Makbul Bayilik Veriyor mu? Şartları ve Bedeli
  1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Makbul Bayilik Veriyor mu? Şartları ve Bedeli

1

Ülkemizin en çok sevilen lezzetleri arasında yer alan kuruyemiş sektöründe bayilik veren firmalardan biri de Makbul’dur.

İstanbul merkezli kuruyemiş – baharat firması Makbul’un franchise – bayilik sistemi hakkında net bilgi paylaşıldı. Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde toplam 82 şubeye sahip olan firma, bayilik sistemini açmayacağını duyurdu. Kendi şubelerini merkezden açmaya devam etmeyi planlayan Makbul Kuruyemiş, yalnızca kiralanacak dükkan – mağazalara yönelik talepleri değerlendiriyor.

Makbul Kuruyemiş’in istekleri taleplerinde uygun bir kiralanacak dükkana sahipseniz firmaya başvuruda bulunabiliyorsunuz. Makbul Kuruyemiş ana merkezden dükkan için değerlendirme yaptıktan sonra mülk sahiplerine geri dönüş sağlamaktadır.

Kuruyemiş, baharat, bakliyat, kuru meyve, şekerleme, kahve ve çay sektörlerinde önemli ürün gamlarına sahip olan Makbul’un bayilik taleplerine olumsuz geri dönüş sağladığını belirtelim.

Kendi kuruyemiş dükkanınızı açmak istiyorsanız Kuruyemiş Dükkanı Açmak adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

MAKBUL İLETİŞİM

Telefon: 0 212 659 08 69 (pbx)
Adres: Osman Gazi Mah. 3127 Sok. No. 9-11 B. Blok, Hadımköy Yolu üzeri, Esenyurt, Istanbul.

MAKBUL HAKKINDA

Uzun yıllar gıda sektöründe ticari faaliyetlerini sürdüren Memiş Ailesi, 2012 yılında “Makbul” markasıyla ilk perakende mağazasını açmıştır. Geleneksel perakendeciliği, modern usullerle tüketicileriyle buluşturan Makbul, öncüsü olduğu kuru gıda indirim mağazacılığı alanında özgün ve farklı mağaza tasarımı ve benzersiz alışveriş deneyimiyle dünyada bir ilki gerçekleştirmiştir.

Kuruyemiş, bakliyat, baharat, kuru meyve ve şekerleme ürün kategorilerinde ihtisas mağazacılığı yapan Makbul, sektörünün lideri ve pazar payı en yüksek şirketidir.

“Dilediğin Kadar Al” satış kurgusuyla yenilikçi bir online alışveriş deneyimi sunan Makbul, mağazalarındaki özgürce alışveriş yapma deneyimini, miktar ve tutar sınırları olmaksızın, hızlı teslimat ve kişiselleştirilmiş sipariş yönetimiyle dünyada benzeri olmayan bir online alışveriş imkanıyla www.makbul.com adresinde tüketicilerle buluşturmuştur.

“Aynı Tat Uygun Fiyat” sloganıyla kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri, saygılı ve güler yüzlü hizmet felsefesi, keyifli ve hijyenik bir mağaza ortamı sunarak tüketicileriyle buluşturan Makbul, her ay milyonlarca müşterisine yüzlerce mağazasında bini aşkın çalışanıyla hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilir
Kumpir

Yorumlar (1)

  1. 27 Mart 2021

    Selam aleyküm ben şanlı urfa bayilik için urfaya bayilik veriyormusuz acaba

Bir yanıt yazın