1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Veriyor

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Veriyor
0

2005 yılında Arnavutköy’de hizmete başlayan Ziyafet Çiğköfte bayilik ve franchise sistemini aktif etti. Çiğköfte sektöründe ciddi bir bilinirliliğe sahip olan Ziyafet Çiğköfte’nin bayiliğini almak ise çok zor değil. Şirket bu konuda esnek davranıyor.

Bugün 500’e yakın satış noktası ile bu konuda ciddi bir ilerleme kaydeden Ziyafet Çiğköfte, hemen hemen her girişimciye özel bir yatırım maliyeti ile genellikle yatırımcılara olumlu cevaplar veriyor.

Ziyafet Çiğköfte’nin bayiliğini almak için şirket ile ister online, ister telefonla iletişime geçebiliyorsunuz. Ziyafet Çiğköfte’nin online bayilik başvurusu formu http://www.ziyafetcigkofte.com/basvuru-formu.php bu sayfada yer alıyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Malkoçoğlu Mah. Eski Edirne Asfaltı
No. 869 Sultangazi, İstanbul
Telefon: 444 3 405
Faks: +90 212 667 5975
E-Mail: info@ziyafetcigkofte.com

ZİYAFET ÇİĞKÖFTE ÜRETİM VE GIDA GÜVENLİĞİ
Bu konuda bilgiyi bizzat şirketten aldık, “4800 m2 kapalı alan üzerine kurulu tesisimiz İSO 9001 Kalite ve İSO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerini etkin bir şekilde kullanarak üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda Helal Gıda Üretim Sertifikasına sahip firmamız, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın çıkarmış olduğu yönetmelik ve talimatlarına uygun olarak üretim operasyonuna yön vermektedir. Tüm bu prosedürlere ek olarak firmamız, düzenli bir şekilde T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve bağımsız denetçi kuruluşlar tarafından denetlenmekte “Gıda Güvenliği” açısından uygunluğu kanıtlanmaktadır. Ziyafet Çiğköfte marka değerini “kalite” ve “gıda güvenliği” üzerine oturtuyoruz. Tarladan çatala güvenli gıda tüketiminiz için var gücümüz ile çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.”

PAKETLEME ve SEVKİYAT
Son teknoloji üretim teknikleri ile üretilen ürünlerimizde, üretimden paketlemeye ve sevkiyata kadar her safhada en yüksek hijyen standartları uygulanmaktadır. Sofranızda lezzetli ve güvenebileceğiniz gıdalar tüketebilmeniz için çalışan Ziyafet Çiğköfte de hammadde alımı, üretim, depolama ve sevkiyat süreçleri alanında uzman Gıda Mühendisleri tarafından titizlikle izlenmekte ve kontrol edilmektedir. Üretimi tamamlanmış ürünlerimiz, laboratuvarımızda fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizler ile tüketime uygunluğu doğrulanıp Türkiye’nin dört bir yanına soğuk zincir araçlarla dağıtılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Granny’s Waffles Bayilik

AYRICA

Karşılaştırma amacıyla Bayilik veren diğer çiğköfte markalarına mutlaka göz atmanızı öneriyoruz;

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap