1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

Uzmanel Oto Ekspertiz Bayilik

Uzmanel Oto Ekspertiz Bayilik
1

Ekspertiz hizmetleri artık ikinci el oto alım satımlarında tam anlamıyla bir zorunluluk haline geldi. Bu kapsamda ekspertiz hizmeti ve bağlantılı sektörler karlı iş sektörleri arasında yer alıyor.

Türkiye ikinci el oto pazarı konusunda dünyanın lider ülkeleri arasında yer alıyor. İkinci el araç alım satımında da mutlak suretle ekspertiz hizmeti satın alınmaya başlandı. Bu kapsamda oto ekspertiz hizmetlerine yönelik çalışmaları yakın ve uzun vadeli olarak öneriyoruz. Eğer kendi çabanız ile bir oto ekspertiz açmayı planlıyorsanız, bunun yerine sektör tecrübesi olan bir firmadan bayilik almak mantıklı olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Oto Ekspertiz Nasıl Açılır?

Sık sık bayilik veren ekspertiz firmalarını listeliyoruz, bu firmalardan biri de Uzmanel Oto Ekspertiz. 2017 yılında kurulan fima, yaklaşık 250 bin lira yatırım sermayesine sahip yatırımcılara bayilik veriyor. Türkiye’nin her noktasına bayilik veren Uzmanel Oto Ekspertiz, yüzde 5 reklam katılım payı ve yüzde 5 gelirden pay talep ediyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

[infobox color=”#dd9933″]NOT: Türkiye’de ikinci el oto pazarı çok aktiftir. Bu nedenle ikinci el araç alım satımı sürecinde birçok farklı yoldan gelir elde etme şansı bulunuyor. Bu süreçte en çok para harcanan konulardan biri de oto ekspertiz hizmetidir. Son dönemde oto ekspertizlere ihtiyaç daha da arttı ve Resmi Gazete ilanı ile 13 Şubat 2018 itibarıyla ikinci el satılan bütün araçlar için oto ekspertiz yaptırmak zorunlu oldu. Bu nedenle oto ekspertiz sektörüne yatırım yapmak kesinlikle karlı bir iş fikri! [/infobox]

Uzmanel Oto Ekspertiz’in bir bayisi ortalama olarak 30 günde kuruluyor. Firma ortalama 1 yılda yatırımın kendisini amorti edeceğini ifade ediyor. Uzmanel Oto Ekspertiz, bölge koruması, ortak reklam ve eğitim desteği sağlıyor.

UZMANEL OTO EKSPERTİZ İLETİŞİM

Adres: Orta Mahalle Topkapı Maltepe Caddesi Canayakın Sitesi 16/18 A Bayrampaşa İstanbul
Telefon: +90 212 565 65 20

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  H&M Bayilik & Franchise

EKSPERTİZ BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 sene önce

    slm kolay gelsin ben yeni bir iş kurmak istiyorum sizin işinizle ilgili bilgi almak istiyorum şartları nedir neler gerekir gibi erhanelmas@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir