Meru Döner Bayilik

Meru Döner Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Meru Döner Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de en lüks restoranlardan, sokak aralarına kadar uzanan döner lezzeti 7’den 77’ye her kesimin özellikle öğle saatlerinde en çok tükettiği yiyecekler arasında yer alıyor. Ortalama 2 milyar dolarlık bir pazar oluşturan döner sektöründe, birçok önemli firma bayilik vererek gelişimini sürdürüyor. Bayilik veren firmalardan biri de Meru Döner.

Ortalama 120 bin lira yatırım sermayesine karşılık anahtar teslim bayilik veren Meru Döner, 2006 yılından itibaren sektörde yer ediniyor. Şu anda 8 bayiliği bulunan firma, 2 farklı konseptte bayilik fırsatı sağlıyor.

FRANCHISE KONSEPTLERİ

  • Meru İskender
  • Meru Express

Katkı ve reklam payı talep etmeyen firma, talep edilen bölge için ilk olarak lokasyon araştırması gerçekleştiriyor. Özellikle bölgedeki AVM’ler için yer talep etme konusunda destek sağlayan Meru Döner, bayiliği kendi personeli tarafından kurmaktadır.

Meru Döner ayrıca KOSGEB’ten girişimcilik belgesi alanlar için 120 bin liralık yatırım sermayesi yerine 70 bin lira talep etmektedir. Geri kalan sermaye KOSGEB tarafından karşılanıyor, bu konuda da ek destek alabiliyorsunuz.

Antalya merkezli Meru Döner’in bayilik sistemi hakkında tüm bilgileri 0544 624 40 44 numaralı telefondan alabilirsiniz.

Meru Döner Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın