Online Para Kazanma Yolları
 1. Anasayfa
 2. İnternetten Para Kazanmak

Online Para Kazanma Yolları

8

Online olarak para kazanmak istiyorsanız, sizler için en iyi seçenekleri sıraladık.

İnternet üzerinden yani Online olarak birçok farklı yol kullanılarak para kazanmak mümkün. Online olarak gelir sağlayabilmek için internet bağlantısı ve bu bağlantıyı kullanan bilgisayar, tablet veya telefon gibi bir iletişim aracına ihtiyacınız olacak.

Online sistemlerde başarılı bir şekilde para kazanabilmek için güvenilir sistemler bulabilmeniz gerekiyor. Burada sizler için güzel bir rehber oluşturduk. Hangi yolun sizin için daha iyi olduğunu belirleme sürecinde becerilerinizi, internet hızınızı ve boş vaktinizi göz önüne almalısınız. Örneğin bazı platformlarda 5-6 saat süre geçirmeniz gerekebilir. Yada bazı para kazanma yöntemlerinde ise yüksek becerilere sahip olup oyunlarda başarılı olmanız gerekebilir.

MÜZİK DİNLEYEREK

muzik
Müzik dinleyerek para kazanabilmeniz için 3 farklı önemli platform incelemesi için Müzik Dinleyerek Para Kazanmak adlı bağlantıyı kullanın. Platform aracılığıyla günde 4-5 saatinizi ayırıp müzik dinleyerek ay sonunda 200 – 300 dolar civarında para kazanabilirsiniz.

YOUTUBE’E VİDEO YÜKLEYEREK

video
Youtube son 6 yıldır online olarak para kazanılabilecek en iyi platform. Youtube için videolar çekerek takipçi kazanabilir ve yüksek izlenmelere ulaşabilirsiniz. Dünyanın en büyük video portalı olan Youtube’de hergün milyarlarca video izleniyor. Türkiye’de de binlerce Youtuber bu video izlenmelerinden pay alarak para kazanabiliyor. Youtube’den para kazanmak ile ilgili tüm bilgileri Youtube’dan Para Kazanmak! Nasıl Yapılır? adlı bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

MAİL OKUYARAK

mail
Özellikle İngilizce ve başka dilleri biliyorsanız eğer aylık 300 – 500 dolar arası para kazanabileceğiniz bir yöntem. Mail okuyarak para kazandıran birçok farklı online servis var. Bu servisleri kullanarak maillerin içeriğini kısa ve net bir şekilde özetlemeniz isteniyor. Mail Okuyarak Para Kazanmak Mümkün adlı bağlantıdan bu yol hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz.

ANKET DOLDURARAK

anket
Anketler her geçen yıl daha fazla ihtiyaç duyulan bir araştırma yöntemi. Ancak eski yüzyüze anket servisleri yerini yavaş yavaş Online’e geçmiş durumda. Bu nedenle birçok alternatif Anket Sitesi kuruldu ve her birine ayrı ayrı üye olarak bu platformların tümünden aylık 100 – 200 dolar para kazanabilirsiniz. Tüm servislere üye olup günlük 2 saatinizi ayırmanız gerekecek. Bu yol hakkında ek bilgiler için En Güvenilir ve Para Kazandıran Anket Siteleri bağlantısını kullanın.

OYUN OYNAYARAK

oyun
Online olarak para kazanmak konusunda en önemli avantajları sunan yol Oyun Oynamak. Günümüzde her hafta yeni bir video oyunu yapılıyor ve bu video oyunlarının her biri becerinizi ortaya koyarak oyun içerisinde kutu – eşya kazanmanızı sağlıyor. Bu kutuları oyunların Market bölümünde satabiliyorsunuz. Ayrıca birçok popüler oyunda hesaplarınızın seviyesini yükselterek bu hesapları da satabiliyorsunuz. Tüm bilgileri Para Kazandıran Oyunlar adlı rehberde bulabilirsiniz.

E-TİCARET

eticaret
Karlı bir Online Para Kazanma yolu arıyorsanız eğer işte sizi zenginliğe götürebilecek yegane yol. E-Ticaret çağın en çok para kazandıran karlı iş fikirleri arasında yer alıyor. E-Ticaret ile para kazanmanız istiyorsanız eğer aşama aşama birçok farklı ipucuna dikkat etmeniz gerekiyor. Ancak bu ipuçları dışında ilk olarak girişimci bir ruha ihtiyacınız var. E-Ticaret ile para kazanmak hakkında tüm ayrıntıları ve ipuçlarını E-Ticaret Yapmak İstiyorum: Ne Satabilirim? bağlantısında bulabilirsiniz.

MAKALE YAZARAK

Makale
Günlük 3-4 saat boş vaktiniz varsa ve parmaklarınız klavyeye yatkınsa eğer makale ve haber yazarak para kazanabilirsiniz. Ortalama olarak yazdığınız her makale ve haber için 4-5 TL para kazanabiliyorsunuz. Bunun için Türkiye’de de birçok makale satış sitesi var. Bu siteler aracılığıyla yazdığınız makaleleri satabiliyor ve ek para kazanabiliyorsunuz. Makale yazarak para kazanmak istiyorsanız sizler için harika bir rehber hazırladık. Bu rehberi Makale Yazarak Para Kazanmanın 5 yolu adlı rehberde bulmanız mümkün.

Yorumlar (8)

 1. internetten para kazanma teknikleri bilmek yeterli önemli olan.En önemli olan teknik çerez bırakma yöntemidir.Detaylı bilgi için sitemi ziyaret ediniz.

 2. Merhaba Arkadaşlar bana çok saçma geliyordu ancak işin içine girince birde biraz vakit harcayınca karşılığını alıyorsun. Tek yapman gereken profil oluşturarak anket cevaplamak benim bir ayda 200 dolar kazancım oldu senin neden olmasın link e tıkla üye ol kazanmaya başla?

 3. Merhaba arkadaşlar 15 ağustos tarihinde başlayan isimli bir cep telefonu uygulamasından bahsetmek istiyorum. Günlük 1 saatini ayırarak 24 görev yapıyorsunuz görev içerikleri 30 saniyelik 3 video izlemek sadece bunun yaparak 3.6 TL para kazanıyorsunuz Ayrıca üye yaptığınız arkadaşları ve onların yaptığı 10 derinlikli üyeliğe kadar kişi başı 24 kuruş kazanıyorsunuz yani 3.6 * 30 = 108 TL net kazanç 10 kişi üye yapsanız 24*30*10 = 72 TL 180 TL net kazanç sağlayabilirsiniz eğer bu uygulamayı benim aracılığım ile duyuyorsanız üyelik bölümünde zorunlu olan sponsor koduna bana da yardımcı olmak ve ekibime dahil olmak için SPONSOR NO : 23270341064 şimdiden hayırlı kazançlar.

 4. merhabalar arkadaşlar yeni bir kazanç kapısı olan uygulaması çıktı tamamen yasal olan bu uygulama sayesinde bir çok kazanç kaleminden para kazanabilirsiniz

 5. 7 Haziran 2018

  güzel faydalı bilgiler paylaşmıssınız.

 6. 1 Nisan 2018

  Bize katılın, çalışmak için hesabınızı oluşturun, arenada savaşın, şirketler yaratın ya da neden politikaya girmeyin!
  Kendi stratejinizi seçin ve bu finansal strateji oyununda para kazanın, biz sizi bekliyoruz!
  Düşünmeyi bırak, aşağıdaki linke tıkla ve maceraya başla!

 7. 20 Kasım 2017

  Bitcoin Kazanma Fırsatı

Bir yanıt yazın