Legendry Kuru Temizleme Bayilik

Legendry Kuru Temizleme Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Legendry Kuru Temizleme Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Kuru temizleme sektörüne giriş yapmayı planlıyorsanız eğer bayilik fırsatlarını da değerlendirilebilirsiniz. Gelişmekte olan ülkelerde kuru temizleme ihtiyacı düzenli olarak artıyor. Bu kapsamda Türkiye’de de kuru temizleme firmalarına ilişkin cirolarda önemli artışlar var.

2016 yılında kurulan Legendry Kuru Temizleme firması, kısa sürede önemli markalar arasına girmeyi başararak bayilik vermeye başladı. Şuanda 3 bayiliği bulunan firma tüm Türkiye’ye franchise vermeyi sürdürüyor. Özellikle cadde üzeri ve AVM’lere yönelik bayilik veren Legendry Kuru Temizleme yaklaşık 25 bin liralık nakit ile kendi işinizi kurma fırsatı sağlıyor.

Legendry Kuru Temizleme’nin bayilik paketi içerisinde yer alan 25 bin lira ile anahtar teslim bayilik alınabiliyor. Ortalama bir şube kurulumu ise 7 gün sürüyor. Firma reklam katılım payı ve gelirden pay ise almıyor. Legendry Kuru Temizleme’de yatırımın geri dönüş payı ise 9 ay olarak belirtiliyor.

Firmanın bayilik bölümüne ulaşmak için İletişim: 0 232 453 20 16

Legendry Kuru Temizleme Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın