01 Börek Adana Bayilik

01 Börek Adana Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

01 Börek Adana Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Fırsatları kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de börek sektöründe birçok büyük firma bulunuyor. Bu firmaların birçoğu da yeni girişimci ve yatırımcılara bayilik veriyor.

2012 yılında kurulan 01 Adana Börek de, birçok börek firması gibi bayilik veriyor. Şu anda 3 şubesi bulunan 01 Börek Adana, özellikle Su Böreği ve Adana Böreği konusunda eşsiz lezzetler sağlıyor.

Personel, eğitim, proje, pazarlama, bölge koruması ve reklam gibi destekler de sağlayan 01 Adana Börek, yeni bayilik almak isteyen yatırımcılardan bayilik bedeli talep etmiyor. Firmanın bir bayisi ortalama 40 bin liraya kurulabiliyor.

01 Börek Adana’nın bayilerinde satılan börek ürünlerinde ortalama kar marjı yüzde 50 civarında bulunuyor. Diğer ürünlerde kar marjları ise çok daha yüksek. Bir şubenin kurulumu ise ortalama 7 gün sürüyor. Firma reklam katılım payı ve gelirden pay talep etmiyor.

Firmanın bayilik sistemi hakkında 0216 999 12 77 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

BÖREK BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

01 Börek Adana Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!