Ekrem Coşkun Döner Bayilik

Ekrem Coşkun Döner Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Yüzde 100 yaprak et döner felsefesi ile yola çıkan Ekrem Coşkun döner, 2013 yılından itibaren Konya merkezli olarak çıktığı yolda, günümüzde 52 ilde 150 şubeye ulaşmıştır. Türkiye’nin en büyük fast-food zincirleri arasında yer alan Ekrem Coşkun döner, bayi sayısını artırabilmek ve müşterilerine yerinde ulaşabilmek amacıyla bayilik vermeye devam ediyor.

6 TL (55-60gr), 8 TL (95-100gr) ekmek arası fiyatı ile Express konsepti ile çok sevilen bir döner zinciri olan Ekrem Coşkun Döner’in bayilik ve marka avantajları;

 • Uygun fiyata %100 yaprak et döner fırsatı
 • Dondurulmuş ürün bulunmuyor
 • Çocuklarımızın gelişimini olumsuz etkileyecek hiçbir katkı maddesi kullanılmıyor
 • Etleri şişe takılı baton döner olarak değil, özel kasalar içinde marine edilmiş, son sistem teknoloji ile sinirlerinden ayıklanmış, yaprak şeklinde ve taze et olarak sevk edilerek, şubelere ulaştırılmakta
 • Etleri % 100 dana etidir ve kesinlikle içinde kıyma bulunmamaktadır
 • Etleri Türkiye’nin önde gelen, güvenilir, dev tedarikçi markalarının tesislerinde, yüksek standartlarda bize özel bir marinasyonla özenle hazırlanarak taze olarak şubelere sevk edilmekte
 • Dönerde kullanılan ekmek, anlaşmalı fırınlar tarafından özel bir reçete ile hazırlatılarak, gün içinde sürekli taze olarak şubelere sevk edilmektedir.
 • Personel ve usta konusunda her türlü destek sağlanıyor
 • Cirodan kar payı (roalty) talep edilmiyor
 • Nakliye bedeli alınmıyor
 • 6 – 12 ay arasında yatırım geri dönüş süresini öngörülüyor.

Firmanın bir bayiliği alabilmek için talep edilen sermaye tutarı ise KDV dahil 250 bin lira. Bu tutardaki yatırım imkanına sahip, sektör tecrübesi bulunan girişimci ve yatırımcılar firmadan bayilik alma şansına sahip oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Döner Bayilik Veren Firmalar

Hızla büyüyen döner sektörünün öncü markaları arasında yer alan Ekrem Coşkun döner, franchiselerine de daha yüksek kar sağlamak amacıyla eşsiz bir destek sağlamaktadır.

BAYİLİK İLETİŞİM

Firmanın bayilik sistemi hakkında bilgi ve başvuru için iletişim adresleri;

Adres: Fevziçakmak Mahallesi Aslım Caddesi Atiker 1. Sanayi Sitesi No: 38 /AB Karatay / KONYA
Telefon: 0332 355 77 77
Faks: 0332 50315 15

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Ekrem Coşkun Döner Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Ekrem Coşkun Döner Bayilik” üzerine 5 yorum

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!