1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Meru Döner Bayilik

Meru Döner Bayilik
0

Türkiye’de en lüks restoranlardan, sokak aralarına kadar uzanan döner lezzeti 7’den 77’ye her kesimin özellikle öğle saatlerinde en çok tükettiği yiyecekler arasında yer alıyor. Ortalama 2 milyar dolarlık bir pazar oluşturan döner sektöründe, birçok önemli firma bayilik vererek gelişimini sürdürüyor. Bayilik veren firmalardan biri de Meru Döner.

Ortalama 120 bin lira yatırım sermayesine karşılık anahtar teslim bayilik veren Meru Döner, 2006 yılından itibaren sektörde yer ediniyor. Şu anda 8 bayiliği bulunan firma, 2 farklı konseptte bayilik fırsatı sağlıyor.

FRANCHISE KONSEPTLERİ

  • Meru İskender
  • Meru Express

Katkı ve reklam payı talep etmeyen firma, talep edilen bölge için ilk olarak lokasyon araştırması gerçekleştiriyor. Özellikle bölgedeki AVM’ler için yer talep etme konusunda destek sağlayan Meru Döner, bayiliği kendi personeli tarafından kurmaktadır.

Meru Döner ayrıca KOSGEB’ten girişimcilik belgesi alanlar için 120 bin liralık yatırım sermayesi yerine 70 bin lira talep etmektedir. Geri kalan sermaye KOSGEB tarafından karşılanıyor, bu konuda da ek destek alabiliyorsunuz.

Antalya merkezli Meru Döner’in bayilik sistemi hakkında tüm bilgileri 0544 624 40 44 numaralı telefondan alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir