Köydeniz Yöresel Ürünler Bayilik

Köydeniz Yöresel Ürünler Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Köydeniz Yöresel Ürünler Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Yöresel ürünlere olan ilgi düzenli olarak artıyor. Sağlık hayatımızda gittikçe daha fazla değer verdiğimiz bir konu ve bu kapsamda özellikle yediklerimize özen göstermek büyük bir önem arz ediyor. Bu soruna yönelik çalışma yürüten Köydeniz Yöresel Ürünler, organik köy ürünlerini pazarlamak ve müşteriler ile buluşturmak üzere 2017 yılında kuruldu. Sektör becerisini franchiseler ile büyütmek isteyen Köydeniz Yöresel Ürünler bu nedenle bayilik veriyor.

Aralarında tere yağı, peynir, süt, zeytin, salça ve bal gibi ürünlerin bulunduğu toplam 144 farklı ürün gamını reyonlarında barındıran firma Türkiye’nin her noktasına bayilik vermeye başladı. Ortalama olarak ürünlerde franchise sahiplerine yüzde 35 kar marjı fırsatı sunan Köydeniz Yöresel Ürünler’den bayilik alabilmek için yaklaşık 70 bin liralık yatırım bütçesine ihtiyaç duyacaksınız.

Önemli Not: Yöresel Ürünlere yönelik iş fikirleri Sürekli Karlı İş Fikirleri arasında yer almaktadır.

Antalya merkezli firmanın bir şubesi ortalama 20 günde kuruluyor ve firma bayilerine Eğitim, Yer Seçimi ve Bölge Koruması desteği de sunuyor.

KÖYDENİZ YÖRESEL ÜRÜNLER İLETİŞİM

Adres: Bahçelievler Mah. Çetin Emeç Cad. No: 56 Manavgat/ANTALYA

Tlf: 0 242 742 30 05

Cep: 0 532 595 37 35

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Köyde Yapılacak İşler

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Köydeniz Yöresel Ürünler Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!