Kapat

1 – 2 Bin Lira ile Ne İş – Yatırım yapılır? (1000 – 2000 TL)

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Türkiye’de para biriktirmek zor ama yatırım yapmak düşünüldüğü kadar zor değil. Birçok basit iş fikri ile 1-2 bin liralık sermaye ile de rahatlıkla yatırım yapabilirsiniz.

Sermaye konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız düşük sermayeler ile de iş yapabilmeyi ve bu sayede sermayenizi artırmayı öğrenmeniz gerekiyor. En düşük sermayeler olan 1 – 2 (1000 – 2000 lira) ile ne iş yani yatırım yapılır konusunda önemli iş fikirleri bulacağız.

Bin – İki bin liralık sermayeniz varsa sizlere en iyi önerimiz elbetteki sermayenizi kısa zamanda 2-3 katına çıkartarak en kısa sürede 5 bin liralık minimum tabana ulaşmanız olacak. Bu miktarlara ulaştıktan sonra çok daha güzel iş fikirleri bulabilirsiniz.

1-2 BİN LİRALIK İŞ FİKİRLERİ

BİSİKLET KİRALAYIN

BİSİKLET KİRALAYIN

BİSİKLET KİRALAYIN

İyi bir arkadaş çevreniz varsa bu iş size önerebileceğimiz en güzel iş. Kesinlikle 1-2 bin liralık sermayeniz varsa bu işi yapmalısınız. 1-2 bin lira ile orta özelliklerde 3-4 adet bisiklet satın alabilirsiniz. Bu bisikletleri satın aldıktan sonra kiraya vereceksiniz. Her bisiklet bir gün için size 20-25 lira para kazandıracaktır. Eğer 3 bisiklet alırsanız ortalama günlük 60-70 lira kazanabilirsiniz. Bu da aylık 1800 liradan fazla kazanç demek. Her gün kiraya veremezseniz bile haftada 2-3 müşteri bulmanız bile 6 ay gibi kısa bir sürede size en az 5 bin lira kazanç sağlayacaktır. Bisiklet kiraya verdiğiniz zaman bisikletlerinizin çalınmaması için mahallenizde veya sitenizde bulunan tanıdık insanlarla çalışabilirsiniz. Ayrıca bir kırtasiyeye giderek bir A4 kağıdı alıp basit bir sözleşme alarak müşterilerinize imza attırabilirsiniz.

OYUN OYNAYIN

OYUN OYNAYIN

OYUN OYNAYIN

2-3 bin lira ile iyi halli bir masaüstü bilgisayarı alarak STEAM üzerinden yetenekleriniz doğrultusunda oyunlar oynayarak bu oyunlardan da para kazanabilirsiniz. Bu zahmetli ancak eğlenceli bir yoldur. Yalnız eğer yetenekleriniz oyunlarda pek işe yaramıyorsa bu işe girmenizi tavsiye etmiyoruz. Zira oyun oynayarak para kazanmak için oyunlarda önemli başarılar elde etmelisiniz. Bu konuda hazırladığımız rehbere Oyun Oynayarak Para Kazanma adlı sayfadan ulaşabilirsiniz.

EDİTÖRLÜK YAPIN

Bu iş için aslında bilgisayarınız varsa 2-3 bin lira da harcamanıza gerek yok. Editörlük hizmeti internette en çok ihtiyaç duyulan iş alanlarından biridir. Eğer klavye kullanımınız iyi düzeyde ise çeşitli forum sitelerinde editörlük işlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca sizde editörlük yapabileceğiniz İnternet sitelerine mail atarak, editörlük yapabileceğinize dair bir mail yollayarak iş bulabilirsiniz.

FORUM YÖNETİCİSİ OLUN

2-3 bin lira bir forum sitesi kurabilirsiniz. Eğer site kurmak konusunda becerileriniz yoksa forum sitelerinde yöneticilik yapabilirsiniz. Forum sitelerinde yöneticiler ortalama aylık 500 lira gibi cüzi ücretler kazandırır. Ancak yazımızın başında belirttiğimiz gibi öncelikli hedefiniz 5 bin lira sermaye kazanmak olduğunu unutmayın. Forum yöneticisi olarak para kazanabilmek ile ilgili rehberimize Forum Yöneticisi Olarak Para Kazanmak adlı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir