için fırsatlar sağlıyor.

BioBellinda’da üyelik ile ek gelir elde etmek için kısaca, şirket size bazı ürünler gönderiyor ve bu ürünleri satmaya çalışıyorsunuz. Bu kapsamda sattığınız her üründen komisyon elde ederken, kendi referansınız ile sisteme yaptığınız üyelerin satışlarından da gelir elde edebiliyorsunuz.

BioBellinda’da saç bakımı, cilt bakımı ve parfüm üst tabanına ait yüzlerce ürün bulunuyor. Sağlık Bakanlığı onaylı olarak üretim yapan ve müşterilerden olumlu geri dönüşler almayı başaran BioBellinda’da sizde kayıt olarak ek gelir elde etme fırsatı elde edebilirsiniz. Ancak BioBellinda’da kazanç için mutlaka satış yapmayı başarmanız gerekiyor. Eğer satış yapabilecek kapasiteye sahip olmadığınızı düşünüyorsanız, farklı evde ek iş fikirlerine göz atabilirsiniz.

Karlı İş Fikirleri platformunda yüzlerce farklı evde ek iş fikri vardır. Bunlara göz atmak için EVDE EK İŞ adlı kategorimize göz atmanızı öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir