Ziraat Bankası Konut Kredisi Faizi Düşürüldü

KOSGEB Kredi ve Hibe > Ziraat Bankası Konut Kredisi Faizi Düşürüldü

Türkiye’nin lokomotif sektörleri arasında yer alan inşaat sektörünün canlanması amacıyla kamu bankası Ziraat, yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında konut kredisi faizleri, belirli şartları karşılayanlar için yüzde 0,98’e kadar düşecek.

Türkiye’nin en çok kredi sağlayan bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, konut satışlarının artması, banka ile çalışan inşaat şirketlerinin cirolarında artış sağlamak amacıyla yeni bir konut kredisi kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında, banka ile çalışan inşaat şirketlerinin projelerinden konut alanlar için kredi faiz oranında önemli düzeyde düşüş sağlanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Konut / Daire Fiyatları En Çok Artan İller

Konu ile ilgili olarak bankadan yapılan açıklamada, Ziraat Bankası ile çalışan inşaat şirketlerinin projelerinden konut alacak olan müşteriler için konut kredi faizlerinin yüzde 0,98’e düşürüldüğü açıklandı. Tüm müşteriler için ise konut kredisi faizleri yüzde 1,78’e düşürüldü.

Söz konusu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, en fazla 500 bin liralık kredi ve 120 aya kadar vadeli seçeneklerden yararlanabilecek. Kampanya kapsamında uygun faizden yararlanabilmek için ise banka ile çalışan inşaat şirketlerinin bitmiş ya da devam eden konut projelerinden konut almak gerekiyor. Kampanyadan faydalanmak ve ek bilgi almak için size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faizi Düşürüldü hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın