1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Garantili Arabam Ekspertiz Bayilik Veriyor

Garantili Arabam Ekspertiz Bayilik Veriyor
0

Türkiye’de toplam 95 bayisi bulunan Garantili Arabam Ekspertiz bayilik vermeyi sürdürüyor.

Ülkemizin en gözde oto ekspertiz firmalarından biri olan Garantili Arabam, yaklaşık olarak 200 bin liralık yatırım bedeli ile ciddi bir iş kurma fırsatı sağlıyor. 1972 yılından itibaren sektörde yer edinmeyi başaran firma, uzun vadeli planları arasında ciddi büyüme kaydedebilmek amacıyla franchise sistemini aktif tutuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Oto Ekspertiz Nasıl Açılır?

Garantili Arabam, kısa süre içerisinde Türkiye’de 150 şube hedefine ulaşmayı planlıyor.

BÖLGESEL KORUMA

Dünyanın en büyük sektörlerinden Otomotiv sektörü’nün lideri ve öncüsü olan Yazılım Firması Garantili Arabam 3.Nesil Oto Ekspertiz Cihazlarını devlet destekli KOSGEB AR-GE İNOVASYON desteği ile üretip yerli ve yabancı bir çok rakibini geride bırakarak piyasanın tüm isteklerine tam anlamıyla cevap verebilen bir oto ekspertiz cihazı geliştirmiştir.

150.000 Nufusu geçmiş her ilçeye garantili arabam oto ekspertiz proje kapsamında devlet destekli hizmet vermektedir. franchise verdiği her bölgeye başka bir kişiye yada kuruma franchise vermeyerek bölgeyi korumaktadır.

BEDEL

Her franchise de olduğu gibi bizimde franchise bedelimiz vardır, yatırımcının aldığı franchise karşılığında bir bedel ödemesi şarttır. Franchise esasen bir pazarlama yöntemidir. Yalnız burada pazarlanan bir ürün veya hizmet değil, bir sistemdir, siz yatırımcıya hazır iş diye tabir edebileceğimiz sistem satılır.GARANTİLİ ARABAM franchise sı size mevcut ve oldukça büyük bir pazarda saf açmakta ve kapılarınızı açtığınız anda iş yapmaya başlaya bildiğiniz bir iş olanağı sunmaktadır.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

FRANCHİSE PAKETİ İLE SUNULAN HİZMETLER:

Bölge koruması.
Kurumsal kimlik.
Yatırım ve işletme danışmanlığı.
Düşük oranda franchise kredi paketi alma imkanı (KOSGEB ve Bankalarla Görüşmeler tarafımızdan yapılmaktadır).
Tüm işletme ekibinin sözleşme süresince alacağı sektörel eğitimler.
Yer seçimi danışmanlığı.
Planlamadan açılışa kadar Proje ve Dekorasyon danışmanlığı.
Finansal işletme planları.
Portföy desteği.
Ulusal – bölgesel çapta yoğun tanıtım ve reklam kampanyaları.
Müşteri mutluluğu çerçevesinde kesintisiz hizmet.

FRANCHISEE’LERE SAĞLANAN DESTEKLER

Türkiye’de sektör yaratacak ve sektöründe kurumsallaşma sürecini tamamlamış olup 2014 yılı itibariyle en fazla servis noktasına sahip olan GARANTİLİ ARABAM OTO EKSPERTİZ markasının sağlıklı bir şekilde gelişmesini ve büyümesini sağlayacak yeni iş ortaklarımıza her konuda destek sağlamaktır.

EĞİTİM

GARANTİLİ ARABAM OTO EKSPERTİZ kadrosuna dahil olmak ve sistemi başarı ile yürütebilmek için, öncelikle yoğun bir eğitim sürecinden geçmek zorunludur. İşletmenin başarısı tamamı ile bu eğitim programına bağlıdır. Bu süreç ciddi bir kurs programıdır. Eğitime katılınmaması durumunda, sözleşme fesh edilecektir, eğitim sonunda yapılacak sınav ve yeterli becerililik sonrasında alınacak notlara göre nokta açılımı gecikebilir ve eğitime devam edilebilir. Eğitim üç aşamalı olarak sürdürülecektir. Eğitim programı, yoğunluğa göre merkezimizde veya bölgelerde verilecektir. Eğitime franchisee, teknik servis elemanları katılmak zorundadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Heros Pizza Bayilik

Eğitim süreci; franchise sistemi, servise gelen araçların ekspertiz işleminde izlenecek yol ve özel ekipman kullanımı gibi konuları ve daha fazlasını kapsamaktadır. Franchisee’lerimiz verilen yoğun eğitim sayesinde ciddi bir deneyim kazanırken, aynı zamanda da Türkiye’ nin otomotiv sektöründe bir ilk olacak olan markamızın zincirine dahil olup, bu konuda uzmanlaşma fırsatını yakalamış olacaklar. Eğitim sonrasında tüm katılımcılara aldıkları eğitim ile ilgili manuel ve sertifika verilecektir.

DENETIM

Eğitim süreci tamamlandıktan sonra,her ay denetleme yapılır. Her 3 (Üç)ayda bir genel denetleme yapılarak işletmenin karlılık hesabı,çalışanların yeterlilik derecesi test edilir ve genel nokta tesbiti yapılır. Bu kontrollerin amacı ekspertiz işleminin başarı ile uygulanması, kalite kontrol ve tüm işletmelerde aynı standardın sağlanmasıdır. Yine belirli zamanlarda, kalite kontrol amaçlı gölge müşteriler tarafımızdan yönlendirilmekte ve standartlara uygunluk kontrol edilmektedir.

FRANCHISE BİLGİSAYAR YAZILIMI

Tüm GARANTİLİ ARABAM OTO EKSPERTİZ franchise’larımızda; bölgesel, adetsel, grup bazında satışlarının, ciro, kar-zarar, maliyet, stok takibinin ve günlük/aylık/haftalık raporlamanın, teklif hazırlama, sipariş ve faturalamanın otomatik olarak yapılabilmesi için ortak bir bilgisayar yazılımı kullanılmaktadır. Bu program kullanılarak, tüm satış rakamları görülebilmektedir. Bu da yapılan promosyonlarda ilgili bizi yönlendirmekte ve müşterinin daha çok hangi reklam veya promosyonu tercih ettiğini görebilmemizi sağlamaktadır.

SERVİS NOKTASI STANDARTLARI (iç ve dış mekan) ÖZELLİKLERİ

Kurumsal kimliğine uygun.
Otomotiv sektörünün yoğunlukta faaliyet gösterdiği sahip bölgeler.
Yaya ve araç trafiğinin sektörle ilgili yoğun olduğu noktalarda.
Minimum 125 m2, 5 mt tavan yüksekliği, depo, ofis olarak kullanılabilecek bir dükkan.
Ön cephe en az 5 mt. vitrine sahip, Düzayak giriş katı seviyesinde.
Dış mekânda ise yine GARANTİLİ ARABAM OTO EKSPERTİZ kurumsal kimliğine uygun ışıklı tabela ve ihtiyaca göre yönlendirme levhaları kullanılması gerekiyor.
GARANTİLİ ARABAM OTO EKSPERTİZ kurulum standartları konusunda her türlü danışmanlık hizmeti firmamız tarafından verilecektir.
Bölge konumu netleştikten ve açılacak olan Garantili Arabam noktası için yer tespiti onaylanıp, kira kontratın imzalandıktan sonra, GARANTİLİ ARABAM OTO EKSPERTİZ inşa, dekorasyon, teknik ve açılış planlama bölümleri devreye girecektir.
Servis noktasının dekorasyonu tek tip olup, konseptin yapısına uygun yerleşim ve dekorasyon projeleri ve uygulaması, anlaşmalı mimari ekipler tarafından hazırlanmaktadır.
Dekorasyon ve inşaat masrafları franchise alan işletmeye aittir.

ADAYLARDA ARANAN ÖZELLİKLER

Sektörle ilgili herhangi bir markadan franchisee olmamak.
Otomotiv sektörüne ilgi duyan.
Marka kalitesini ve ismini yüceltecek kurumsal kimlik sahibi.
Yönetim, işletme, organizasyon, satış ve pazarlama konularında temel bilgi ve beceriye sahip.
Hizmet odaklı düşünen ve davranan.
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı benimseyen.
Eğitime açık.
Bu işi uzaktan değil de, tüm zamanını ayıracağı bir iş olarak gören.
Yatırım için gerekli finansmanı karşılayabilecek girişimciler.

 

GARANTİLİ ARABAM İLETİŞİM: 08508400101

EKSPERTİZ BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir