Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları ve Kar Marjı

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Dükkan Açmak, Yeni İş Fırsatları, Yeni İş Kurmak > Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları ve Kar Marjı

Türkiye’nin en eski çiğköfte markalarından biri olan Tatlıses Çiğköfte, 2010 yılında kurulmuştur. Kurucusu ünlü ses sanatçısı İbrahim Tatlıses olan marka, kısa sürede Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bayilik vererek ciddi bir büyüme elde etmiştir. Tatlıses Çiğköfte, büyüme adımlarını başarılı bir şekilde sürdürebilmek adına franchise sistemini aktif tutmaya devam ediyor.

YENİ YATIRIMCILAR ARIYOR

300’ü aşkın şubesi ile çiğköfte sektörünün en önemli oyuncuları arasında yer alan Tatlıses Çiğköfte, kısa sürede bayi ağını 400’e çıkarmayı planlıyor. Bu kapsamda bayilik şartlarını esnek tutan firma yeni kampanyası ile isim hakkı &  bayilik bedeli talep etmiyor ve bayilerinin açılışına özel 100 kilogram bedelsiz çiğköfte sağlıyor.

Türkiye’de çiğköfte bayiliği veren çok sayıda firma var. Bu firmalar arasında en eski ve adı en çok duyulan firmalardan biri Tatlıses Çiğköfte’dir. Geleneksel yöntemler baz alınarak hazırlanan çiğköfteleri soğuk zincirde bayilerine gönderen Tatlıses Çiğköfte, bayilik paneli aracılığıyla ihtiyaç duyulan bütün ürünleri anında bayilerine ulaştırmaktadır. Bu kapsamda önemli avantajlara sahip olan Tatlıses Çiğköfte bayilerinde kar marjı ise yüzde 100’ü aşmaktadır.

Firma bayilerine;

  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • El Kitapları
  • Yer Seçimi Desteği
  • Bölge Koruma Fırsatlarını da tanımaktadır.

Düşük maliyetler ile hızlı geri dönüşüm alınabilecek bir iş fikri arıyorsanız, Tatlıses Çiğköfte bu kapsamda mutlaka değerlendirilebilir. Çiğköfte şubeleri kısa zamanda önemli müşteri kitlesine sahip iş yerleridir.

Tatlıses Çiğköfte bayilik iletişim için 0535 106 58 57 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

AYRICA

Karşılaştırma amacıyla Bayilik veren diğer çiğköfte markalarına mutlaka göz atmanızı öneriyoruz;

 

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları ve Kar Marjı hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları ve Kar Marjı” üzerine bir yorum

  1. Ben 19 yaşındayım ve şuan alman dili edebiyatını okuyorum ama hostes olmak istiyorum almanca öğreniyorum birazingilizcem de var bana yardımcı olurmusunuz

    Cevapla

Yorum yapın