Bilgisayarı Açık Bırakarak Para Kazanma Yolları
 1. Anasayfa
 2. İnternetten Para Kazanmak

Bilgisayarı Açık Bırakarak Para Kazanma Yolları

2

Türkiye’de son dönemde birçok saadet zincirinin mottosu haline gelen “bilgisayarını açık tut günde x lira kazan” gibi cümlelerin tamamı bir dolandırıcılık yöntemi. Ponzi adı verilen bu saadet zincirlerine karşı lütfen dikkatli olunuz. Bu tür sistemlerin tamamı paranızı ve emeğinizi sömürmekten başka bir şey değildir.

Çiftlik Bank, Kairos, Detay Maxinet gibi platformlar üzerinden “Bilgisayarını açık tut günde x lira kazan” adlı çekici cümleler ile insanlar dolandırıldı. Bu yöntemler her gün şekil değiştiriyor ve insanlar platformlara çekilmeye çalışılıyor. Lütfen, bu tür yöntemlere girmeden önce sizden para isteyip istemediğine dikkat edin, eğer herhangi bir şart altında sizden giriş ücreti, giriş bedeli, ürün bedeli vs. adı altında para isteniyorsa, yüzde 99 bir dolandırıcılık yöntemi ile karşı karşıyasınız.

Ancak bu bilgisayarınızı açık tutarak para kazanamayacağınız anlamına da gelmiyor. Çok sınırlı da olsa yalnızca bilgisayarınızı açık tutarak para kazanabileceğiniz bazı yöntemler var. Bunlara göz atalım…

1. BITCOIN MADENCİLİĞİ

Bilgisayarınızı açık tutarak para kazanabileceğiniz en iyi yöntem Bitcoin madenciliğidir. Günümüzde dünyanın çok büyük bir kısmında insanların aktif olarak kullandığı kripto para madenciliği ile önemli düzeyde gelir elde etme fırsatınız var. Ancak bunu tek bir bilgisayar ile yapmak sizi yeterli düzeyde gelir sahibi yapmayabilir. Özellikle basit düzeyde sayılabilecek bir bilgisayar ve elektrik ücretlerinin yüksek olduğu bir bölgede bulunuyorsanız muhtemelen kazancınız sizi kesinlikle tatmin etmeyecektir.

Hemen şimdi Bitcoin Madenciliği ile para kazanmayı denemek istiyorsanız Bitcoin Madenciliği rehberimizdeki adımları uygulayabilirsiniz.

2. AUTOSURF PLATFORMLARI

Bazı internet siteleri reklam gösterimi amacıyla hit üreten üyelere para kazandırmaktadır. Aslında çok ilginç bir yöntem olsa da bilgisayarı açık bırakarak para kazanabileceğiniz en iyi yöntemler arasında yer almaktadır. Hitleab, Alexamaster, Financesurf, Automoneysurf, Surf4money vb. siteler aracılığıyla sadece sisteme kayıt olup, autosurf modunu açarak para kazanabiliyorsunuz.

Bu işin en güzel yanı aynı anda 10 platforma kayıt olup tümü için hizmet sağlamaya çalışabiliyor olmanızdır. Eğer basit düzeyde İngilizce de biliyorsanız mutlaka autosurf programlarını öneriyoruz.

Ancak AutoSurf platformlarında kazandığınız parayı almak için genellikle Paypal yöntemi öneriliyor. Paypal, Türkiye’de kapalı olduğu gibi öncelikle ödeme yöntemlerine göz atmanızı öneriyoruz. Amazon çeki, Kripto Para ödemeleri işinizi görecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İnternetten Para Kazanma

3. MQL5

Son dönemde bilgisayarınızın gücünü satarak para kazanabileceğiniz platformlar arasında ilk sırada gelen platform ise MQL5’tir. Platform genel olarak bir Cloud servisi. Servis kendi sunucularına ek olarak, bilgisayarının gücünü satmak isteyenlere de para kazanma fırsatı sağlıyor. WebMoney üzerinden gelirler paylaşıldığı için ödemeleri Türkiye’den de alabiliyorsunuz.

MQL5’in birçok sayfası Türkçe olarak da destekleniyor, bu açıdan rahatlıkla platformu kullanabiliyorsunuz. Platformdan para kazanabilmek için MetaTrader 5 Strategy Tester Agent programını indiriyor ve ardından istenen adımları tamamlıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar (2)

 1. Kısa Anket doldur Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir site toloka-yandex’dir. Üyelerine tıkladığı her bir anket için 0.01$ ila 0.50$ arasında ödeme yapan bu site, 2015 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 5 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir. Eğer kısa anketler doldurup para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız yandex ile çalışmanız yararınıza olacaktır. toloka-yandex ücretsiz üyeliği için

  • bilgisayarı açık tutarak para kazanma imkanı bu kadar kolay ki sizde kazana bilirsiniz 3 ana gelir Kaynağı :

   1. Trade
   2. Masternode
   3. Reklam Hizmeti
   7/24 gelir sağlıyor.
   Hemen üye olun ve irtibata geçin

Bir yanıt yazın