ANA SAYFA / Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise / DRY Car Araç Yıkama Bayilik Veriyor
dry-car-care-araç-yıkama-bayilik
dry-car-care-araç-yıkama-bayilik

DRY Car Araç Yıkama Bayilik Veriyor

2007 yılından itibaren oto yıkama ve oto kuaför sektöründe bulunan DRY Care, araç yıkama bayiliği vermeye başladı. Önemli bir sektör oyuncusu olan DRY CAR CARE’nin bayiliğini almak Susuz Araç Temizliği, Klasik Oto Yıkama Uygulamaları ve Buharlı Oto Yıkama Uygulamaları konusunda sektörün en iyi şartlarını sunan şirket olarak dikkat çekiyor.

DRY CAR CARE HAKKINDA

oto-yıkama
oto-yıkama
 • Türkiye’ de 2007 yılından beri faaliyette olan DRY CAR CARE, Nano Teknolojik Susuz araç Temizliği Sistemini Türkiye’ ye kazandırmış olan öncü ve lider markadır.
 • Türkiye’de Nano Teknolojik Susuz araç Temizliği sektörünün kurucusu ve lideri olan marka bilirliğine sahip olmak.
 • Mevcut ve yeni ürünler üzerinde Amerika’daki merkezde yapılan araştırma ve geliştirme ile sürekli yenilenen ileri Amerikan teknolojisi.
 • Oto koruma, detaylı işlemler ve aksesuar uygulamaları alanlarında geniş ürün yelpazesi.
 • Tüm koruma ve geliştirme sistemleri için özel olarak tasarlanarak üretilmiş uygulama yöntemleri ve teçhizatı.
 • DRY CAR CARE’ in kendi özel formülleriyle üretilen ve yalnızca DRY CAR CARE’ in bayilerinin kullanımına verilen en kaliteli ve en profesyonel ürünleri.
 • Verimli ve düzenli çalışan, profesyonel görünümlü bir istasyon kurulması için yer seçimi danışmanlığı, yerleşim plânı ve dekorasyon rehberliği.
 • Personel seçiminde danışmanlık ve destek.
 • Bayinin hem yöneticilerinin hem de teknik ve satış elemanlarının genel merkezde ve pilot istasyonda kapsamlı eğitimi.
 • Teknik uygulama, kalite ve pazarlama konularında sürekli denetim ve yardım programı.
 • Pazarlama stratejisi ve uygulamaları desteği.
 • Yerel ihtiyaçlara kolayca uyarlanabilen broşür, poster, gazete ve dergi grafik çalışmaları gibi reklâm malzemeleri, tüm bayilerin katılımıyla en aza indirgenmiş reklâm maliyetleri.

DRY CAR CARE’nin bayiliğini almak isteyen şirketlere Eğitim ve Halka ilişkiler konusunda 2 ayrı profesyonel desteği de sağlanmaktadır.

 

DRY CARE BAYİLİKLERİ

DRY CAR CARE’nin bayiliği için 3 farklı konsept bulunuyor. Bu konseptlerin herbiri kendi içerinde farklı girişimler barındırıyor. Şirketin bayilik konseptleri ve ücretleri şu şekilde:

 1. D İSTASYON: Bu bayilik konsepti için 7300 TL+KDV talep ediliyor.
 2. DD İSTASYON: Bu bayilik konsepti için 17600 TL+KDV talep ediliyor.
 3. DDD İSTASYON: Full paket olarak adlandırılan ve içerisinde hemen hemen bir araç yıkama ve kuaförde bulunması gereken bütün malzemelerin bulunduğu konsept olan DDD İstayon bayiliği için ise 22000 TL + KDV talep ediliyor.

DRY CAR CARE‘nin bayilik sistemi hakkında bilgi almak için +90212 850 51 91 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

aşıkoğlu

Aşıkoğlu Şarküteri Bayilik

Geçmişi 1922’ye dayanan Aşıkoğlu Şarküteri, yıllardan beri gelen şarküteri deneyimini franchise adayları ile buluşturmak istiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

 1. Ben bu işten anlıyorum Eray bey.benim hobim 20 yıldir. Hayalim balık av market açmak. Hem bankacılık yaptım şimdi muhasebecilik yapıyorum…

 2. !!! Merhabalar yurtdışında parfüm dükkanı açmayı düşünüyoruz gerekli arge ve çalışmları yapıldı , Sermayeder arayışımız bulunmaktadır. Kar oranımız %100 (…

histats