Dynobil Ekspertiz Bayilik

Dynobil Ekspertiz Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Dynobil Ekspertiz Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Dükkan Açmak, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Oto Ekspertiz sektörünün aktif markaları arasında yer alan Dynobil, 2006’dan bu yana gelen ekspertiz tecrübesini bayiler ile buluşturabilmek amacıyla Türkiye’nin her noktasına avantajlı bayilik fırsatı sağlıyor.

Sektörde bulunduğu sürede yaklaşık 1.5 milyon araca ekspertiz hizmeti sağlayan Dynobil, Türkiye’de halihazırda bulunan 90 bayiliğini kısa sürede 200’e ulaştırmayı planlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Oto Ekspertiz Nasıl Açılır?

Yaklaşık 100 bin liralık yatırım sermayesi karşılığında bayilik fırsatı sağlayan Dynobil’den bayilik alabilmek için sektör tecrübesine de ihtiyacınız olacak.

[infobox color=”#dd9933″]NOT: Türkiye’de ikinci el oto pazarı çok aktiftir. Bu nedenle ikinci el araç alım satımı sürecinde birçok farklı yoldan gelir elde etme şansı bulunuyor. Bu süreçte en çok para harcanan konulardan biri de oto ekspertiz hizmetidir. Son dönemde oto ekspertizlere ihtiyaç daha da arttı ve Resmi Gazete ilanı ile 13 Şubat 2018 itibarıyla ikinci el satılan bütün araçlar için oto ekspertiz yaptırmak zorunlu oldu. Bu nedenle oto ekspertiz sektörüne yatırım yapmak kesinlikle karlı bir iş fikri! [/infobox]

Özellikle İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’da henüz tam anlamıyla yerleşemeyen bir marka olan Dynobil, girişimci ve yatırımcılara son dönemin popüler iş fikrine giriş yapma fırsatı sağlıyor. Dynobil, özellikle 2’nci oto alım – satım galerine yakın lokasyonlara bayilik vermeyi planlıyor. Firma bayilerine birçok destek ve eğitim fırsatının yanında, sürdürülebilirlilik için de çalışma yürütüyor.

İLETİŞİM

Firmadan bayilik hakkında bilgiler ve başvuru için;
Adres: Erciyes İş Yerleri Sitesi (Gimat) 196. Cad. No:28 Macunköy / ANKARA
Telefon: +90 (850) 840 92 92

EKSPERTİZ BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Dynobil Ekspertiz Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!