Bitcoin ile Zengin Oldular

Kripto Para > Bitcoin ile Zengin Oldular

Bitcoin ile kısa sürede birçok genç isim başarıya ulaşmayı başardı.

Norveçli bir üniversite öğrencisi olan Kristoffer Koch, Bitcoinin ilk ortaya çıktığı 2009 yılında bu sanal para birimine 27 dolarlık bir yatırım yaptı.

Kristoffer Koch

5.000 Bitcoin sahibi olan Koch, kısa süre sonra yaptığı bu yatırımı unutmuş ve 2013 yılında bu yatırım aklına geldiğinde olanlar olmuştur. 27 dolarlık yatırım birkaç yıl içerisinde 900 bin dolara kadar ulaşmıştır. Şimdilerde ise bu genç adam yaptığı yatırım ile Bitcoin para piyasasında yüklü bir miktar ağa sahip. Bitcoin ile yatırımlarını kazanca dönüştüren kişiler arasında yer alan Koch, kısa sürede diğer yatırımcılarında dikkattini de çekmeyi başarmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRZengin Olmanın YollarıNasıl Zengin Olunur

Genç Bitcoin Yatırımcıları

Bitcoin yatırımları ile zengin olanlar arasında en çok dikkat çeken isim Erik Finman oldu. Henüz 15 yaşında olmasına rağmen yaptığı Bitcoin yatırımı ile kısa sürede bir milyonere dönüştü. Onun en çok dikkat çeken yanı ise bu yatırımı yapış hikayesi. Öğretmenleri tarafından sürekli başarısız bir öğrenci olmakla yargılanan genç adam, zekasını yatırımları ile ortaya koydu. 12 yaşında büyük annesinin ona verdiği 1000 dolar ile 100 Bitcoin aldı. Kısa sürede ilgi gören ve artışa geçen kripto paralar sayesinde genç adam kazancını katladı ve 100 bitcoini 100.000 dolara çıktı. 15 yaşında yaptığı yatırım ile bir milyonere dönen genç adam yatırımlarına devam ediyor.

ERIK-FINMAN

Erik bitcoin yatırımından elde ettiği kazancı tekrar bir yatırıma dönüştürerek kazanmaya devam ediyor. NASA’nın roket fırlatma projesinde danışman olarak çalışan 18 yaşındaki Erik 2015 yılında kendisine bir yatırımcı bulmuştur. Bu ortak yatırımcı ile Botangle’a yatırım yapan Erik 18 yaşında olmasına rağmen şuan 1.09 milyon dolarlık bir servete sahip. Özellikle genç adamın bu başarısı yatırımcıların kripto paralara yönelmesini sağlamıştır. Bitcoin ile zengin olanların hayat hikayeleri pek çok kişinin Bitcoine yönelmesini sağlamıştır. Kısa sürede bu sanal paralara olan ilgi artmış ve ortaya farklı coinler de çıkmıştır. Genç yaşta sanal paralara yaptıkları yatırımlar ile gündeme gelen daha pek çok farklı isim olsa da serveti ile en çok konuşulan yatırımcı Erik Finman oldu.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Bitcoin ile Zengin Oldular hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın