1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Eve’s İcecream Dondurma Bayilik

Eve’s İcecream Dondurma Bayilik
0

Dondurma sektöründe birçok girişimci kendi markası ile işletme açıyor. Ancak bazı franchise fırsaları aracılığıyla sektöre daha hızlı ve önemli destekler ile girme şansınız var. Dondurma sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer alan Eve’s İcecream Dondurma, şu anda Türkiye’de 2 şubesi ile yer alıyor. Firma kısa sürede franchise sayısını 20’ye çıkartmayı planlıyor.

Eve’s İcecream Dondurma, dondurma bayiliği almak isteyen yatırımcılardan 400 – 500 bin lira arasında bir yatırım sermayesi talep ediyor. Bu rakam içerisinde 10 bin Euro‘luk isim hakkı bedeli de dahil.

Genellikle AVM ve yürüyüş yollarındaki lokasyonlara bayilik veren Eve’s İcecream, dükkan için minimum 8 metrekarelik satış alanı talep ediyor. Firmanın bir şubesi ortalama 2 ay sürüyor. Şubelerdeki menülerde çeşitli dondurmalar, Waffle, Limonata, Kahve, Çay, Pasta ve çeşitli tatlılar bulunuyor.

Eve’s İcecream Dondurma, yüzde 2 reklam katılım payı, yüzde 3 de gelirden pay talep ediyor. Firma, şube sahiplerine reklam, eğitim, proje ve pazarlama desteği de sağlıyor.

İLETİŞİM

Adres: Altınova Sinan Mahallesi 39/1 Sokak No:37 Kepez / ANTALYA
Telefon: +90 850 247 07 77

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir