Marmaris Büfe Franchise – Bayilik Veriyor

Marmaris Büfe Franchise – Bayilik Veriyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Marmaris Büfe Franchise – Bayilik Veriyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Büfe & Fast Food sektörünün en önemli temsilcilerinden biri olan Marmaris Büfe, 1964 yılından itibaren biriken sektör tecrübesini franchise – bayilik sistemi ile yatırımcılarla buluşturuyor.

Günümüzde 50’yi aşkın şube ile müşterilerine eşsiz bir deneyim sunan Marmaris Büfe’nin ilk şubesi ise İstanbul – Taksim Cumhuriyet Caddesi’nde kurulmuştur.

Türkiye’nin ilk ruhsatlı imalathanesine sahip fast food firması olan Marmaris Büfe’ye bağlı işletmelerde satılan bütün ürünler Türk Gıda Kodeksi’ne ve Et-Et ürünleri tebliğine uygun olarak imal ediliyor. Firma TS EN ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği, En ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Belgesi’ne ve Helal Sertifikası’na sahiptir.

Türkiye’deki şube sayısını kısa sürede artırmayı planlayan ve her bölgedeki müşteriler ile bu eşsiz deneyimi paylaşmak isteyen Marmaris Büfe’nin bayiliğini alabilmek için minimum 200 bin liralık yatırım bedeline ihtiyaç duyuluyor. Firmaya bayilik başvurusu yapılmasının ardından, profesyonel destek amacıyla Marmaris Büfe’nin franchise ekipleri tarafından bilgilendiriliyorsunuz.

Şuanda daha çok İstanbul ve İzmir’de yoğun olarak bulunan bir Marmaris Büfe şubesini alabilmek için mutlaka yoğun iş potansiyelinin bulunduğu bir cadde mağazasında veya AVM’de dükkan kiralamanız gerekiyor. Dükkan kurulumu Marmaris Büfe tarafından gerçekleştiriliyor. Dükkan minimum 35 metrekare büyüklüğünde olmalı. Ayrıca bir Marmaris Büfe içerisinde mutlaka pişirme ihtiyacı bulunduğu için, dükkanın baca konusunda altyapı eksikliğinin olmaması gerekiyor. Belirlenecek dükkanda bahçe alanının olması ise ek avantaj olarak belirtiliyor.

BAYİLİK SÜRECİ

  • Franchise anlaşmasının imzalanması ile birlikte bayilik sistemi ve dükkanın müşteri alımı başlar.
  • İşletmecinin bulduğu yada merkez tarafından yönlendirilen yerin kiralanması ile tadilat işlemleri başlar.
  • Ekibimiz dükkan için projeyi çıkarır, fiyatlandırır ve franchise alana sunar.
  • Anlaşma yapıldıktan sonra 45 Gün içerisinde dükkan işletmeciye teslim edilir.
  • Dükkan açılışı öncesinde ve açılış sırasında eğitim desteği devam eder.
  • Ürün tedariği Marmaris Büfe tarafından işletmeciye detaylı olarak el kitabı desteği ile de anlatılmaktadır. Merkezden tedarik edilen ürünler için zamanında ve doğru miktarlarda sipariş verilmesi büyük önem arz ediyor.

Şuana kadar 1000’e yakın istihdam sağlayan Marmaris Büfe’nin bayilerinde kar oranı yaklaşık yüzde 40 civarında ve bu karın yüzde 5‘i kar payı olarak alınıyor.

Marmaris Büfe’nin bayilik sistemi hakkında ek bilgiler ve başvuru için 0532 169 00 53 telefon numarasından bilgi alabilmek mümkün.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Marmaris Büfe Franchise – Bayilik Veriyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Marmaris Büfe Franchise – Bayilik Veriyor” üzerine bir yorum

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!