Para Kazandıran Mobil Oyunlar
0

Gamee ile Nasıl Para Kazanılır?

Mobil oyunlar içerisinde yer alan Gamee, oyun oynayarak kullanıcılara online para kazanma şansı tanıyan eğlenceli bir uygulamadır. Platformu kullanmak ücretsizdir.

Ücretsiz olması nedeniyle Gamee, herhangi bir sermayesi bulunmayan kişiler için para kazanmak adına değerlendirilebilecek bir yol olarak görülebilir. Benzerlerinden farklı olarak bu platformda uygulama içi satın alma bulunmamaktadır. Bu haliyle kullanıcılar oyun içerisindeki performanslarına göre değerlendirilir.

Oyun içi satın almanın bulunmaması bir kullanıcının para vererek diğer kullanıcının önüne geçmesini engellemiştir. Oyunda ilerlemek ve yükselmek için oyun severlerin belirlenmiş olan kuralları harfiyen uygulaması gerekiyor.

Gamee, oyununda kullanıcılar günlük bonuslar kazanabilmektedir. Bunun için platformu günlük olarak kullanmak gerekmekte. Günlük olarak yapılan girişler oyuncuya Bonus puanları olarak yansımaktadır. 

Platformda kullanıcılar için çok sayıda puan kazanma yöntemi bulunuyor. Çark çevirerek puan kazanma, oyunlar ile puan kazanma bu yöntemlerden başlıcalarıdır.

Gamee kullanıcılarına vermiş olduğu parayı çoğunlukla reklamlar ile kazanmaktadır. Uygulama içerisinde kullanıcının gezinmesi sırasında zaman zaman reklamlar karşımıza çıkıyor.  Bu reklamlar oyun için bir kazanç kapısıdır.  Uygulama yöneticilerince yapılan açıklamada kazanılan bu reklam gelirlerinin oyun severlere paylaştırıldığı belirtilmekte.

Platformun içerisinde ki oyunları incelendiğinde bulmacalar, arcade oyunları ve bunlara benzer oyuncular tarafından keyifle oynayabileceğini düşündüğümüz oyunlar bulunmakta.

Para Kazandıran Mobil Oyunlar

Kullanıcılar Gamee ile Nasıl Para Kazanmaktadırlar?

Bir kullanıcının Gamee uygulaması ile para kazanabilmesi için atması gereken başlıca adımlar şunlardır:

  • Oyun içerisindeki çarkı çeviren kullanıcı şansına göre ek bir puan kazanacaktır,
  • Günlük bonusu kazanabilmek için her 24 saat içerisinde en az bir kez giriş yaparak uygulamayı kullanın,
  • Şans oyunlarını mutlaka değerlendirin. Bunun için 4 er saat aralıklarla yarışları takip edin,
  • Çarkı çevirin, çark ile karşınıza gelen bonus hakkından mutlaka yararlanın,
  • Uygulama tarafından sunulan ve ücretsiz olan oyunları oynayın. Görevleri tamamlayın.

Hentropia Universe ile Para Kazan

Entropia Universe Kullanıcılara oyunlar oynayarak para kazanma şansını tanıyan bir başka uygulamadır. Bu platform ile oyun severler oyun oynayarak eğlenceli dakikalar yaşayabildiği gibi aynı zamanda ek bir gelir de elde edebilirler.

Entropia Universe ile Nasıl Para Kazanılır?

Entropia Universe oyun ile para kazanabilmek için oyuncuların platform içerisinde emek harcamaları gerekiyor. Oyun severler sahip oldukları karakterleri geliştirerek oyun içerisinden para kazanabilme şansını yakalayabilir. 

Entropia Universe Ile oyunda kazanılan oyun puanları, ganimetler, bonuslar, biriktirilerek gerçek para kullanılabilmektedir. Oyun içerisinde ister avlayan tarafta olun, isterseniz madenci olun veyahut farklı bir alanda yer alan bazı malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Bu malzemeleri diğer oyuncular üzerinden satın alabilirsiniz. Oyundaki karakterinizi geliştirmeniz durumunda bu şekilde başka oyunculara malzemeler satmanız mümkündür. 

Para Kazandıran Mobil Oyunlar

Entropia Universe ile Sanal Bir Ekonomi Yönetin

Entropia Universe para kazandıran oyunu ile oyun içi paraları biriktirerek kazanmaya başlayabilirsiniz. Oyunun başlarında veya herhangi bir bölümünde yeterli paranızın olmaması durumunda ücretsiz olarak sunulan kaynaklara yönelebilirsiniz. Ücretsiz kaynakları elde ederek bunları diğer oyunculara satma yöntemi ile kaynaklarınızı kazanca dönüştürün.

Oyun içerisinde biriken sanal paranızın yeterli limite ulaşması durumunda dolar üzerinden çekim yapabilmektesiniz. Daha çok sanal para kazanabilmek adına stratejinizi doğru belirlemeli ve akıllıca tercihler yaparak kazancınızı arttırmalısınız.

Entropia Universe oyunu ile kazanmanın en temel yolu platforma zaman tanımaktır.  Oyundaki deneyiminiz arttıkça Sanal Para kazanmanın daha kolay olduğunu görebileceksiniz. Oyuna yeni başlayan oyun severler için aşağıdaki taktikleri uygulamaları yerinde olacaktır. 

  1. Oyun içerisinde elde etmiş olduğunuz kaynakları hemen satmayın. Diğer oyuncuların kaynaklarınıza olan talebinin iyice artmasını bekleyin.
  2. Kaynaklar arasında en değerli olanları zor olarak gerçekleşen faaliyetlerdir.  Bu faaliyetler arasında av ve Madencilik konuları kaynak yönünden zengindir. Bu alanları değerlendirmenizi öneririz.
  3. Oyun sırasında diğer oyuncuların takipçisi. Bu oyunculardan kaynak alma şansınız olursa fırsatları değerlendirin.
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir