Kapat

Senetle Vadeli Araba Almak

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Bir arabaya ihtiyacınız olduğunu biliyoruz ve muhtemelen peşin paranız da yoktur. Bu nedenle senetle yani vadeli olarak araba almak konusunda bilgiler arıyorsunuz. Bu konuda bir kaç tavsiyemiz var.

ESKİSİ KADAR SATIŞ YOK

Öncelikle artık hemen hemen hiçbir oto galericinin senetle araba satmadığını belirtelim. Bunun yerine oto galericiler yada direkt aracını satmak isteyen kişiler araçlarını kredi kartı ile satmaya başladı. Yalnız çok az da olsa eğer bir kaç referansınız yada kefiliniz varsa oto galericilerden senetle para araba alabileceğinizi belirtelim, ancak bu durumda da çoğu zaman arabanın devri size verilmez. Devir ancak borcunuz bittiğinde verilir.

KREDİ KARTI İLE ALINABİLİYOR

VADELİ ARAÇ ALMAK

VADELİ ARAÇ ALMAK


Her iki durumda da senetle araba almanın zor olduğu ortada. Bu nedenle artık hemen hemen her şehirde oto galericiler kredi kartı ile araba satmaya başladı ve oto galericiler kredi kartına 36 aya kadar da taksit yapabiliyor. Size sadece limitinize uygun bir kredi kartı bulmak kalıyor. Eğer limitiniz uygunsa hemen hemen her arabayı 36 ay taksitle alabilmeniz mümkün.

NASIL VADELİ ARAÇ ALINIR

SENETLE VADELİ ARABA ALMAK

SENETLE VADELİ ARABA ALMAK


Kredi kartı ile de senetle de araba almak istiyorsanız her şekilde aracın size vadeli olarak geldiğini bilmeniz gerekiyor. Yani 30 bin liralık bir aracı senetle alırsanız eğer o aracın fiyatının 40 bin liraya kadar yükselebileceğini unutmayın. Kredi kartında da buna benzer ek masraflar ile karşılaşmanız çok olası. Bu nedenle paranızı biriktirip sonra aracınızı almanızı kesinlikle daha çok tavsiye ediyoruz.

PEŞİNATSIZ SENETLE ARABA ALMAK

Peşinatsız senetle araba almak istiyorsanız hemen hemen Türkiye’nin 81 ilinde bulunan oto galericiler sitesine gitmeniz yeterli. Herhangi bir araç ile ilgilendikten sonra oto galericiler size net bilgileri verecektir. Bir çok oto galericinin peşinatsız çalışmadığını ve çok fahiş vadeler verdiğini sakın aklınızdan çıkarmayın. Ancak illaki bu iş koluna giriş yapacaksanız kesinlikle ama kesinlikle biz yazılı anlaşma yapın ve sözlere güvenmeyin.

Bu iş konusunu kesinlikle önermiyoruz.

“Senetle Vadeli Araba Almak” üzerine 2 yorum

  1. Online says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir