Kültür Mantarı Tohumu Nereden Alınır? Fiyatları

Kültür Mantarı Tohumu Nereden Alınır? Fiyatları hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Kültür Mantarı Tohumu Nereden Alınır? Fiyatları ile benzer konular hakkında bilgi almak için Girişimcilik, Tarım - Hayvancılık kategorimize göz atabilirsiniz.

Kültür Mantarı yetiştiriciliği yapabilmek için Kültür Mantarı Tohumu’na ihtiyacınız olacak. Ancak bu konuda Türkiye’de yerel şirketler maalesef çok aktif değil. Çok fazla şirket tarafından Kültür Mantarı Tohumu yada diğer adı ile Misel satışı gerçekleştirilmiyor.

Kültür Mantarı Tohumu Nereden Alınır?
Birçok tohum, gübre ve diğer tarım malzemelerinin satıldığı dükkanlarda Kültür Mantarı Tohumu bulunabiliyor. Ancak bu tohumları da internet üzerinden de daha ucuza temin edebiliyorsunuz. Özellikle bu konuda Gittigidiyor’u öneriyoruz. Platformda sık sık ucuz fiyatlar ile tohum satışı yapılıyor. Sadece Kültür Mantarı değil farklı birçok tohumları da ucuz fiyattan temin edebilme şansınız var. Ayrıca Hepsiburada’da da Kültür Mantarı ve diğer birçok mantarın tohumları bulunabiliyor.

İster taracıyıdan ister mobilden http://www.hepsiburada.com veya https://www.gittigidiyor.com ‘a girerek Kültür Mantarı diye aratmanız yeterli. Bu konuda karşınıza gelen ilanlar arasında en ucuz olanları tercih edebilirsiniz. Genellikle bu tür kültür mantarlarının tamamı aynıdır bu nedenle ucuz olana ilgi göstermeniz mantıklı. Ayrıca bu tür platformlardaki ilanlarda Adres kısımları da yer almaktadır, bu adresler eğer bulunduğunuz şehirdeyse gidip elden olarak da tohumları alabilirsiniz.

Kültür Mantarı Fiyatları
Kültür Mantarı’nın gramı sezon aralarında değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama olarak 200 gramı 35 TL civarındadır. Bu tür ilanlarda Misel ibaresine özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Yani bu tohumlar laboratuvar ortamında profesyonel olarak hazırlanmıştır.

YETİŞTİRİCİLİK

Mantar Yetiştiriciliği yapmak istiyorsanız Mantar Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır? rehberimize göz atabilirsiniz.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Kültür Mantarı Tohumu Nereden Alınır? Fiyatları hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Kültür Mantarı Tohumu Nereden Alınır? Fiyatları” üzerine bir yorum

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!