General Motors sürücüsüz otomobile yatırımları sürdürüyor

General Motors sürücüsüz otomobile yatırımları sürdürüyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

General Motors sürücüsüz otomobile yatırımları sürdürüyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Ekonomi, Yatırım kategorimize göz atabilirsiniz.

Dünyanın önemli otomotiv devleri arasında yer alan ABD merkezli General Motors, sürücüsüz otomobil konusunda önemli çalışmalar yürüten ve özellikle lazer teknoloji uzmanlığı ile bilinen Strope adlı girişimi satın aldı.

Uzmanlara göre General Motors bu girişimiyle sürücüsüz otomobil sektöründe büyük bir bir atılıma hazırlanıyor. Cruise’un CEO’su Kyle Vogt, Strobe anlaşmasının GM’nin sürücüsüz otomobillerin yolları ve sürüş şartlarını görselleştirmesine ve şirketin kendi kendine sürüş teknolojisini geliştirmesine yönelik altyapısını güçlendireceğini söyledi.

Strobe, 2014 yılında savunma sanayinde kullanılmak üzere görüntüleme ürünleri tedarik eden OEwaves firmasının Spinoff’u (küçük parçası) olarak kurulmuştu.

General Motors sürücüsüz otomobile yatırımları sürdürüyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“General Motors sürücüsüz otomobile yatırımları sürdürüyor” üzerine 3 yorum

 1. Merhaba, Muğla Fethiye de 20 ve üzeri kişinin paketleme yapabileceği yerim var. Bu bölgede iş yapan firmalarla irtibat kurmak istiyorum.Yardım rica ediyorum

  Cevapla
 2. Merhaba İzmir de ikamet ediyorum.
  Davetiye Katlama
  Kibrit Paketleme
  Kürdan Paketleme
  Mandal Paketleme
  Plastik kaşık – çatal paketleme
  Galoş_eldiven paketleme işlerini evde yapabilirim.

  Cevapla

Yorum yapın