Kapat

Forum Yöneticisi Olarak Para Kazanmak

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Artık çağ değişti, insanlar oturarak para kazanmanın yanında bir de İnterneti kullanarak daha hızlı ve hiç çaba göstermeden para kazanmaya başladı. Bu yöntemlerden biri de forum yöneticisi olarak para kazanma fırsatı.

Forumlar kısaca bir fikir yada çalışma alanı kurularak açılan internet sitesi anlamına geliyor. Örneğin kadınların buluştuğu, girişimcilerin buluştuğu yada memurların buluştuğu bir çok forum sitesi aktif olarak hizmet veriyor. Bu forumların bir kısmının üye sayısı milyonlarla ifade ediliyor. Bu nedenle bu forumlara kullanıcılar anlık yüzlerce mesaj gönderebiliyor. Hal böyleyken forum sitelerinin bir denetim mekanizmasına ihtiyacı var.

 

Eğer sermayem yok ama iyi internet kullanıyorum ve vaktim bol diyorsanız forum sitelerinde yöneticilik yaparak para kazanabilirsiniz.

 

Forum yöneticilerine bir E-Posta atarak kendinizi kısaca özetlerseniz eğer size bir cevap sunacaklardır. Forum yöneticileri eskisi kadar bulunamıyor, bu nedenle bu iş ile ilgileniyorsanız muhakkak bir iş fikri ile karşılaşacaksınızdır.

Forum yöneticisi olduğunuz zaman ise insanların sizden daima doğru ve yansız kararlar vermeniz dışında herhangi bir şey istemeyecektir. Forumlarda genellikle insanlar sorunlarına yanıt ararlar, forumun kategorisi hakkında da kısa bilgilere sahip olmak işinize yarayacaktır.

“Forum Yöneticisi Olarak Para Kazanmak” üzerine 6 yorum

  1. Ömer says:
  2. yasin says:
  3. aslan says:
  4. Gamze says:
  5. Getir says:
  6. Yasin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir