1. Anasayfa
  2. İnternetten Para Kazanmak

Google Ödüllü Anketler İle Para Kazanın

Google Ödüllü Anketler İle Para Kazanın
0

Dünyanın en büyük teknoloji platformu Google’ye ait olan Ödüllü Anketler (Google Opinion Rewards) uygulaması ile para kazanabilirsiniz. Ancak elde ettiğiniz parayı elbette nakit olarak çekemiyorsunuz, yalnızca Google’nin uygulama mağazasında yer alan uygulamalar için kullanabiliyorsunuz.

Bizzat Google’ye ait olan “Ödüllü Anketler” uygulamasının genel amacı genellikle geri bildirim almaktır. Google, genellikle uygulaması aracılığıyla kendi servisleri için geri bildirim toplamakta ve servisler ile ilgili olumlu / olumsuz geri dönüşlerinizi almaya çalışmaktadır. Örneğin Youtube’de izlediğiniz bir videonun sizinle ilgili olup olmadığını sorabilmektedir.

Google Ödüllü Anketler, diğer anket servislerinden farklı olarak çok sık anket sunmuyor. Ancak özellikle Yerel Anketler bölümü ile eğer büyük bir şehirde yaşıyorsanız ve sık sık büyük firmaların şubelerini ziyaret ediyorsanız daha sık anketler gelebilmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra demografik birkaç bilginiz alınıyor ve ardından bu bilgilere göre anketler size sunuluyor, bu nedenle girişte sorulan sorulara doğru cevap verdiğinizden emin olun.

Google Ödüllü Anketler, genellikle anket başına 3 veya 4 sorudan oluşuyor. Anketlerden aldığınız bakiye ise 20 kuruş ila 1 lira arasında değişebiliyor. Elbette bazı durumlarda tüm istisnalar dışında anketler gelebilmektedir. Anketlerden aldığınız ücretler yine uygulama içerisinde bulunan ana sayfada görülebiliyor. Bu bakiyeyi kullanabilmek için de bakiyenin altında yer alan Google Play Kredinizi Harcayın kısmına tıklayıp, bakiyenizi Google Play Uygulama Mağazası’nda kullanabilirsiniz. Mağazada yer alan her şey için bakiyeyi harcayabilirsiniz: Uygulama, oyun, film, TV, dergi, müzik gibi…

İndirme: App Store | Google Play

UYGULAMALARDAN PARA KAZANIN

Akıllı bir cep telefonunuz varsa, birçok para kazanabileceğiniz uygulama bulunuyor. Bu uygulamalara göz atmak için Para Kazandıran Mobil Uygulamalar rehberimize mutlaka göz atınız. Ayrıca anketörlere ilişkin tüm detaylı bilgiler için Anketör rehberinden yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir